Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość foremeczka

wypływajaca sperma wytrysk w środku

Polecane posty

Gość jasmineczka
no i to jest cudowne! cale lata bzykalam sie albo w gumce albo z wyskokiem na brzuszek , no i metoda na pyszczek ( nobel za to okreslenie) teraz odczuwam rozkosz jakiej nigdy nie mialam. kiedy facet konczy we mnie po prostu czuje sie spelniona. nie zaszkodzi miec recznik papierowy lub husteczki dla niemowlat przy lozku. jednak najlepiej mi jest kiedy moj maz skonczy i nie wychodzac ze mnie piesci i caluje a po chwili czuje jak twardnieje i kochamy sie ponownie. czysty odlot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male nara
nie nawidze tego, brzydze sie tych glutów i z zemsty sie wycieram o niego a on krzyczy fuj i ucieka a ja go gonie i wycieram reszte bo zawsze mu mówie ze ma sie we mnie nie spuszczac a on i tak to robi i potem sie cieszy glupkowato. mysli ze jak mam spirale to mu wolno wszystko. ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooo
aa róbcie co chceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj problemy macie
Utrudniacie sobie życie !!! nie wazne gdzie ten wytrysk bedzie ważne aby dwie strony były zadowolone!!! brzuszek sie umyje , prześcieradło mozna wyprac a z pochwy samo wyleci bo tak jest u koniet po troche to trwa ale wyleci mozna pomóc czyli wypłukać w aptece sa rodki do dbania o chigiene. Po wytrysku to nie koniec można sie jeszcze dalej pieścic nie przerywajac przyjemności. Da faceta po wytrysku bedzie przyjemne jak ona bedzie go pieścić po genitaliach i penisie jest on w tym czasie bardzo nerwiony i czuły na dotyk a i kobieci też sptawi przyjemność pieścic łechtaczke i wargi gdzyż są wtedy bardzo nabrzmiałem i czułe na dotyk roskosz moze trwac jeszcze bardzo długo a potem poprostu przytulcie sie do siebie odpocznijcie i przygotujcie sie do kapieli wspólnej :-) dalej do zabawy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet.1.1
a ja mam troszke inne pytanko. dość często mam tak że po wytrysku nie trace wzwodu jesli nie wyjde z partnerki. czy myślicie ze sa jakies przeciwwskazania zeby kontynulowac tak bez przewry mimo ze sperma juz jest w niej? jestem ciekaw co myslicie i jakie moga byc wady takiego postepowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiuana
No co Ty!Nie ma żadnych przeciwskazań żeby zaraz po wytrysku do środka znowu się bzykać. Często tak robimy i nic się nie dzieje.Po drugim razie musimy jednak przerwać, bo za dużo jest już tej spermy i taka pełna sie czuje,a zreszta wypływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18551485456
hm, w wakcje kochaliśmy się pod namiotem nad morzem w latexie, potem czułe tulenie i buziaki, a na koniec... romantyczny prysznic pod szlauchem przy blasku księżyca:D tu chodzi o romantyzm! a po to ludzie wymyślili chusteczki hignieczne (nawet nawilżane), żeby z nich korzystać;) i nie przeszkadza mi Jego nasienie w środku, bo Go kocham;) a myślę, że spontaniczność, to gwarant udanego związku:D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napletek
.ja lubię zlizać to co pozostało po mnie.Panowie odwagi...........zróbcie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaizusia91ck
widze ze nikt tu ostatnio nic nie pisal ale mam nadzieje ze ktos,jakis facet odpowie mi na pytanie Mam chlopaka i jest on prawiczkiem Mowi ze musi srednio raz na tydzien sie masturbowac bo bola ga jadra/penis od ilosci zgromadzonej tam spermy No i musi ja w ten sposob wydalic zeby ie bolalo Tez tak macie???normalne to jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 49 i pol
moja zona twierdzi ze nie ma milszego uczucia jak chlupanie mojej spormy w otworze. Ja natomiast lubie jak mi staje ponownie i wpycham w szparke pelna mojej spermy. super jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 49 i pol
boli go od ciaglego walenia konia. Jak rozpocznie normalne zycie erotyczne to bedzie ok. Sadzac jednak po wieku i pogladach ma jeszcze na to czas. Sport to fajna alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 i trochę
@49: tez to lubię. Wchodzenie w szparke wypelniona przy poprzedniej akcji jest wyjatkowo milutkie. Wspanialy poslizg i to chlupanie :-) A wyciekami nie przejmujemy sie. Przescieradlo wyschnie, skora tez (a jaka potem mila w dotyku) i wszystko w porządku. Nie brzydzimy sie soba nawajem. Żona ciągle spija moje soki albo zlizuje "rozbryzgi" a mi sie też zdarzal seks oralnu na wypelnionej dziurce. Mnie kreci jak po akcji w jakims publicznym miejscu żona ma pod sukienką mokre uda, Wy pewnie też tego doswiadczyliscie 49?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 49 i pol
oczywiscie. Nasza posciel czesto przez dwa trzy dni jest sztywna od spermy i sokow. Zona specjalnie nie idzie pod prysznic, dopiero jak wstaj rano. Jedziemy tez podczas miesiaczki. Ten sluz wyjatkowo dziala na mojego kutasa. Podtrzymuje go dlugi czas na bacznosc. Dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnoghtehig
tez mam z tym problem. a w pozycji na jezdzca sperma wyplywa od razu. Przy szybkim tempie rowniez wydostaje sie ze mnie troche powietrza tzn z pochwy i to ma taki dziwny dzwiek. Nie jest to komfortowe za bardzo. Poradzcie co robic, bo bardzo lubie ta pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam afcet
zupełnie się tym nie przejmuj tak już jest ze pochwa wydaje dźwięki gdy jest w niej powietrze a wchodzi penis.Facet to wychodzące powietrze odczuwa na penisie i dla doświadczonego jest erotyczne.Jeżeli będziesz się zastanawiać nad nim to tylko nabawisz się nerwicy co będzie miało zły wpływ na twoją seksualność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnoghtehig
no dosyc czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnoghtehig
dziekuje za odpowiedz, balam sie ze to jest jakies nie wiem, nienaturalne. bylo to dla mnie bardzo krepujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnoghtehig
moze nie tyle przewrazliwiona, a nie wiedzialam po prostu o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnoghtehig
18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnoghtehig
wiem, ze moge. przeciez nie napisalam, ze kocham sie tylko w tej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnoghtehig
nie. o co ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna jeszcze młoda, więc wszystko przed nią, ale dobrze ze pyta, a te dźwieki to normalna rzecz, czasami sie zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnoghtehig
jakbym miala, to zapytalabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×