Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dove brązujący

dove brązujący - która używa ?

Polecane posty

Gość dove brązujący

dobry jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dove brązujący
proszę choć o parę opinii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja sobie kupilam. Ten do ciemnej karnacji ale jest za mocny dla mnie tzn. myslalam ze to kicz i ze nie dziela ale sie pomylilam. Teraz musze kupic ten do jasnej karnacji i mam nadzieje ,ze bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka55
ten balsam jest świetny i co ważne naprawde działa.Już po dwóch aplikacjach widac lekkie zbrązowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy te balsamy
brudzą wam ubrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie
Mam basam do ciemnej karnacji.Sama mam jasna .Jest super!!Juz po pierwszym nalozeniu widac ladna opalenizne,po drugim jest mocniejsza.Dla mnie tak bomba.Efekt widac po 3,4 godzinach.Ubran nie brudzi ladnie pachnie .Znalazlam wreszcie to czego szukalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straznik
używam 3 dzień do jasnej karnacji .efekty sa . opalenizna na mojej skórze troche zółtawa .troszke gesty ale dobrze sie rozprowadza , nie brudzi ubrań. zapach troszke męczący ,można sie przyzwyczaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strażnik
wczoraj mąż zapytał sie dlaczego jestem taka zółta ? faktycznie w słońcu po użyciu tego balsamu skóra jest zółta i wygląda na chorą. dzisiaj ta zółtą skóre potarłam szorstkim recznikiem i wszystko zeszło !!! cóż to za balsam brązujący , skoro można go zetrzec do białej skóry w ciągu sekundy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abulkaa
ja mam GARNIERA i sredni jest! po 3 dniach widac opalenizne ale robi zacieki i skora est zolta i smierdzi jak samoopalacz no sopot!fujjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodyta123456789
polecam Jonhnon's dla mnie rwelacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu tak brzydko pachnie
ja mam jonhnon's i jest okey, tylko ten zapach - okropny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_24
Ja tez mam Johnson's i fakt-skóra brązowieje w przeciągu 3 dni,ale brzydko pachnie i czasem robią się zacieki. Poza tym zauważyłam, że brudzi mi się ręcznik:/ Podejrzewam, że te wszystkie balsamy brązujące to tylko kolejny chyt reklamowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tak czaje na tego J&J albo na Dove i czytam komantarze i tyle samo jest dobrych co złych więc juz sama nie wiem :( Do tej pory używałam samoopalacza Garnir w sprayu i efekt super, jak sie przyłoże i starannie rozprowadzę to nie ma zacieków ale wysusza mi skóre dlatego chciałam przerzucic się na balsam. Jednym pasuje innym nie, musze sama spróbowac bo przeciez kazda inaczej reaguje na kosmetyki. Ide dzis na zakupy, pozniej podziele sie opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywalam DAVE do ciemnej karnacji, ale po codziennym stosowaniu wygladalam jak murzyn! I mialam pelno plam.Teraz kupilam do jasnej karnacji- niemam zadnych smug,pachnie fajnie,kolor super - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumeksol
fajne słonko, lepiej wystawcie ciałko do opalania a nie kremy. be!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, na odkryte nogi nie każda sobie może pozwolić. a co będziemy świecić bledzizną :) ja mam dove i fantastycznie się sprawdził :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgdfgfg
wczoraj ogladałam poradnik w tvn style i tam też stanowczo odradzali opalania. POlecali natomiast samoopalacza. Ja stosuję od dłuższego czasi doszłam do wprawy. Naprawdę ładnie sie wyglada trzeba tylko robić to dokładnie. POza tym cera jest ładnie nawilzona i zmarszczki od tego się nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_jak_słomka
dla mnie dove jest najlepszy, próbowałam kilku i tylko ten mi przypasował, fajnie pachnie ,pozostawia na skórze naturalny kolor opalenizny:) ,znakomicie się rozprowadza:) ,skora jest miękką w dotyku:) i aksamitnie gładka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia andzia
ja :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też uzywam
pozostaja plamy :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
ja posiadam ale z firmy loreal ,bardzo fajny tylko jedna wasa smierdzi jak po opalaniu w solarium a jesli chodzi o plany to pewnie po kazdym sa jak sie zle rozsmaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trukawka
ja używam i dla mnie jest najlepszy i zapach ma ok krem do buzi dostałam za darmo jak kupowałam balsam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalne ze sie sciera bo on \"koloruje\" tylko naskorek, ktory szybko staje sie martwy i usuwamy go np podczas mycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myslicie o musie brazującym lirene? Zastanawiam sie czy wybrac mus czy wlasnie dove , chociaz dove troche żółtawy mi wychodzi;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trukawka
jeśli się dobierze do koloru skóry to będzie ok pewnie wzięłaś do jasnej a powinnaś do ciemnej, albo odwrotnie:) teraz się szczególnie opłaca dove bo sprzedają w kompletach balsam z kremem do twarzy za 16 czy 17 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rossmanie była promocja i balsam dove wraz z kremem do twarzy dla jasnej karnacji losztował 13,99. Kremu używam i jest ok. balsamu jeszcze nie użyłam bo musze skończyć balsam brązujący z Nivei - ładnie pachnie, ale robią sie mi po nim plamy i brudzi mi białe ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość higgins
dobry, dobyr:) efekt dobry, promocja z gratisowym balsemem dobra:) no i wypasione reklamy, ktore zawsze chwytaja mnie za serce bo wygladam kubek w kubek jak ta pani z kreconymi wlosami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×