Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aśka5848

Z połykiem

Polecane posty

Gość Aśka5848

Hej dziewczyny. Czy lubicie jak facet spuszcza się wam do ust? Czy smakuje wam sperma? Ja osobiście nie lubię jej słonego smaku. A wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny.
bardzo lubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopacy.
i my też lubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztoko
mi sie rzygac chce na sam jej zapach;/ jak mam w ustach to mnie wzbiera na wymioty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ci każe połykac wypluj
do kibelka albo przyjmij na klatę:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motakini- polecam
Lody: Lody czekoladowo-orzechowe Pychota ;) polecam Czas przygotowania: 60 min. Ilosc osob: 5 Skladniki: mleko - 500 ml żółtka - 8 cukier - 150-200 g śmietanka 36 % - 250 g czekolada - 50 g orzechy laskowe - 50 g Sposób przygotowania: Zółtka utrzeć z cukrem. Mleko zagotować i wlewać stopniowo do naczynia z żółtkami wstawionego do garnka z wrzątkiem, cały czas ucierając. Gdy masa zgęstnieje, zdjąć z ognia i dalej ucierać, aż ostygnie. Śmietankę ubić, wymieszać z żółtkami. Nastepnie dodać czekolada i orzechy laskowe. Przełożyć do maszynki do lodów. Gotowe lody włożyć do zamrażalnika. Lody mrożone dłużej niż 12 godzin należy wyjąc na 10 min. przed podaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie jest zle, jak nie pije i nie pali i pije sok annasowy to smakuje calkiem niezle. ale w przeciwnym razie wypluwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Qndel
a to prawda z tym sokiem ananasowym tak w ogole? Czy ktoras z Was moze to rzeczywiscie potwierdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzająca
ja mogę! naprawdę sperma po soku ananasowym smakuje lepiej. Zresztą mi niewiele przeszkadza:) mój facet bardzo o siebie dba, jest wydepilowany i uwielbiam mu robić dobrze ustami do samego końca i z połykiem:D a ostatnio bardzo, ale to bardzo się zaskoczyłam, kiedy poszliśmy do Mc Donald's i tam mój Ukochany wypił shak'e czekoladowego. Potem mu w domu obiągałam :classic_cool: i okazało się, że jego sperma jest niesamowicie słodka:D spróbujcie laseczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Boze
Ty to widzisz i nie grzmisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak sobie śpiewam tylko
jesteś tym, co jesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×