Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dusia87

Wykroje ciuszków

Polecane posty

Gość dusia87

lubie szyc i potrzebne mi sa jakies fajne wykroje np. bluzeczke na ramiaczkach, albo spodniczek. Fajnie by bylo uszyc tez jakas fajna sukienke:) raz nawet ja uszylam ale kolezance byla zadowolona:) jak narazie szylam sobie spoknice z glowy ale mysle ze czas sie przelamac i zaczac szyc cos innego:) pomozcie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtgg
Kup sobie burde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia87
no wlasnie mam taki zamiar ale moze macie/masz jakies inne wykroje takie nie powtazalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup burde albo jeszcze takie jedno pismo jest.... nie pamietam jaki ma tytul ale moge ci jutro napisac. a wykroje zawsze mozesz robic sama. moja ciocia pasjami szyje jak ma czas. ja jej projektuje a ona sobie wykroj robi. juz nawet sama sie troche poduczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia87
No właśnie sobie robilam sama, projektowalam spodnice i potem robilam wykruj tylko ze wlasnie tylko spodnice a ja bym chciala jakas bluzeczke i nie wiem czy sama dam rade:) jak bys mogla napiac tytul byla bym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korannnnn
kobieto, Ty się naucz pisać a potem będziesz kroić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie myślę.
żebyś sobie kupiła gazetę, gdzie są projekty ubran, ale nie wiem, jak ona się nazywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hał hał hał
Ta ostatnia myśl jest poprostu genialna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starysinger
Zastanawiajace jest ze tak malo dziewczat i kobiet szyje? W czasie pobytu w Lwowie, na placu przed opera cala parada. Lwowianki ubieraja sie slicznie i jak mniemam same szyja. Mysle ze polki moze tez. Dziwi mnie ze na kafeteria nie maja swojego topicu z prawdziwego zdarzenia. Zaczelam szukac i tylko kilka szczatkowych zaczatkow bez ciagu dalszego. Moze zle szukalam na kafe? Odsylac do Burdy czy Osinki, oczywiscie ze mozna, ale mozna sie tez poznac. Kilka razy probowalam podejsc do szycia ale z mizernymi skutkami. Moze sie zle zabieralam. Zdroszcze kobietkom co potrafia szyc. To wspaniala umiejetnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepowtarzalne kroje maja to do siebie,ze niepowtarzalne i rzadko sie je udostepnia innym:_ bo traca na unikatowqosci. Tu sie liczy zamysł i inwencja,wprawna reka i zmysl estetyczny. jak juz ma sie baze - bardzo łatwo ja stworzyc kupujac i szyjac z Burdy wtedy zaczyna sie eksperymentowanie. czasem wywstaczy inaczej wszysc kieszen,zmienc scieg czy zmienic polozenie guzikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starysinger
sugerujesz ze szycie powoduje wyizolowanie sie na innych ludzi? Oczywiscie fajnie byc oryginalnym,w takim razie dlaczego wszytkie kupuja w sklepach jak leci? Mysle ze dobre wykroje to nie tylko oryginalne i unikatowe, nie tylko wydziwiane, ale takze tradycyjne czy tez po prostu proste i praktyczne. Cale szczescie ze panie ktore potrafia dobrze gotowac, nie chowaja tak pod siebie swoich umiejetnosci i dzieki temu mozna wzbogacic kuchnie o jakis fajny przepis. Mysle ze panie ktore maja ambicje na zostanie projektantkami mody, nikt nie zmusza do dzielenia sie swoimi wykrojami. Ale mozna pogadac o materialach guzikach czy problemach z maszyna. Mozna tez pochwalic sie swoimi dzielami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianabella
Czy ktoś może mi podać link do strony z tym na czym się projektuje?(że jest kartka z człowiekiem a ty na nim rysujesz ciuchy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGŁOSZENIE Chętnie odkupie od kogoś kto już nie potrzebuje Stare numery BURDY tj z lat1999 i wcześniejszych. Jeśli ktoś miałby takie stare numery proszę o kontakt e-mail: ika74@vp.pl lub 0-508 95 66 08 Pozdrawiam wszystkie pasjonatki szycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGŁOSZENIE Poszukuję starych Numerów miesięcznika BURDA Gdyby ktoś już nie potrzebował chętnie odkupię konkretnie z lat 1999-1960 i ew starsze też mogą być. Kontakt e-mail: ika74@vp.pl lub 0-508 95 66 08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×