Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

/Marzanna/

wybór tabletek anty.......Cilest czy Jasmin ?

Polecane posty

Wiem, że w przypadku Cilestu drugim składnikiem jest norgestimat, dzięki któremu podobno się nie tyje, ale wykazuje on minimalne działanie androgenne... I w związku z tym mam pytanie: czy któraś z Was po Cileście nabawiła się problemów z cerą ? Dla jakich kobiet to są odpowiednie tabletki a dla jakich nie ? Yasmin podobno dzięki drospirenonie działa antyandrogennie.... Jeden lekarz proponował mi jedne, drugi drugie i już w końcu nie wiem które wybrać...:( Wyszło na to, że te i te mają mi pasować, a skoro tak to by znaczyło, że podobnie działają...ale czy na pewno ? Sprawa tycia nie jest ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem tu
yasmin to podobno najnowszej generacji tabsy cilest nie wiem nie probowalam.wyprobuj jedno opkowanie i zobacz jak bedziesz sie czuc mi tak lekarz radzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mam cilest na 3 mies. Jak w tym czasie coś będzie nie tak, to zmienię na drugie. Mimo wszystko jestem ciekawa, czy ktoś, kto brał jedne i drugie zauważył jakieś różnice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka***
Cilest jest przeznaczony dla młodych kobiet - ja biorę i czuję się ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też biorę cilest
... i żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore Cilest od 13 miesięcy i czuję się świetnie po nich. Zadnego tycia, cera b. ladna, zaoklaglil mi sie biust:) z czego sie bardzo ciesze :) Libido wysokie :D, brak suchosci pochwy... Ostatnio zrobilam probe watrobowe ALAT. Wynik - b.dobry - 11; a max.34 wynosi. Polecam Cilest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam brać Cilest od nowego cyklu. Teraz jeszcze biore Diane i jestem z nich zadowolona. czuję się dobrze, cera jest idealna, waga bez zmian. Musisz jednak pamiętać, ze Diane podobno nie można brać przez dłuzszy okres czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honeyyyye
ja bralam wczesniej z pol roku cilest ale fatalnie sie czulam.mialam bole miesiaczkowe w ogole niz mzlaly ciagly PMS tragedia.co do ceny to 20 zl.teraz biore yasmin i jest lepiej sa drozsze ale nie mam bolow miesaczkowych ani depresji okresowej hehe.jak dla mnie yasmin sa lepsze ale to zlaezy od organizmu.trzeba prbowac az znajdzie sie odpowiedznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje
ja kupuje za 16,50 :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cilesty sa tanie. ok 20-25zl. a jasmin ze wzgledu ze nowe to drogie, ok 40zl. Cilesty sa z pogranicza II - III generacji a yasminy sa nowe wiec zalezy czym sie pokierujesz. ja bym sie wstrzymala z jasminami i poczekala az nabiora zaufania u kobiet bo nie kazda jeszcze chce je brac. Bralam cilest i niestety zle je tolerowalam,ale kazda jest inna wiec moze dobrze zareagujesz. z cera bylo super. zero pryszczy, pomagaja na tradzik, cycuszki pelniejsze no i nie przytylam ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Cilest i jest wszystko ok:-)Ale wiadomo,że każdy organizm jest inny,inaczej reaguje na poszczegoone tabsy i każdemu pasuje co innego.Ja w kazdym bądź razie jestem bardzo zadowolona z Cilestu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura87
Witam dziewczyny mam do was pytanko czy któraś z was podczas zażywania yasmin zauważyła u siebie zmiany dotyczące nerwów chdzi mi głównie o to że szybciej sie denerwujecie więcej rzeczy was wkurza itd. ?? ja zażywam od paru dni yasmin i zauważyłam że stałam się bardziej nerwowa i że łatwiej wyprowadzić mnie z równowagi :/ oprócz tego czasami mam dziwne uczucie ciężkości chodzi mi tutaj o nogi. Yasmin są to moje pierwsze tabletki anty więc może to mój organizm zaczął troszke inaczej reagować... ale gdyby któraś z was miała podobne objawy lub inne dajcie znać!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurna tu
Do Laury!!! Ja biorę Yasmin od dwóch tygodni i wcale mnie nie zdziwiło twoje pytanie. Ja w pierwszym tygodniu brania tych tabletek byłam nie do zniesienia zreszta do dzis jeszcze mnie czasem cos wyprowadzi z równowagi (oczywiście cos co mnie nie wyprowadzalo), juz nie wspomne o tym że sikałam jak porąbana (przez pierwszy tydzień) ale lekarz mnie uprzedził że te tabletki nie zatrzymója wody w organiźmie. Martwi mnie tylko jedno biorę ję od 10 dni i jeszcze mam plamienie, jutro idę się umówić na wizytę do lekarza ale czy to jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neni
hejka dziewczyny:) tak czytam te wasze wypowiedzi a przy okazji sama zastanawiam sie nad zmiana yasmin na cilest ?! chodzi mi przede wszystkim o kwestie finansowa... pozatym mialy byc rewelacja jesli chodzi o cere ktora owszem byla idealna przez pierwszy miesiac stosowania a pozniej sie pogorszyla :( niby lekarz powiedzial ze przez pierwsze 3 miesiace powinno sie wszystko unormowac ale biore juz 5 opakowanie a rewelacji nie ma:| ogolnie nie narzekam na tabletki bo wczesniej bralam diane i tez nic mi nie dolegalo... wiec juz sama nie wiem:| a cilest slyszalam ze to dobre tabletki i nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę tabletki od tego poniedziałku i jak na razie czuję się dobrze. Mam nadzieję, że nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej! czy to nie na odwrot? To po Yasmin sie nie tyje, a Cilest ma dzialac pozytywnie na cere.. tak mowi moja lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neni
do anusia moja lekarka mowila ze yasmin dziala dobrze na cere i nie tyje sie po nim tez (choc ja nawet po diane nie przytylam wiec to indywidualna sprawa) a co do cilestu to nie znam zadnych konkretow jeszcze ale jak pojde do lekarza to sie dowiem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol-ajna
No dziewczyny, przeciez to zupelnie indywidualna sprawa, po czym sie tyje a po czym nie. Ja na przyklad tylam po tabletkach a na plastrach nei mam takiego objawu, wiec to bardzo roznie bywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wezmę 16 tabletkę Cilestu. Od kilku dni- zawsze poźnym wieczorem zanim przyjmę kolejną tabletkę- mam zawroty głowy. I teraz nie wiem czy to ma jakiś związek z hormonami czy może z tą burzową pogodą. Jakby \'przytyłam\', tzn. mam grubsze ręce i nogi, jedynie w talii jestem taka sama. Ale to chyba jest to zatrzymanie wody w organizmie.Zadnego napięcia czy bólu \'biustu\' niestety nie mam. :( No i najgorsze są te zmienne nastroje, podejrzewam też spowodowane tabletkami. Hmm a niby Cilest to antykoncepcja bez tycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgf
gdzie wy kupujecie tak tanio cilest?? ja bralam przez 2 lata i kupowalam je najtaniej po 28 zł , a pod koniec tego okresu to byly juz po 34 zł !!! i teraZ ZNOWYU ZACZYNAM BRAC CILEST PO ROCZNEJ PRZERWIE ..DLA MNIE BYL IDEALNY I NIE CHCIALAM NAWET PROBOWAC YASMINU, MOJ LEKAZ TEZ TAK POWIEDZIAL...ZE JAK JEST DOBRZE Z TABLETKAMI TO NIE NALEZY ZMIENIAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YasminSolar
ja biore 6 dzien Yasmin i tez chodze zła... krzycze na wszystkich o byle co... i straszne mam bole brzucha... rok temu brałam diane i nie miałam ani boli ani zla nie chodzilam, po rocznej przerwie lekarz zapisał mi jasmin... i nie moge sie poznac... czy wy tez tak miłyscie przy 1 opakowaniu, ze bolal was strasznie brzuch i zle chodzilyscie? za yasmin place 36 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania82
Bralam Cilest przez jakies 13 miesiecy i op 10 miesiacach , zaczelam miec strasznie nieregularny okres-co 18 dni, poza tym piersi bolaly mnie bardzo i zmniejszyl sie moj apetyt na seks. Gdy nie bralam zadnych pigulek, czulam sie dobrze, okres zawsze regularny. Teraz gin zapisal mi Yasmine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 16 dnia przyjmowania tabletek mam plamienia. CZuję się od kilku dni tak, jak przed okresem. Ciągle chce mi się spać i śpię po kilkanaście godzin a mimo to wyglądam na przemęczoną, mam sińce pod oczami, zawroty głowy, dreszcze. Jeszcze zostały mi dwie tabletki z pierwszego blistra. Mam nadzieję, że przy następnych bedzie inaczej. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga82
Dzis mam wziac 6 tabletkę Yasmin i się zastanawiam. Okropnie się czuję!!! dziewczyny, nie wiem co robic. Tez jestem nerwowa jak niektóre z was, zła, pesymizm mnie ogarnia. Nic mi się nie chce, jestem senna, boli mnie nieco głowa, łydki a wczoraj bardzo lewe udo bolało. I taka słaba jestem jakbym miała mdleć. poczekam pare dni i jak nie zmieni sie nic, to je odstawie. wczesniej brałam diane-tez miałam dolegliwosi ale chyba nie az takie. :-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka;)
Osobiście polecam tabletki cilest. Brałam je przez dwa lata,dobrze sie po nich czułam i byłam z nich zadowolona poprawiła mi się dzieki nim cera (a miałam dużo niedoskonałości na twarzy) zaokrągliły i powiększyły mi sie biust, aczkolwiek zwiększył mi sie apetyt po tych tabletkach i troche przytyłam ale po jakimś czasie dowiedziałam się ze lepiej zażywać je ok. godz.20 pare godzin przed snem:) Pół roku ich już nie biorę ale dzisiaj znów zaczynam:) A za tabletki na 3 miesiące dałam 35.90 ! Bardzo sie opłaca bo z tego co wiem to yasminele na miesiąc kosztują ok 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od kilku lat biore cilest przytylam w ciagu tych lat jakies 4-5 kg ale nie wiem czy to wina lekow... na cere mi to zupelnie niepomoglo na owlosienie tez nie a ponic cilest to jeden z majbardziej obciazajacych watrobe lekow anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od kilku lat biore cilest przytylam w ciagu tych lat jakies 4-5 kg ale nie wiem czy to wina lekow... na cere mi to zupelnie niepomoglo na owlosienie tez nie a ponic cilest to jeden z majbardziej obciazajacych watrobe lekow anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od kilku lat biore cilest przytylam w ciagu tych lat jakies 4-5 kg ale nie wiem czy to wina lekow... na cere mi to zupelnie niepomoglo na owlosienie tez nie a ponic cilest to jeden z majbardziej obciazajacych watrobe lekow anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×