Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korolina

temperatura u 2 miesiecznego dziecka pomozcie

Polecane posty

Gość korolina

moja corcia ma temperature teraz ok 37 ale wczesniej miala 39 jade zaraz do lekarza ale moze wiecie czy to moze byc jakies zagrozenie i dlaczego ona wogole wystapila piszcie czy wasze dzieciaczki tez mialy temperature w tym wieku i dlaczego dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowa 30-stka
do lekarza jedz, szkoda czasu na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najszybciej do lekarza.Mój synek jak miał mieisąc to miał ok 38 i jak się okazało był to początek paskudnego przeziębienia.Teraz ma 9 m. i miał 39,6 i całe szczęsice że odrazu pobiegłam do lekarza dizęki temu uchroniłam małego przed zaaleniem płuc.Z temp u małego dziecko nie ma żartów to znak że organizm walczy z jakąś infekcja,nie wolno też samemu dawac żadnych leków.A na marginesie jak mierzyłas temp.przez pupcie to malsuzką odejmuje się 4 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek ma 10 tygodni, kiedy miał 3 tygodnie rano był jakiś gorący, mierzę temperaturę prawie 39 stopni.Panika, pogotowie, okazało się, że przy pani dr tempka spadła do 37,6.Powodem tej wysokiej porannej temperatury było spanko blisko mamy, w cieplym rożku i pod kołdrą.Od tej dr dowiedziałam się, że temperatura mierzona w tyłku do 37,6 jest prawidłowa, potem przeczytałam to takze w poradniku dla rodzicow. Radzę wiec nie martwic sie na zapas, ale jesli tempka sie utrzyma pojsc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×