Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a wszystko to

Erotyk dla ...

Polecane posty

Gość a wszystko to

Zapadł mi na śpiączkę i tak drzemie w zwisie, będą z nim kłopoty kiedy zachce mi się. Lecz ja w ciebie wierzę i w twoje zdolności, że poradzisz sobie z dumą mej męskości. A będziesz musiała mocno się natrudzić aby go ponownie do życia pobudzić. Wiem, że to uczynisz choć z pewnym mozołem, że znów biedak stanie z podniesionym czołem. I tak jak przed laty znów sobie pohasa, więc się bierz kochanie za tego ... bobasa. By tak jak przed laty w dalekiej młodości znów wyrzucił z siebie eliksir miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dla
pedofila. nie dość, że gniot okropny to jeszcze ten BOBAS.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wszystko to
Może tej jedynej, jedynej na świecie wybranej z imienia kochanej kobiecie. Ta o której piszę podejmie to w lot i nie będę musiał trafiać kulą w płot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś Ci powiem
jesteś okey a jak tam u ciebie z tym, co trzeba jej??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wszystko to
czegoż mam się wstydzić?? że pewna część ciała po mozolnej pracy spoczywa zwiotczała? taka kolej rzeczy i tak już być musi dopóki go myszka swym wdziękiem nie skusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przejdzie spokojnie przez gardło :D Kutas - w XVII-XVIII- wiecznej Polsce chwost na końcu sznura, przypinanego do pasa jako element dekoracyjny (także do szlafmycy). Jest to także określenie odnoszące się do współczesnych pomponów. Woźny pas mu odwiązał, pas słucki, pas lity, Przy którym świecą gęste kutasy jak kity, Z jednej strony złotogłów w purpurowe kwiaty \"Pan Tadeusz\" Adama Mickiewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucio znowu tu próbujesz
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wszystko to
dziw mnie bierze, zaskoczenie, wszyscy moje przyrodzenie chcą ustawić niczym pal, a mi jednak wciąż go żal więc niech biedak sobie zwisa bo to rolą jest penisa lecz gdy chcecie drogie panie dla was zawsze kołkiem stanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos Ci powiem
i spotkała mnie rekuza kolcem rani piękna roza ale robi to powabnie z wielką gracja, bardzo zgrabnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos Ci powiem
ty nie bądź taki dumny ze zwisu swojego jak się musztardzie znudzi znajdzie se innego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś autor kręci bo najpierw straszy, że trzeba by sie mocno natrudzić, a potem że zawsze na zawołanie stanie... ja wysiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wszystko to
z twoich czarów nie skorzystam bo to rzecz jest oczywista że mężatce nie przystoi stawiać innym - co nie stoi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatki nie szukają tych w zwisie, bo swoje smętne, hm problemy zostawiają w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wszystko to
oj, nie jedna mysz laskawa chciałaby już mieć wacława ale wacuś nie jest skory aby z każdą iść w amory bo nie sztuka sieć zastawić wykorzystać i zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś Ci powiem
hmm myslę sobie czy ja dobrze robię skoro wacus tak namawia może to fajna sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×