Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

letni wiatr

wiosna obudziła we mnie

Polecane posty

Wieosna obudziła we mnie pragnienia ktore przez zime jakby przygasły...Codzinne słonce wzbudza we mnie pragnienia... Chciałbym poznac kobiete u ktorej podobnie jak u mnie wiosenne słońce wiosenna aura obudziła zmysły,pragnienia porzadanie....ktora ma dosc szarosci,stagnacji i zimowego ospania.... Co dzień rano słonce budzi mnie do życia Kazdego ranko patrze z nadzieja i wiara że pewnego dnia staniesz oko w oko za mna nasze dłonie splota sie w namietnym dotyku a serca przyspiecza tempa.... Ciała rozpali porzadanie..... a umysł fantazja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puklaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
letni wiatr to gdzie ty mieszkasz chyba nie w polsce bo tu BRAK słońca a zamiast lata jest szara jesien i 10 stopni ....wiec chyba cie grzeje pierzynaa nie słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć Arturku
to ja ci już nie wystarczam moralnie-vaginanalnie??? :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfoja na wieki
Arturku o bozesz ty mój:( zdracasz mię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj_ Mi_ Tę_Noc
we wie też wiosna obudziła letni wietrze pragnienie by blisko z kimś być pragnienie dotyku smaku ust pożądania... możesz mi to dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj_Mi_Tę_Noc
coś źle napisałam powyżej ale to ja wietrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosze, jaki piekny wiersz, ten kto go pisal też musi być piękny, czy masz na imie Artur? Odezwij się proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego musisz się zjawiać z pytaniem o imię od razu co za ludzie dla mnie ważne są pragnienia, nie imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie, a gdzie on? dajmitenoc nie przepraszaj tu, tylko nie podbieraj mi chłopaka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz oliffka chyba go wywiało, jak chcesz ja moge Cie pocieszyc, chyba , ze nie lubisz od czasu do czasu zabawic sie z kobieta to sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę męski tors takie uczucie ukłucia gdzieś pod sercem pieszczoty przyspieszające oddech i puls spotkanie dłoni miłosny dotyk.. czuję podobnie jak letni wiatr ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdego ranka wyślizguje swoje ciało spod kołuderki i delikatnie przmykam po sypialni jak rosa ze źdźbła trawy podejdź wietrze i porwij moje ciało do namiętnego tańca naszego pożądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek obudził się we...mnie
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągnę pachę przez grom
jaki marek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcem marka
a ja chcem arturka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiego Arturka? ja chcę poczuć powiew letniego wiatru ...muśnięcie szyi...warg dajcie już spokój z ubliżanie komuś:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem moje miłe panie...Jestem...i czekam...Przepraszam ze nie pisałem ale byłem chwilowo nieobecny bez dostepu do netu ale woriciłem....Gdzie jestescie.... Oliffka a Ty gdzie ty jestes......Chce bym był Twoj...napsz do mnie....a kto wie.... mail ; grapefruit3@o2.pl Jestem jak letni wiatr,oplatam ciało delikatnym musnieciem rozpalam zmysły.....rozpalma ciało wzmagam porzadanie..... Ogarnie Cie dreszcz rozkoszy co wzniesie Cie na wyzyny i szczyty doznań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciąz jestem i wciąz czekam na Was....tak mnie szukałyscie i Co.....? :( Ale wierze ze w Was....ze jeszcze tu zajrzycie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×