Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rexp

Wypowiedź 26-letniej kobity, ponoć doktorantki chemii

Polecane posty

Gość rexp

CYTAT: ej Boruc, widzialam Cie kiedys w Carefurze, czy Twoja knaga jest tak wielka jak TY? :( Tak tak to do ciebie mówię, jesli to czytać, kobito co to za rynsztokowy sposób przekazywania myśli. No, ale nie dziwi mnie ten fakt, że to kim jesteś tak mówisz. Wiesz po czym poznać człowieka? Po sposobie wypowiedzi. Bo jego slowa, jego sposób mówienia zawsze zdradza z kim masz do czynienia. I jeszcze na koniec: Nie pomogą doktoraty jeśli człowiek chamowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexp
Jem kupy mój kochanek jest se mnie dumny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexp
liże kurze jaja w carrefurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje 🌼, wlasnie mi o to chodzi, zebys tak myslal(a):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexp
Zmień się kobito lepiej, bo nawet jak się wygłupiasz, widać w tobie wielkie pokłady glupoty które wydobywasz na wierzch, zamiast mózgu masz kisiel, używaj troche tego swego rozumu, o ile go masz bo co robisz, tym się stajesz Spróbuj pomysleć jesli potrafisz, myślenie nie boli, a ma przed sobą przyszłość. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, no nie wiem co powiedziec, dziekuje, ze sie przejelas moja osoba, ale naprawde niepotrzebnie. Ja siebie kocham i akceptuje w calej mej dlugosci i szerokosci, inni nie musza:) Zreszta, skoro doktorat nie potrafi mnie wyleczyc z chamstwa (tak przy okazji, mam troche inna definicje chamstwa niz Ty), to juz chyba nikt i nic tego nie zrobi. a kisiel bardzo lubie, zurawinowy oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy mówi to co chce i nie sądze, żeby wykształcenie zobowiązywała do jakiegokolwiek zachowania to juz idywidualna sprawa człowieka - może jeszcze osoby z wykształceniem wyższym powinny sie tylko kochac w pozycji misjonarskiej przy zgaszonym świetle mnie np tez czasami interesuje rozmiar czyjejs knagi i informuje o tym zainteresowanego a tez robie doktorat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to co tu się wypisuje nijak ma się (z przynajmniej nie musi mieć) do tego jacy jesteśmy w rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️ cholera wie kto:), dziekuje za wsparcie, bo jestem po prostu zdruzgotana ta opinia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro - nie ma za co :) zbulwersowałam się :) twix- podzielam Twoją opinię- choć tu pozwólcie mi byc perwersyjnym borsuczkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytuję: Wiesz po czym poznać człowieka? Po sposobie wypowiedzi. Bo jego slowa, jego sposób mówienia zawsze zdradza z kim masz do czynienia. + \"kobita\" i lekceważący ton... Smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zmienie sie, bo nie umiem. Bede tu jeszcze dlugo nekac osoby takie jak rexp moim rynsztokowym slownictwem. Nie nabijam sie, naprawde mi przykro, ze niektore osoby maja tak waski zakres tolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna Marcelina
problem braku tolerancji jest bardzo powszechny- wiadomo, widoczny zarowno u autorki watku jak i pozdro, ktora nie toleruje sprzeciwu, nie przyjmuje krytyki,uwaza bowiem, ze jej racja jest najjejsza ;) Szczerze mowiac chamstwo obecnie wchodzi na salony, wulgaryzmy plenia sie jak oszalale....czy to dobrze? odpowiedzcie sobie sami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna Marcelina
Co innego czasem zaklac, co innego epatowac wulgarnoscia :O To tyle..... Gdzie sie plenia chwasty? W zaniedbanym ogrodzie i tylko tam, proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalizując, społeczeństwo powinno się cieszyć, że kobiety interesują się mężczyznami i odwrotnie. Przyrost naturalny niski, od czegoś trzeba zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajo sie bede habilitowoł. I co? Tak praszcury godali i jo tyż tak godom.. he.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcelino---> nigdy nie wychodze zalozenia, ze zawsze mam racje. Jest jedna zasada, ktorej nie trawie, nigdy nie nadstawiam drugiego policzka i nie odchodze z podkulonym ogonem, gdy mnie atakuja. Chyba nie myslisz, ze powinnam przyznac racje autorce, skoro mam inne zdanie na ten temat? Na tym polegaja polemiki i dyskusje, a nie na tym ,z eby sie wszyscy ze soba zgadzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epatowanie zdrowo pojeta wulgarnoscia pozwala odroznic mi normalnych ludzi od tzw. waskodupnych. Filozofia pokrecona i dla wielu niezrozumiala, ale w moim zyciu sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna Marcelina
pozdro- otoz to, chociaz chwila refleksji nad soba jest czasem potrzebna :) Nie mowie o jednym cytacie, przytoczonym tutaj, mowie o tzw caloksztalcie, o tym, co czyni Ciebie czlowiekiem- wulgarnym, badz tez nie.Agresywnym badz spokojnym wewnetrznie :) Po co te polemiki? Wzajemne antagonizmy? Moze lepiej wreszcie zadbac o swoj wlasny ogrod, bo zapewniam Cie, kazdy moze byc piekny :) P.S. chwasty sa jednymi z najsilniejszych alergenow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz ty w d..e, wyje...a, w pi..e pier...a, ku...a w d...e mać. Nie wiedziołek jak sie pozdro przypodobać. Tera cheba mie polubi.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcelino, ladne slowa, ale nie zgodze sie z nimi w zupelnosci. Ja uwazam, ze moj ogrod jest piekny, pare osob z tego forum sie o tym przekonalo, nie mowie juz o moich przyjaciolach i chlopaku:)Rolniku--chodzilo mi o zdrowo pojeta wulgarnosc:D Slow przytoczone przec Ciebie uzywam sporadycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×