Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mdior

co myślicie o zapachu Pure Posion Diora?

Polecane posty

Gość Mdior

jakie ma nuty i czy jest trwały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie ten zapach nie podoba, za to uwielbiam Hypnotic Poison, to moj nr 1 :) mimo, ze to woda toaletowa zapach jest b.trwaly i pieknie sie rozwija wiec skoro Pure Poison to woda perfumowana na pewno bedzie jeszcze trwalszy. Oto co znalazlam w necie na temat Pure Poison: \"Współczesny, kwiatowy aromat oparty na bukiecie białych kwiatów. Połączenie słodkiego jaśminu z kwasną nutą cytrusów nadaje aromatowi lekkości. Zmysłowości dodaje gardenia, kwiaty pomarańczy i bursztyn czynią zapach lekko odurzającym i niepokojącym. Seksowny i uwodzicielski\" ja sie z tym nie zgadzam za to uwazam, ze butelka jest sliczna, najladniejsze ze wszystkich \"trucizn...\" Diora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam Pure Poison
;-)Jest to mój ukochany zapach😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wogóle jakie zapachy
podobają się facetom???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze slodkie, delikatne ale nie nachalne ;) wiadomo, ze kazdy (tak, tak-facet tez) ma innym gust wiec nie da sie tego jednoznacznie stwierdzic. Poza tym jak facetowi podoba sie jakas dziewczyna i jej perfumy zaczynaja mu sie z nia kojarzyc to ten zapach po prostu zaczyna mu sie podobac :) mózg faceta jakos dziwnie działa, hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehi
a co lubia faceci spod koziorozca..?? wiecie moze..Pozdrawiam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję perfum zmysłowych o słodkiej nutce, najchetniej lekko pachnących wanilią, kokosem, czekoladą....możecie mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehi
do delicji - AQUALINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;) ;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pure poison, tak jak hypnotic poison to bardzo ciężkie zapachy, dla dojrzałych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie
ja jestem mlodą dziewczyną i kocham Pure Poisin;-)Dla starszej pani dobre jest Chanel 5 choć myślę,ze i mlde kobiety mogą go używać.Mnie w każdym bądź razie starsznie podoba sie Pure Poison i bede go uzywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzalismy z moim facetem w Galerii Centrum i ja stwierdzilam ze za mocny, a on ze smierdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co kto lubi
mnie sie podoba Pure Poison ale zdecydowanie na ieczór,na dzień,zwlaszcza letni jest za ciężki ale na wieczor jak najbardziej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×