Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupic nie kupic...

prostownice wystawianone na allegro- warto?

Polecane posty

Gość kupic nie kupic...

a jezeli warto to ktora waszym zdaniem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juśli już musisz
to z ceramicznym wkładem, a jak na kilka razy to poszukaj w biedronce bo w tamtym tygodniu były z metalowymi wkładami prostownica i dwa rodzaje wymiennej garbownicy za 13,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupic nie kupic...
nie nie, nie interesuja mnie takie na kilka razy;) chcialabym taka w miare dobra:) ale za rozsadne pieniazki;) myslalam o takiej: http://allegro.pl/item107442068_prostownica_szklana_160w_z_reg_temp_gwarancja_.html lub takiej: http://allegro.pl/item107538688_ceramiczna_prostownica_z_jonizacja_jonizator_.html czy w ogole jest sens zamowic ktoras z nich?? jaesli tak to ktora lepsza??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupic nie kupic...
ooo no wlasnie nad taka mysle;) a jaka masz ze szklanymi plytkami, ceramiczymi, a moze ta z funkcja jonizacji??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli już musisz
Jeśli masz dostęp do karty makro i ten sklep gdzieś w okolicy to teraz w ofercie są prostownice z ceramicznym wkładem po 34,90 właśnie taką albo bardzo podobną używa w swoim zakładzie moja fryzjerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupic nie kupic...
ooo dzieki wielkie;) moze sie przejade do makro;) w sumie nie pomyslalam o tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam w zeszłym roku prostownicę Efalocka Flat Champ ... z ceramicznymi płytkami, regulacją temperatury i jonizacją za 200zł i jestem z niej bardzo zadowolona :) Co drugi dzień prostuję i efekt utrzymuje się do następnego mycia :) a mam włoski dość mocno falowane. Prostowanie włosów do ramion zajmuje mi nie dłużej niż 15 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilam za 89zl z promocji
ceramiczna z regilacja temperatura , nagrzewa sie minute i jest swietna mam ja juz ol roku i jesem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Eurolux ta prostownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupic nie kupic...
aha czyli widze ze prostownice euroluxu sa chetnie kupowane i chwalone:) nie wiem tylko czy ta z funkcja jonizaji czy po prostu ceramiczna...nie weim czy ta jonizacja to nie jest tylko sciema:P bo o szlkanych nie wiecie jak sie sprawdzaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi nie pali wlosow
szybko prostuje i efekt jest na dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×