Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jajo74

wytrysk na twarz

Polecane posty

może być przecież seks dla przyjemności i w samochodzie i na pieniadzach, prawda?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę mniej normalna
hehe znudzona uwielbiam Cię 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele lalala
oj tam bez przesady zdazy sie kiedy taki sex ale przyznasz mi ze kochasz sie mniej ilosciowo niz jezdzisz samochodem zamiast autobusem i masz pieniadze na wszystkie twoje zachcianki w takim przypadku skala waznosci przechyla sie na dobra materialne nie sadzisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele lalala
srutu tutu zycie doczesne jest wazne sama mi przyznasz w milosc sie nie ubierzesz ani milosci nie ziesz zyc trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie przestancie gadac
znudzona, skoro jest milosci to dlaczego mamy sobie stawiac warunki typu , dzisiaj ja jutro ty? jesli jest milosc to ja daje przyjemnosc kochanej bezwarunkowo.Np. wazne dla mnioe jest to , by zadowolic te osobe niekoniecznie majac samemu przy tym orgazm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że bezwarunkowo. Ale tylko wtedy takie bezwarunkwe dawanie jest fajne, kiedy druga osoba tak samo daje, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja .....
tak tylko mimo wszystko do zycia trzeba podchodzic z pewnym dystansem i rozsadkiem zgadza sie miloscia sie nie najesz, nie ubierzesz w nia ale gdy jest ta druga osoba , łatwiej znosi sie problemy , we dwoje mozna znalezc wiecej rozwiazan, seks i pieniadze to nie wszystko wszystkim jest milosc seks i pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie przestancie gadac
tzn nie to ,ze kompletnie rezygnuje z przyje,mnosci dla siebie,ale nie focze jak np podczas jednego numerku :) ja nie mam orgazmu .albo nie skupiamy sie na mnie.czesto jest jednak tak,, ze partnerowi rowniez zalezy na mojej satysfakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja .....
cd ? kazdy stawia inne wartosci na pierwszym miejscu dla jednych to pieniadze dla innych milosc niektorzywogole uwazaja, ze milosc to ściema i maja do tego prawo indywidualizm, jak dobrze , ze istnieje inaczej zanudzilibysmy sie w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie przestancie gadac
madre slowa,ale zbaczamy z tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja .....
ok to wracajmy do niego .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę mniej normalna
właśnie, dlaczego dobry seks każdy łączy z miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie przestancie gadac
ja nie lacze, dla mnie dobry sex mozna tez doswiadczyc z osoba, do ktorej sie nie pala jakiems glebszym uczuciem.Wtedy jednak chodzi tylko o orgazm, o co zas chodzi w sexie z miloscia to chyba wszyscy wiedza. to tak jakby sie mialo do wybrou, truskawki lub truskawki z bita smietana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja .....
z miloscia czy bez to calyczas seks a tu juz zalezy od kazdego ktory daje wieksza satysfakcje i spelnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mnie to kręci , ale najbardziej w słodkie usteczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja .....
słodkie i delikatnie uchylone namietne wargi spuszczasz sie mi na twarz a ja patrze ci glebokow oczy i jezyczkiem draznie twojego twardziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę mniej normalna
wkładam sobie w odbyt pęk tajwańskich fajerwerków, podpalam i udaję że jestem Mig 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja .....
zapraszam na forum sado-maso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja .....
uwielbiam spijac ten nektar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja .....
moze zmienie sie na moj czarny nick zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ja.... teraz nikt sie nioe podszyje no panowie, ktory dopasuje sie ze mna i pozwoli mi spijac wasz soczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pałeczka zaczęła budzić się do życia chwyciłem się za odsłonięta moszne i wyczułem dwie wielkie bile. Dziesięc silnych uderzeń młotkiem rozhustały mój worek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak co dzień tasuje sie góra dół pod wasze czarne kobiece nicki jestem onanistą i przegrałem żcye a teraqz idę sie spuścić w kiblu nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensuality
Chetnie sluze swoju paleczku,17/13-odpowiada.Kobiety z ktorymi bywam sometimas odczuwaja bol-WHY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×