Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stara niedojrzala seksualnie k

Porażcie mi bo nie wiem

Polecane posty

Gość stara niedojrzala seksualnie k

Jestem po40 mam dzieci a teraz drugiego partnera zyciowego .On Chce żebym doznala orgazmu żeby poczul soczek a skąd to ma się wziąść jak to zrobić mowi ż\e jestem zimna kobieta bo tego nie odczuwam.JA naprawde nie wiem jak to się stało że nigdy seksualnie nie dojrzalam.Z czego to wynika i jak sobie poradzic żeby to zmienić może nie jest za póżno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara niedojrzala seksualnie k
no nie wiem do tej pory wydawało mi się że seks to po prostu seks a tu jakies pojęcie soczku niby kobiecy wytrysk ale jak to osiągnąć ...no niestety tego nie wiedzialam ........do tej pory tylko wytrysk kojarzyl mi się z mężczyzną.........całe zycie człowiej się uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara niedojrzala seksualnie k
No fajnie stymulacja etc. ale ja nie wiem gdzie jest punkt G jak go odszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara niedojrzala seksualnie k
no to już wiem że nie każda kobieta go posiada..........więc może go po prostu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara niedojrzala seksualnie k
Czyli to kwestia odpowiedniego.........mam rozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara niedojrzala seksualnie k
może się naoglądal bajek srotycznych......tez mozliwe nie pytam ale on chyba dązy do szelkiej doskonałości fizycznego doznawania i odczuwania .......pozyjemy zobaczymy może się uda kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś nie tak
stara niedojrzala seksualnie k - chyba trochę źle definiujesz pojęcie kob iecych soczków nie potrzebny jest wytrysk - taki jak u mężczyzny -wystarczy orgazm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj polemizowałbym po ............... latach mojej pani lało się po nogach, a sądziłem, że czegoś takiego nie zobaczę......... i dzięki mojej skromnej osobie lub może dzięki jej wyobraźni nie wiem ;) ale potwierdzam fakt istnienia soków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×