Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilka79

w jakim wieku zaczeliscie sie onanizowac?

Polecane posty

Gość lilka79

rozmawiam dzis z moim mezczyzna o naszym dziecinstwie w kontekscie seksualnym, pierwsze milosci, pierwszy raz, pierwsze doswiadczenia. Powiedzial mi, ze zaczal sie onanizowac w wieku 7 lat (w wieku lat 10 mial juz obsesje i wiele nieudanych prob poderwania dziewczyny, a w wieku 13 lat udalo mu sie przezyc swoj pierwszy raz) Czy wy tez tak mieliscie? Bylam troszke zdziwiona i zastanawiam sie czy on tak wczesnie zaczal czy chlopcy tak maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam lat
13:) też wcześnie,i robię to do tej pory,a mam już 33:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy wam urosną między
palcami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche psychologii rozwoju....
onanizuja sie juz 5latki, jak nie mlodsze dzieci oczywiscie nie ma to takiej formy jak u doroslych osob dziecko odkrywa przyjemnosc poprzez ocieranie sie itd. no ale nie mozna na to pozwalac i trzeba odciagac dziecko od takich czynnosci przewaznie mlodziez zaczyna sie masturbowac w wieku 12lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
kurcze to tez wczesnie. Moze mnie to troszke dziwi bo zaczelam w wieku 25 tzn nie bylam juz dziewica ale masturbacja jakos wczesniej mnie nie krecila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
do psychologii rozwoju. Ale jak na to nie pozwalac? Przeciez robia to w ukryciu? A jesli on to robil, w wieku tych 7 lat to sporadycznie ale od 10 r.ż to juz nalogowo to moglo to na niego zle wplynac? Znam go 3 lata i nie widze zadnej patologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche psychologii rozwoju
male dziecko nie robi tego w ukryciu bo nie wie ze to cos zwiazanego z intymnoscia tak mi sie przypomina ze duzo mlodsze dzieci nawet sie onanizuja... ocieraja sie o spodnie, o szczebeki w lozeczku itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche psychologii rozwoju
nie moglo to jego spatologizowac zbyt czeste i dlugie w sensie lat onanizowanie moze powodowac ze trudniej bedzie nam osiagnac orgazm w normalnej sytuacji z partnerem ale generalnie to normalne ze mali chlopcy duzo sie onanizuja norma nie przejmuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
fakt, ze ma problemy z "dojsciem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredycik
ja mialem jakies 9-10 jak robilem to regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taci
nie pamietacie jak w przdszkolu na lezakowaniu wychowawczynie kazaly trzymac raczki na kołdrze. Dziewczynki rzadko gmeraly sobie w pizamkach ale chlopcy bardzo czesto trzymali sie za siusiaka pod kołdra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 dla dziewczyny
to dfuzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennyX
Pamietam ze z kolezanką juz zaczęłyśmy w wieku 7 lat. Oczywiscie nie wiedziałysmy co to jest ale bylo fajne :D I tak mam 23 lata i dalej to robie tylko ze juz w innej formie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłem jak miałem 12. Lat na początku nie wiedziałem co się dżem bo troszkę bolało ale jak dodzwonić to było super i wciąż to robię ku tak 4 lata a na swój 1 raz czekam bo nie dam jakiejś latawicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba miałam 14 lat, koleżanki o tym często rozmawiały i tak zaczęłam. Później nie byłam w stanie tego nie robić. Teraz mam chłopaka, czasem już się kochamy, ale z masturbacją nic się nie zmieniło. Ciekawi mnie jak dużo dziewczyn wytrzymuje bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czesto sobie walę nawet po seksie na drugi dzień. A zacząłem jak miałem 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miałyśmy z koleżankami po 8-9 lat to tak tylko ujezdzalysmy roznerzeczy. Bylo przyjemnie ale po kilku minutach soe nudziło więc robilam to rzadko. Kiedyś w kapieli przypadkiem osiągnęłam swój pierwszy orgazm. Wystraszylam sie, więc zaprzesyalam. Ale po jakoms czasie znowu sprobowalam. Bylam w 4 kl i od tej pory robie to przy każdej kapieli. Nie umiem przez to dojsc z facetem wiec nawt po seksie to robie. Ostatnio nauczylam sie z wibratorem (przez rok z wibratorem tez nie umialam) ale wychodzi tylko jak jestem mega podniwcona. A z prysznicem mam swoje triki i w ciagu minuty dwoch potrafię dojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zacząłem w XX wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×