Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zauroczona ale hetero

Nowy teledysk Pussycat Dolls - Buttons

Polecane posty

Gość bloczek123
to znawu ja nie piszcie,że się fajnie ubierają bo to nie one wybierają co ubiorą na siebie tylko ich styliści, tak naprawde one nie chodzą tak ubrane poza studiem nagrań i nie mają własnego stylu bo to plastikowe laleczki i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się pdobają piosenki Pussycat Dolls;-)Poza tym dziewczyny są bardzo ładne i naprawdę mają talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole_girl
1.Ja przepraszam bardzo wiem jak która ma na imie! 2.Wiekszesc gwiazd ma stylistów wiec po co sie czepiac? 3.Wypraszam sobie one nie sa plastikowe!!! 4.To sa gwiazdy a jak wam sie nie podobaja to nie komentujcie Kto sie ze mna zgadza?=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja..
a ja słyszałam ze ta nicole była kiedys facetem. Poważnie i to od kilku osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
Pussycat Dolls sa super!!!;) Wygladaja slicccnie i sexy:P a jak tancza...masakra tesh bym tak kciala:))) heh :D Buttons jest swietnie!:) Najladniejsza jest Nicole:**** heh pozdrooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole_girl
Facetem????? Padło Ci na mózg czy nie odróżniasz płci??? Jak CI sie nie podobaja to na dzrzewo prostowac banany!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny 2
one exstra mamy ich wszystkie piosenki buziolle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja..
słucham? to chyba nie wiesz co teraz mozna sobie z wlasnym cialem zrobic.!!! pamietasz reality show o tej pieknej miriam ktora w ostatnim odcinku okazala sie byc facetem????? w sumie byla bardzo podobna do nicole. A o tym ze byla facetem slyszalam i czytalam nie raz i nie dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole_girl
Co?????? Ty chyba jestes głupia czy głupi..... to by było bez sensu a ze ktos tam wymyslił głupia plote o tym całym facecie to nie znaczy ze tak jest!!!!!!!!A gdyby ktos tak powiedział o Beyonce to bys poszła/szedł na Kafeteria "Nowy teledysk Beyonce - Deja Vu" i bys sie czepiała/ł???????? Daj spokuj PCD to nie relality Show!!!!! A i sorry ale nie moja wina ze ładna jest!!!! Jak chcesz rozpuszczac Ploty to nie tu bo to jest Temat:"Nowy teledysk Pussycat Dolls-Buttons" a nie "Czy Nicole była facetem" jak jestes ciekawa/w to jedz do Ameryki i sama/m sprawdz !!! AAA i powiadom mnie..... To moja wypowiedz jak cos to piszcie na gg 255234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
ten teledysk jest na maxa odjechany nie widzialem lepszego! Dziewczyny sa sexi a te ich skape stroje sa najlepsze wygladaja w nich przecudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
Pussycat Dolls to najlepszy zespol a najladniejsza z nich jest Nicol zadna gwiazda jej nie dorowna urode to ona ma ahhhhhh..........!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicoleee
ja sie z toba zgadzam one nie sa plastikowe tylko naturalne i piekne nie ktorzy tak pisza bo sa zazdrosni niech saobie pisza jak chca my wiemy swoje ze one sa Piekne:) Kazda z nich jest ladna na swoj sposob!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te nicoleee
ty to jakas nawiedzona lesba jestes ze z pazurami sie rzucasz na kazdego, kto skrytykuje PCD?Wez sie dziecko nie osmieszaj, lekcje juz odrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole_Girl
Eh ludzie niektórzy tu nie widzą ze pisze PUSSYCAT DOLLS???Czemu musisz krytykowac co??Jak Ci sie nie pododoba to idz odrób lekcje!!!A tym kórym sie podaba seredecznie pozdrawian :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCD
PUSSYCAT DOLLS sa najlepsze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCD
ej kolezanko nie obrazaj tu innych bo sama jestes dzieckiem i sprawdz swoje lekcje czy masz odrobione! jesli ci sie cos nie podoba to nie komentuj tu wiecej! PCD sa najlepsze ich teledysk buttons jest odjechany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tn
Uwielbiam zespol The Pussycat Dolls,a ten,kto napisal,ze my nie wiemy,jak one maja na imie,to sie porzadnie myli.Ja akurat wiem jak one maja na imie. Nicole=glowna(bo jest glowna,a nie,ze sie rzadzi) Ashley=blondynka z dlugimi wlosami Kimberly=ta druga blondynka Jessica=z czarnymi wlosami Melody=bardzo ciemnej karnacji Carmit=ruda No to tyle.Pozdro wszystkim fanom PCD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tn
Wszyscy fani PCD piszcie na moje gg.A oto nr.1 1 7 2 0 2 9 7...Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole_girl
Własnie,wałsnie i oto chodzi!!! Przeczytałam jeszcze raz kilka wypowidzi anty fanów którzy sie czepiają!!! Mija dokaładna rocznica kochania PCD.I naprawde niektórzy ich poprostu nie znają i tyle!Ja ogladałam mnóstwo wywiadów i znam każdą na pamiec..bardzo je lubie są świetne! I jezeli komus sie to nie podoba to niech sapda!! A jak..?? Piszcie na moje gg 255234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×