Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jajo74

wytrysk na twarz

Polecane posty

Gość sensuality
a ktora pozycje preferujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensuality
tak,lubie gdy kobieta dominuje,ale w pewnym momencie sam przejmuje inicjatywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensuality
czasem, gdy dobrze placa jestem ulegla meska dziwka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojny1
Miałem w życiu to szczęœcie że w Pełni mogłem się kochać z dwiema Paniami. W pełni oznacza nie tylko takie dziecinady jak sperma na twarzy. W obydwu wypadkach Panie akceptowały z radoœciš moje propozycje. Jednak w przypadku Pani której nie kochałem, był to sex który dawał wspaniałš przyjemnoœć, ale jednak nie takš jak sex z tš drugš Paniš. I zawsze, powtarzam zawsze gdy wchodziłey w grę nietypowe sytuacje, nie można tego robić na siłę. Delikatnie, spokojnie, z wyczuciem można wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensuality
Jeden warunek-przed sexem zjadam dwie mandarynki i wypijam kieliszek martinii i jest ok.Jak zabraknie jednego z tych elementow moze byc cienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kieliszek martinii to malo podszywaczu walnij sobie z pol litra moze pouklada ci sie w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensuality
nie robie tego dla pieniedzy tylko dla przyjemnosci podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensuality
przed seksem nacieram też rzadkim stolcem swą żołądź, działa to na mniejak viadra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mój ulubiony temat:-) Nie wiem dlaczego ale....to u mnie powoli staje się obsesją, buzia krótkowłosej okularnicy przyozdobiona moją spermą która powoli spływa po brodzie na piersi, brzuch i pomiędzy uda... I nie ma w tym nic z poniżania, uwłaczania kobiecie...rozumiem że może nie sprawiać jej to przyjemności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensuality
Jezeli chodzi o alkohol to spokojnie radze sobie z litrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocontrol to dla ciebie
cmok, slurp, slurp, cmok, cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensuality
w trakcie seksu używam zawsze lubrykantu marki "Armani", po innym swędzi mnie odbyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocontrol to dla ciebie
nie siorbalbym gdybys nie byla taka mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mój ulubiony temat Nie wiem dlaczego ale....to u mnie powoli staje się obsesją, buzia krótkowłosej okularnicy przyozdobiona moją spermą która powoli spływa po brodzie na piersi, brzuch i pomiędzy uda... I nie ma w tym nic z poniżania, uwłaczania kobiecie...rozumiem że może nie sprawiać jej to przyjemności... Mam tak samo , niesamowicie mnie to kręci od dłuższego czasu. Super sprawa szkoda , że sporo kobiet ma jakieś obiekcje nie wiedzieć czemu i jeszcze sie obruszają , że to obrzydliwe . Tak jakbym lizał cipkę i przerywał wiedząc , że kobieta jest blisko orgazmu i kończyłbym np palcem bo się brzydzę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensuality
czy po analu kontrolujecie stolec? jego konsystencję? w jaki sposób to sprawdzacie? organoleptycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensuality
spam 1 - jesteś prostakiem, opuść nasz topic. nie chcemy tu takich napalonych gnojków jak ty:O znowu te dupki podszywacze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsumujemy w skupieniu , oceniamy walory smakowe , romazujemy sobie na czole by sprawdzić konsestencje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co ci chodzi to nie ja sie podszywam a prostakiem to jesteś ty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody z wawy
miałem kiedyś taką panne która po 2lub3 razie powiedziała mi że chciałaby abym spuścił się jej na twarz.Strasznie mnie to podjarało i miałem mega orgazm - ona zresztą też - musiało ją to naprawdę grzac.Myślicie że niektóre dziewczyny naprawdęto lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody z wawy
postanowiłem więc sprawdzić jak to jest "z drugiej strony" umówiłem się z moim kolegą Amdżathem, studentem z Kamerunu który studiuje u nas oceanografię wzwiodłem jego pałę i zacząłem omiatać mu jądra językiem następnie wziąłem się za niezwykle sumienne i pozbawione pruderii wylizywanie i ssanie penisa w pewnym momencie wytrysnął mi prosto w usta w tej samej chwili poczułem niesamowity skurcz prostaty - to był orgazm 🌻 od tej pory robimy tak bardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ci co robia to
dla pieniedzy sa dla mnie popierdoleni i bardzo mi ich szkoda. Przeciez nie chodzi o kase a uczucia sa wazniejsze a dziewczyny co robia to dla kasy to dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ci co robia to
Mnie mimo wysiłków nikt nie chciał zapłacic,a ni w złotówkach ani w rublach:o Zawsze dostawałem tylko parę szybkich uderzeń penisem w kark,co wywołało u mnie skurcz gałek ocznych.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca*
jeszcze nie znudzil wam sie temat :O ilez mozna o jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca*
ale ile mozna to walkowac w kolko powtarzacie juz po sobie nic nad zwyczajnego tu nie odkryjecie chyba ze tak lubicie to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×