Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaa

Leki a ciąża

Polecane posty

Gość pytajacaa

Cześć!Chciałam się was zapytać jak to jest z lekami podczas ciąży, bo niektórych brać nie można, czy coś może się stac? tylko że ja nie wiem czy jestem w ciąży tzn. podejrzewam ale brałam leki przez parę dni na których później przeczytałam, że nie powinny go brać kobiety w ciąży. Proszę o odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to byly za leki i jak dlugo je bralas? Moja lekarz powiedzialam mi kiedys, ze producenci lekow czesto pisza ze nie powinny ich brac kobiety w ciazy, bo nie zrobili badan, ktore sa bardzo kosztowne, czyli pisza tak z ostroznosci. Nie mniej jednak to nie ma reguly i czesc na pewno jest zabronione ze wzgledu wlasnie na wyniki przeprowadzonych badan... Zadzwon najlepiej do swojego lekarza i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jeszcze jedno, podobno przez pierwsze 14 dni ciazy dziecko jest bardzo chronione i leki nie powinny mu zaszkodzic. Wez pod uwage, ze duzo kobiet dowiaduje sie o swojej ciazy w 5 czy 6 tygodniu, a w tym czasie robi rozne rzeczy, no i przeciez wiekszosc dzieci rodzi sie zdrowych. Nie zamartwiaj sie tylko zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaa
to byl ibuprom, bralam przez 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaa
Dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez pytam
Ja mam alergie na pylki roslin i biore leki przeciwalergiczne. Tez nurtuje mnie pytanie czy w razie ewentualnej ciazy (o ktorej jeszcze nie wiedzialabym) moga one zaszkodzic.Wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×