Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 6000kcal

Ile zarabia księgowa???

Polecane posty

Gość blessss
dlaczego bzdur? taka prawda trzeba miec magr z rachunkowosci i finansow + 5 lat praktyki a teraz podobno wystarczy 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
A to dlatego uwazam ze bzdury bo: Osoby fizyczne mogą uzyskać certyfikat księgowy po spełnieniu jednego z poniższych warunków: 1. Warunek pierwszy: * udokumentowanie trzyletniej praktyki w księgowości oraz * posiadanie wykształcenia wyższego magisterskiego uzyskanego na jednym z kierunków ekonomicznych o specjalności rachunkowość lub innej, dla której plan studiów i program kształcenia odpowiadał wymogom określonym przez organy uczelni dla specjalnosci rachunkowość, w jednostkach organizacyjnych uprawnionych - zgodnie z odrębnymi przepisami - do nadawania stopnia naukowego doktora nauk ekonomicznych Osoby spełniające ten warunek zwolnione są z egzaminu państwowego. 2. Warunek drugi: * udokumentowanie trzyletniej praktyki w księgowości oraz * posiadanie wykształcenia wyższego magisterskiego lub równorzędnego oraz ukończenie studiów podyplomowych z zakresu rachunkowości w jednostkach organizacyjnych uprawnionych - zgodnie z odrębnymi przepisami - do nadawania stopnia naukowego doktora nauk ekonomicznych Osoby spełniajace ten warunek zwolnione są z egzaminu państwowego. 3. Warunek trzeci: * udokumentowanie dwuletniej praktyki w księgowości oraz * posiadanie wykształcenia co najmniej średniego oraz złożenie z wynikiem pozytywnym egzaminu sprawdzającego kwalifikacje osób ubiegających się o certyfikat księgowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc księgowa
900zł netto, pol roku doświadczenia, wyższe nie ekonomiczne, w trakcie kursu na Samodzilna księgowa w SKwP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na 5 roku studiow na AE w Katowicach na kierunku rachunkowosc, mam rok doswiadczenia w ksiegowosci, a obecnie pracuje w szkole podstawowej jako asystentka ksiegowej i mam na reke troche ponad 1000zl, chcialabym w przyszlosci zdobyc licencje na biuro rachunkowe otworzyc wlasna dzialalnosc,ale to są takie moje marzenia, ale widze jak teraz biura powstaja jak grzyby po deszczu.Mam pytanie slyszalam, ale nie wiem czy to jest prawda, ze zdobycie licencji na otwarcie biura rachunkowego wariantem - 3 letniej praktyki w ksiegowosci nie jest wazne tylko do 2009roku?, a pozniej juz tylko mozna zdobyc licencje poprzez egzamin?, bardzo prosze o dopowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelik
kochani,czy mozna otworzyc wlasna dzialalnosc poskonczeniu technikum ekonomicznegO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akama
ma pytanie czy 1700zł na rekę za prowadzenie pełnej ksiegowości na 1/2 etetu srednio okolo 50 faktur zakupów delegacji faktur sprzedaży do 10 liczba pracowników 3 - to mało czy dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian
mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZALEŻY W JAKIM MIEŚCIE
ja na umowę zlecenie w biurze rachunkowym dostaję 1100zł, studentka zaoczna. dla mnie to sporo. Koleżanka zarabia na umowe o pracę chyba 1700zł brutto. Ale pracujemy w małej miejscowości, zarobki jak na nasz region chyba spoko. Przynajmniej tak mi sie wydaje z tego co się orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dziś
jestem księgową - mam 1440 na rękę (umowa o pracę) i 1000 w drugiej firmie na zlecenie, w tych samych godzinach.Podwyżki brak od 2 lat, choć firma stoi nieźle.Pracy w sam raz-raz więcej, raz mniej-czasem są gorące akcje, różnie z tym bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa w Fiacie
15 lat stażu, 4200 netto+ dodatki w postaci różnych premii :-0 Wykształcenie oczywiście wyższe, ekonomiczne :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędza
lublin to jedna wielka nędza 1200 na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśśś
3000 netto - u mojego taty w firmie, przy czym pracowników jest 14stu, praca od 8 do 16, a szef nie stoi nad głową, więc spokojna praca... no i dużo do roboty to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacerełko
odpowiedz jest prosta, po pierwsze lepiej zostac bieglym rewidentem wtedy czlowiek nie martwi sie o zarobki, a jak juz sie komus nie chce uczyc to najlepiej uciekac do poteznych przedsiebiorstw, gdzie zarobki sa kolosalne .... a nie bawic sie w jakies smieszne mini-biznesy gdzie pracuje 10 osob - za co ma wtedy wam zaplacic pracodawca, za rozliczenie kilku osob? odpowiedzialnosc istnie smieszna ... ps. w ksiegowosci zeby duzo zarabiac warto miec ukonczona dobra ekonomiczna uczelnie (ktore nas niesamowicie rozwinie i przygotuje do zawodu), wtedy szybko sie pniemy do gory, zostawiajac w tyle tych ktorzy pokonczyli smieszne zaoczne studia na wydzialach laby i przedniej zabawy.... pozdrawiam a i tak najlepiej to siedziec newconnectcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez stazu 2300 na reke
plus dwa razy do roku premia w wysokosci pensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkjhgfghjkjhgfyhn
jak to jest teraz w księgowości? 1600 na rękę, sporo pracy - dobrze czy słabo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznań z doświadczeniem
Mam ok. 6500 na rękę plus dodatki i premie, bonusy. Za mniej niż 4000 netto nie wstaję z łóżka. -10 lat dożwiadczenia - 5 lat certyfikat - j. angielski - pełna księgowość - 3 pracowników w dziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma 31 lat od zawsze pracuje jako księgowa najpierw w 3 osobowej firmie podczas studiów zarabiała 1200 zł (mała miejscowość) potem przeniosła się do Krakowa i za ta samą prace tylko w większej firmie dostaje ok 3500 zł plus nadgodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona księgowa
5000-7000 tys studium języka angielskiego w ekonomi i wyższe pedagogiczne Bez licencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"5000-7000 tys studium języka angielskiego w ekonomi i wyższe pedagogiczne Bez licencji" x 5000 - 7000 tys naprawdę? 5000 x 1000 = 5.000.000 (pięć - siedem milionów) ŻAL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez za mniej niż 4000 netto bym nie pracowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej załóż własne biuro moja znajoma pracuje jako księgowa skończyła studia przykładała się i co z tego ma? marny 1700 zł po tylu latach studiów czyli zarobki księgowych można porównać do nauczyciela bo nie wiele się różnią.Moja znajoma też chce prowadzić własne biuro i przejdzie na pół etatu ja też pracowałem jako stalarz w firmie meblarskiej i pracowałem za 1568 zł a teraz prowadze własną działalność i zarabiam nawet 4tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy, czy prowadzi własną działalność jak np. sylpio.com, czy pracuje u kogoś. Tak czy siak można na tym wyjść naprawdę nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym zawodzie zarobki bardzo się wahają, gdyż są różne "księgowe". Moim zdaniem ciężko płacić 3 000,00 netto osobie, która umie jedynie wprowadzać dokumenty do systemu. Zdarzało mi się prowadzić rozmowy rekrutacyjne na niższe stanowiska w księgowości i niestety, ale osoby z kilkuletnim doświadczeniem często nie mają żadnej wiedzy, a w CV piszą, że zajmowały takie stanowiska jak księgowa czy starsza księgowa, a nawet zdarzyło mi się kilka samodzielnych, których brak wiedzy był porażająco niski. Często okazuje się również, że mają wiedzę tylko z z zakresu KPiR - w takim przypadku również bym nie liczyła na wysokie zarobki - max 2 500,00 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogólnie wam polecam wam biuro achunkowe rachunkowosc-weryfikcja.com.pl dlaczego? 20 lat doświadczenia robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księgowość to opłacalny zawód, wiem co mówię:) Tutaj masz artykuł poczytaj sobie http://www.postawnaswoim.pl/kariera/ile-zarabia-ksiegowa-ksiegowy/. Pewnie dużo osób się nie zgodzi z tym, ale jeżeli jest się osobą ambitną i chce się uczyć, dodatkowo pokończy się kursy i zdobędzie wartościowe doświadczenie to jest się w stanie tyle zarobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×