Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tutuli

CELLULITIS !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość tutuli

Jestem bardzo szczupla, uprawiam sport, zdrowo sie odzywiam i smaruje sie "zwalczaczami" cellulitu, zazywam CLA i nadal mam CELLULIT. Czy wy tez tak macie??????????????? Pewnie mam go genetycznie po mamie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutuli
Jezu to nikt nie ma takiego problemu, ze w szortach nie moze sie pokazac??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutuli
Zawsze dlugie spodnie, nawet latem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutuli
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutuli
Widze, ze nikt na to nie cierpi, no nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam
jestem szczupla i to bardzo a na ppie mam ogromny celulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutuli
ja mam nawet na lydkach, nie moge kucnac z golymi nogami, bo od razu robia sie grudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam
ja wsumie nie robie nic z tym jestem leniwa...mysle ze mi sie zrobil po ciazy a ty jesli nie bylas w ciazy to pewnie to masz genetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutuli
Jeszcze nie bylam. Mam 24 lata i odkad pamietam go mialam. Ostatnio ogladalam kasete wideo z plazy jak mialam 8 lat i co widze, CELLULIT.Jakie to niesprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam
no dokladnie ja mam 26 lat i na plaze nie wychodze ze wzgledu na moja szcyplosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloom
ehh.. ja też mam ten problem :( waże niecałe 55, 177cm, chodzę na basen, wcieram w siebie co się da... masuje te nogi i NIC!!! Dodam, że moja mama jest gładziutka chociaż ma 45 lat :) więc to nie "po niej"... Kupiłam sobie ostatnio cellasene i chyba zainwetuje jeszcze w cos masującego... ale to dpiero za miesiąc jak będę miała mniej pracy :) Rozpocznę terapię szokową - dietowo - kremowo sportową :D Pozdrawiam i życzę powodzenia w zwalczaniu tego paskudztwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SNUPA
To już taka nasza babska zmora. Tez mialam jeszcze jak bylam b.szczupla,cwiczylam i stal sie prawie niewidoczny-a teraz zas:mimo ze cwicze bo mam pare kilo za duzo.Karmie piersia i nawet odchudzac sie nie moge.Czuje sie jak pasztet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×