Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psycholog przyszły

sex a uczucia- proszę o pomoc do pracy z seksuologii!!

Polecane posty

Gość psycholog przyszły

Witam wszystkich!! Jestem studentką psychologii i piszę obecnie pracę z seksuologii znaczenia więzi uczuciowych w życiu seksualnym człowieka.. chodzi mi dokładnie o opinie porównawcze sex dla samego sexu a sex w związku uczuciowym.. jakie są Wasze odczucia , zdanie, doświadczenia.. czy są różnice, jakie, co wolicie.. będę wdzięczna bardzo.. a proszę jeszcze napisać płeć i przedział wiekowy do 20lat od 20 do 30 od 30 do 40 i powyżej 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie powinnas tak mowic jest tu duzo wartosciowych osob tylko teraz jest kiepski momet teraz jest okres sesji i jak ktos ma chwile wolna to woli ja spedzic na na pierdolach i odmozdzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet kiedy się \"odmóżyć\" chcę to i umiem wypowiedzieć swoje zdanie na dany temat tu myślenie nie potrzebne.. chociaż już sie przekonałam że na kafe to wulgarne tematy mają branie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubububub
najlepiej nie rozdzielać sexu od uczuć...ale bywa i tak ..teraz po paru latach wydaje mi się ,że będąc w stałym związku uczucia pozwalają mi być bardziej odważna ,więcej dawać i brać..z wiekiem wymagania rosną a więc jestem ,także otwarta na nowinki ..a sex- sex ..różnił się może różnorodnością miejsc(winda, budka telefoniczna , plaża) ..ma 26lat-kobieta pomogłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×