Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunetttka

Dziewczyna w okularach

Polecane posty

Gość brunetttka

Chciałam się zapytac czy dziewczyny noszace okulaty mogą sie podobac faceta ? Ja sama nosze okulary mam dobrene do ksztaltu twarzy, duzo osób w liceum mi mowilo , ze pasuja mi okulary, ze nawet mi ladniej, ale mi sie wydaje ze faceta takie dziewczyny sie nie podobaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgrssgdsf
jak chcesz mieć dresa to nie noś okularów a jak chcesz mić "faceta" to myśle, że jemu to i tak jest wsio równo czy masz okulary cy nie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nolensvolens
w okularach dziewczyny są jeszcze bardziej ponętne. A jeśli jesteś brunetką, to pełnia szczęścia jeśli chcesz się 100% upewnić, podaje e-mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak taaak
ja nosze okluary i sie podobam mojemu facetowi :) zreszta on tez nosi i mi sie podoba :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetttka
Tak jestem brunetka, ale niestety nie mam zdjec z okularami zawsze robie sobie bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez brunetka
To sobie zrob :) nosze je z przyjemnascia i sciagam tylko do spania jak i majtki obie rzeczy nie musisz nosic ale jaby wygodniej i bezpieczniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nolensvolens
ok dorobie w photoshopie i powiem jakie wg mnie sugeruję - mogą być zdjęcia bez bez majteczek również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się bardzo podobają dziewczyny w okularach :) 🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 20 lat jestem brunetka i nosze okularki, kiedys nie bylam zbytnio zadowolona ale teraz bardzo sie sobie podobam i facetom ponoc tez ;) jak je sciagam to i tak stwierdzam ze lepiej mi w nich, wygladam bardziej tajemniczo ponetnie no i inteligentnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetOM
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, nie czepiajcie się dziewczyny... :| Co do okularów, to ja noszę jedynie w domku do czytania i do kompa, więc jakieś 6-12 h dziennie :D Ale każdy facet, obojętnie czy chłopak czy kolega mówił mi, że ładnie w nich wygladam i powinnam nosić stale. A to dlaczego nie moszę stale, to inna historia :D nie związana z tym czy ładnie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda
w tych czasach to nie problem jak źle się czujesz w okularach to kup sobie szkła kontaktowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nie lubie w okularach
ale szkiel nosic nie moge,chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×