Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nimfa009

Ile kosztuja i jak dzialaja?? ...Yasmin...

Polecane posty

Gość komosia
to lek antykoncepcyjny, nie dla dzieci ;) radze udac sie do lekarza ginekologa a dowiesz sie wiecej, o wiele wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana2
tabletki anty. Pojawily sie w ubieglym roku, mialy nie zatrzymywac wody w organizmie. Niestety ja utylam 2kg w ciagu 7 msc. Kosztuja ponad 40 zl. (cos ok. 44)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honeyyyye
wejdz w temat"yasmin juz jest"tam masz mnostwo wypowezi na teamt yasminek.albo na strone www.yasmin.pl czy com nie pamietam.ja place 38.to moje 3 z kolei tabsy(wczesnije cilest i harmonet) i sa ok,nie tyje i ogolnie dobrze wszystko jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buiorę je równo od roku czy jestem zadowolona ? Ciężko powiedzieć...Płacę za nie w najtańszej aptece obecnie 32 zł, fakt faktem mam komfort psychiczny. Urosło mi tu i ówdzie :D cycuszki zrobiły się większe ( w co nie narzekam) no i teraz przychodzą wakacje pasowało by zżucić boczki ;) :D No i podejżewam że dzięki nim rozstroił mi się żołądek z rana ciągle to samo....( ale na badaniach nic nie wyszło) Czy po tym wszystkim co teraz wiem zdecydowałabym sie na nie...TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedorna
biore jasmin rok, zaczelam jak tylko pojawily sie w aptekach w Polsce. Co moge powiedziec: ZERO skutków ubocznych, przynajmniej u mnie. Jedyne co,t o przez pierwsze okolo 3 miesiące bolaly piersi,potem wcale. Nie przytylam, a nawet jesli, to przez obżarstwo a nie przez tabletki, bo kiedy tylko zaczne mniej jesc to gubie ten kilogram czy dwa ktorych sie najadlam. Zadnych plamien, bolow glowy czy czegokolwiek innego. Jedyne co, to mam wrazenie ze zmniejszylo sie libido, ale to dopiero po roku wlasnie, bo na poczatku bylo wrecz wieksze, ale to chyba przez to poczucie bezpieczenstwa. Niestety teraz krucho u mnie z ochota na seks i jakiekolwiek inne pieszczoty:( facet o tym nie wie, bo wywinelam sie ostatnio stanem zapalnym, musialam brac leki dopochwowo no i nie mozna wtedy, no ale kiedys skoncze je brac. moze na wakacjach sie cos zmieni, moze sie jesczez po zimie nie przebudzilam:) jedyny minus ych taletek to ich cena: najtaniej kupilam za 38 najdrożej za 46, a najczesciej spotykam sie z cena 42 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×