Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuuuska

chora pupa

Polecane posty

Gość mamuuuska

moja malenka czesto roi kupke, ma dwa tygodnie. Staram sie pilnować przewijania, ale widzę, że na pośladkach pojawily się krostki. Stosuję sudokrem, ale nie widzę poprwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproś pediatra
o receptę na robioną maść na odparzenia- powinno pomóc. Możesz spróbować gencjany (ROZTWÓR WODNY)- ŚWIETNIE LECZY ODPARZENIA , niestety brudzi na fioletowo . Głowa do góry . Będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daraaaaaaaaaaaa
bardzo dobry jest alantan maść albo puder na wszelkiego rodzaju odparzenia oparzenia, aby wybielic przebarwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maka ziemniaczana
i osuszac, zeby sie wygoilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusty krem z serii
PENATEN robiony na bazie rumianku. Uważam, że to rewelacja. W przypadku mojego dziecka sprawował się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanaaa
za kazdym razem przy przewijaniu myj malej pupcie pod biezaca woda...zapomnij narazie o chusteczkach nawilzajacych (moja po nich miala odparzenia) potrzymaj dzidzie chwile bez pieluszki potem grubo nasmaruj sudokremem i bedzie ok. Mozesz tez zasypac pupkke mąką ziemniaczaną - super pomaga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
a mi połozna poradziła smarowac mascia CLOTRIMAZOL i super pomogło. synek mial wtedy 2tygodnie a teraz 9m-cy i sytuacja sie nigdy juz sie nie powtorzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annii
Clotrimazol to maść ze sterydami - dla dziecka takiego małego musi zlecić ją lekarz! Mojej małej też pomogła, ale przepisał mi ją dermatolog i mogłam używać jej tylko kilka dni. Poza tym mala była już starsza.. Lekarz mi powiedział, że najlepszym lekarstwem jest... powietrze i słońce!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się - tylko nie clotrimazol. U mnie działała bardzo tania maść chłodząca. To jest na receptę - idziesz do pediatry i prosisz o taką - kilogram kosztuje 5 zł. Jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×