Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgopnbmnnbmk

antypespirant na materiale

Polecane posty

Gość fgopnbmnnbmk

witam! jak w tytule, mam problem z plamami z antypespirantu pod pachami na bluzkach, nawet po kilku praniach zostaly biale placki...wie ktos moze jak to mozna usunac?i co zrobic zeby na przyszlosc tego uniknac? wiem ze dezodoranty z talkiem to powoduja ale ja mam bezbarwny :/wiec gdzie problem:(moze ktos mi moze pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sam problem
podnosze tylko bo pomoc nie umiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gore hoooop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli tylko ja taka jakas
niemrawa nie umiem sobie poradzic z tymi pamami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to usuwałam swego czasu vanishem w płynie, pomagał. mała saszetka kosztuje ok. 2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..lady.....speed......stick
witajce/... ja wlasnie po Lady Speed Stick 24/7 Invisible zniszczylam sobie fajna bluzke z zary... i nawet vanish nie pomaga:/ to jest pech:/ takze- lady speed stick nie polecam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem:( właściwie to nie używam antyperspirantów, bo nie mam takiej potrzeby... ale jak były te duże upały, to założyłam nową bluzkę i chcąc się zabezpieczyć użyłam nivei w spary\'u... efekt- przeciwny do oczekiwanego:O ogromne plamy pod pachami:( i najgorsze- w ogóle nie mogę ich sprać:( prałam już tę bluzkę wielokronie, róznymi możliwymi detergentami, w tym vanishem- i nic:( no moze ciut się wyprało:( ale nadal na bluzce są białe plamy, takie jakby zacieki:( obawiam się, ze już nic się z tym nie da zrobić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up_up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taki jeden dezodorant który nie zostawia śladów - old spice tak tak ten męski w sztyfcie. ochrona + zero sladów na ubraniach. ale poza tym vanishem to nie wiem czy to sprać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×