Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana chorwacja

Sierpień w Chorwacji

Polecane posty

Gość zainteresowana chorwacja

Witam. Czy jest na forum ktos kto moze doradzić w sprawie wyjazdu w sierpniu do Chorwacji. Gdzie najlepiej wypoczywac się z dziećmi,jakie sa ceny,czy mozna jechać w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzi
właśnie szukam tych samych informacji. Chcesz jechać pod namiot , czy szukasz apartamentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana chorwacja
Cześć.Raczej do apartamentów. Ale jeżeli są tam pola namiotowe z prawdziwwego zdarzenia to tez wchodza w rachubę. Napisz prosze jezeli wiesz cos wiecej.Bo bardzo zalezy mi na informacjach.i jeżeli wiesz jak to się rozkłada finansowo to tez prosze o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli myslicie o południowej cześci Chorwacji to naprawdę marne szanse! ja tydzień temu rezerwowałam apartament pod Zadarem na druga połowę wrzesnia i naprawdę było juz mało ofert!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha polecam tę stronę http://www.adriatica.net/home/home_pl.htm A co do jechania w ciemno, w sumie zawsze mozna, ale podróż jest długa i najlepiej wiedzieć, że po dotarciu na miejsce czeka łazienka i łóżko, ale to już zależy od Ciebie czy sie porwiesz! a sam sierpień w Chorwacji nie polecam! zatrzęsienie ludzi, chyba że ktoś tak lubi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monid
W zeszłym roku byłam w miejscowości Makarska.Polecam.Morze i góry obok siebie.Piękne widoki.Morze czyściutkie.Tylko plaża kamienista.Ale w Chorwacji w większości są takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana chorwacja
No zatrzesienie ludzi nie bardzo mi pasuje.A mojemu mezowi temperatury.Dzieci niestety maja wakacje w lipcu i sierpniu.Nie mam innej mozliwosci niestety Dziekuje,Stronke zobacze na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didka
Bylismy w zeszlym roku 3 tygodnie w Chorwacji pod namiotami.Polecam pole namiotowe kolo Rovanj-2-3 km od centrum miasta.Jest to dobra baza,bo mozna isc do miasta na piechotke i nie placic za parkingi,ktore niestety nie naleza do zbyt tanich.polecam tez Pule.My zwiedzilismy cale wybrzeze,po kilka dni w kazdym miescie.radze kupic odpowiednie buty do plywania,bo w wodach wystepuja jeze,a poza tym skaly czasem bywaja rozne.w Polsce takie buty widzialam w CCC.Tam na miejscu kosztowaly okolo 40zl-w przeliczeniu na nasze. Na wielu campingach dzieci sa gratis lub za niewielka oplata.jak jestes na campingu to plaze sa na miejscu,jesli gdzies obok to za plaze kaza sobie placic. generalnie za nocleg 4 osob,duzy samochod i duzy namiot wychodzilo okolo 40 euro. ceny wszystkiego sa zblizone do naszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didka
ludzi faktycznie jest sporo,ale to w niczym nie przeszkadza.zajrzyj tez na strone wynajmu apartamentow www.interhome.pl.moze jeszcze cos znajdziesz.my bylismy totalnie w ciemno.trza miec dusze podroznika.powiem tak-z Wiedniem i Praterem,z kilkoma zamkami,knajpami,lodami,benzyna wydalismy okolo 6 tys. za 4 osoby za 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ! Czyli sierpień tak mneij więcej od 13 do 23 to dobry okres na wypoczynek w Chorwacji ? Ja się martwie, że już wtedy będzei chlodniej a przecież jedziemy tam z mężem się opalać a nie moknąć na deszczu :-) Proszę Was o info na temat wyjazdu w terminie od 13 do 23 sierpnia do Dalmacji :-) Z góry dziękuję, Agacia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba39
poczytaj tutaj tez jest o Chorwacji a dokladniej o Trogirze i okolicach.pozdrawiam www.podrozeforum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×