Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bielizna

ilosc sexownych komplecikow w szufladzie

Polecane posty

Gość bielizna

drogie Panie zastanawiam sie ile macie sexownych komplecikow. ja niestety nie mam zadnego jedynie kilka par koronkowych stringow i stanikow. pewnie jestem ewenementem wsrod kobiet i dlatego chce sie dowiedziec ile przecietna kobieta ma sexownych kompletow, majteczek i stanikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielizna
Ten cały sprzęt jest mi potrzebny do pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMMMM
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzy, ktore uwazam za bardzo sexowne, reszta to zwykla koronkowa bielizna w ilosci hurtowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe, bomba 🖐️, mam tak samo jak TY:D, dokladnie ta sama motywacja, takie sliczne sa, ze az ich szkoda niszczyc na codzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser feta w kostkach
w Lidlu, w ramach promocji, do licówek dentystycznych z kostek sera feta zaczniemy dodawać barchanowe gatki i półkoszulki damskie, nieco używane - takich nie szkoda nosic. klient nasz pannnnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieee, litosci, tylko nie barchany, bo przestane promowac ser feta:) Moge przystac na stringi tzw jednorazowego uzytku, ale nie barchany!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser feta w kostkach
w Lidlu, w ramach promocji, do licówek dentystycznych z kostek sera feta zaczniemy dodawać ATŁASOWE gatki i półkoszulki damskie, spreparowane tak, by wyglądały na nieco używane - takich nie szkoda nosic. klient nasz pannnnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×