Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

motakini

Już nie wiem co robić? Doradzcie!!!

Polecane posty

4 dni temu rozstalam sie z facetem, poszlo o blahostke ktora dala poczatek powaznej awanturze i wypominkom, zakonczylam rozmowe slowami ze chyba oboje tracimy czas a on ze mamy inne wymagania wobec zwiazku ale zdecydowanie zdolowalo go to.Pare godzin pozniej zagadalam do niego, nie wiem czemu, bo wiedzialam ze zmartwil sie a ja zawsze uwazalam ze mu nie zalezy.Jak sie nagle okazalo w czasie tych paru godzin on dostal olsnienia, i stwierdzil ze nie zalezy mu na mnie tak jak powinno, i ze widzi jak sie mecze, nie chce mnie ranic i ze wydawalo mu sie ze mu zalezy.Pomyslalam ok, trudno dobrze ze znam prawde.Minelo pare dni ale ja widze ze ona jest smutny,tzn. zdziwilo mnie to ze na swojej stronie skasowal caly swoj opis i napisal \"buuu\"! ??nie rozumiem go, przeciez ostatnie slowa padly od niego to on rzucil te slowa ktore zawazyly na tym ze sie rozstalismy.wiem ze moze glupie jest to co pisze ale czasem takie male wskazowki mowia duzo.Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belkotka
troche to belkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile razy bedzie jeszcze ten topik 😠....nie wiem co ci doradzic...jestescie dziwni i tyle, nie umiecie sie dogadywac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×