Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak sie stosuje

Powiedzcie cos o herbatce Slim Figura, wiem ze jest ich kilka, jak to dziala?

Polecane posty

Gość jak sie stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) No więc tak ... na tą całą kurację składają się 3 rodzaje herbatek : Spalanie, Oczyszczanie, Stabilizacja ... Najpierw pije się samo Spalanie przez ok. 2 tygodnie (3 herbatki dziennie)...potem przez tydzień Oczyszczanie i następny tydzień Stabilizacja (codziennie po 3 szklanki odpowiedniej herbatki)... No i niby po tym miesiącu powinny być widoczne jakieś efekty ... ale niestety ja nie zauważyłam żadnych :o, mimo tego że stosowałam dietę :( Już bardziej polecam Ci herbatkę czerwoną Pu-Erth ... Udało mi się na niej trochę schudnąć ale najlepsze w niej jest to że trudniej jest zgrubnąć nawet jak przez kilka dni przesadzisz z kalorycznymi produktami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slim figura podobno nic nie daje ale pu-erh to prawdziwa rewelacja, pije codziennie od wielu miesiecy i jestem b.zadowolona (nie odchudzam sie wprawdzie ale zdarza mi sie zjesc za duzo smakołykow a dzieki pu-erh nie przytylam nic a nic) :) juz tak sie do niej przyzwyczailam, ze nie wyobrazam sobie dnia bez tej herbatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy pu-erh
nie ma wlasciwosci przeczyszczajacych? mOzna sobie ja spokojnie rano wypic i isc do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej pic ja po obiedzie bo pu-erh powinno pic sie po tłustych, obfitych posilkach a jak wypijesz ja na czczo albo po jakims lekkim sniadanku to moze cie rozbolec brzuch! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona herbatka nie ma działania przeczyszczającego ... Faktem jest że powinno się ją pić po posiłku bo jest ona tzw. pożeraczem tłuszczu :) Natomiast jeżeli chodzi o przeczyszczanie to polecam jogurt Activia ... Ja codziennie jem jeden jogurcik i nie mam problemów z wypróżnieniem się raz dziennie ... a kiedyś miałam straszne zaparcia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pu-erh wspomaga
metabolizm i oczyszcza organizm z toksyn tak samo jak zielona herbata ale nie dodawaj cukru do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×