Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To fascynujce

Czy ogolenie myszki i okolic może spowodować

Polecane posty

Gość To fascynujce

zwiększenie libido kobiety? Ogoliłem mojej Pani myszkę i efekt jest taki, że przy jej lizaniu orgazmy sš nieporównanie mocniejsze niż były dotychczas. Czy jedno z drugim można powišzać czy jest to przypadek? Cipka nie była golona z pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OGOL JEJ GLOWE
i plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wytnij wlosy w nosie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brwi i rzęsy wyrwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapomnij o kosmkach jelitowych:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie jakiś
kochanek ją rozbudził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tam busz jak w dzungli
byl, nie dziwne ze nic nie czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To fascynujce
To co się nam przytrafiło jest fascynujšce, ale to co mnie się przytrafiło na tym forum jest ŻENUJĽCE. Gówniarze- do odrabiania lekcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-no-nimka
hmmmm.... to ja ci zadam takie pytanie.... czy nie brzydziłeś się wycinać czy golić te włosy łonowe lub widzieć je odrastające? bo mój partner próbuje mnie namówić do zgody na to żeby mnie tam całkowicie wygolił ale ja się nie zgadzam bo bardzo byłoby mi wstyd w czasie golenia, chyba bym się spaliła ze wstydu czy poryczała a jak ty to odbierałeś, samo golenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To fascynujące
Do a-no-nimki. My z moją panią robimy rzeczy przy których golenie myszki to niewinne zabawy. Bo w rzeczy samej takimi są. Sądze że pytanie jest poważne i ważne i nie mam zamiaru przechodzić nad nim do porządku dziennego. Otóż to, jak się czujemy z partnerami w sytuacjach które są "swobodniejsze", zależy od wielu czynników: jak zostałaś wychowana, jak postrzegasz sex (co wolno a co nie), jak powżne są wasze uczucia, jak otwarcie potraficie o sexie rozmawiać i czy w ogóle. My możemy rozmawiać o wielu sprawach i sądzę ze to jest najważniejsze. Jeśli ktoś się czegos brzydzi , oznacza to jakąś blokadę psychiczną. I są blokady nad którymi warto popracować a nad innymi na pewno nie. Ale to zależy od pary. Wszystko zależy od pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabi
od pary i tego od tego jak dlugo jesteście razem. Wydaje mi się ,że po kilku latach ma się zupełnie inne podejście do tej drugiej osoby i nie wstydzi się przed partnerem tak bardzo, więc sytuacje które kiedys były nie do pomyślenia stają się naturalne. Ja na początku nawet nie mówiłam swojemu facetowi ,że mam okres tylko cos innego wymyślałam, jak chciał sie ze mną kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla bla bla 569
ludzie nieogladaliscie jeszcze nigdy "Sex w wielkim miescie"taki rzeczy dzieja sie tez za waszym oknem.A coz w tym wielkiego ze sie wygole _higieniczniej wszystko wyglada, smakuje itakie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
a czy okres to jakas choroba zakazna albo nie wiadomo co?? W ktorym wieku wy zyjecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To fascynujące
Do Sabi. To przede wszystkim zależy od tego na ile dorosłe są obie strony. Być może sporą rolę odgrywa tu wiek i "sposób widzenia świata".. Dorosłe- pod tym pojęciem rozumiem dorosłość seksualną- również. Można mieć 60 lat i nie być dorosłym seksualnie i mieć 19 lat i nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że tak. przynajmniej u mnie to działa w taki sposób. mój facet nie lubi wygolonych bo wygolone łono kojarzy mu się z łonem dziecka, więc mogłabym być w bardzo komfortowej sytuacji nie musząc się golić, ale robię to, ponieważ widze róznicę w swoim libido. nie chodzi tutaj o bodźce dotykowe jedynie, myśle, że dużo w tym przypadku zależy od swiadomości, nie potrafię tego sprecyzować, ale na pewno mam wtedy większe libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoterapia
niestety zapewna masz także mniejszy mózg. współczujemy. jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-no-nimka
uhm... no nic, dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×