Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i coja mam zrobic

Zaczynaja pociagac mnie kobiety

Polecane posty

Gość i coja mam zrobic

Zaczynaja pociagac mnie kobiety.Jestem w stalym zwiazku z mezczyzna od 6 lat.Od pewnego czasu od 2 lat pracuje w firmie gdzie jest kilka par lesbijek.Jedna zdecydowanie zaczyna mnie pociagac:( co sie ze mna dzieje? Gdy jestesmy w pracy wszystko jest oki ale gdy spotykamy sie na imprezce i gdy juz troche alkohol uderzy do glowy to mam wrazenie,ze ona mnie podrywa.Ja nie daje po sobie nic poznac zawsze wszystko obracam w rzart itd.No i co ja mam zrobic,dlaczego tak sie dzieje,ze zaczynam miec na nia ochote:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz tylko
ochote na nia?, czy moze cos wiecej ?(zwiazek)... mi rowniez podobaja sie kobiety i mimo ze teraz jestem juz mezatka to nadal mi sie podobaja, zreszta mialam "przyjaciolke" i nie zaluje :).....okresl swoje potrzeby a pozniej wybierz.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coja mam zrobic
ona wydaje mi sie taka opiekuncza,ma bardzo silna osobowosc jest super osoba nie raz nawet sie jej troche boje ale ten strach jest bardziej podniecajacy niz paralizujacy mnie.Chyba bardziej odpowiadla by mi zwiazek z nia niz tylko jeden przelotny wieczor:).Moze dlatego to mnie podnieca bo nie jest mi to znane:) nie wiem sama.Mam kochanego chlopaka ale jednak chec na kobiete na ta jedna kobiete jest tak samo silna:)inne lesbijskie pray ktore znam jakos mnie nie pociagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coja mam zrobic
ja ją traktuje bardziej jak faceta niz kobiete.Na imprezie widze jej wzrok:)i mam wrazenie,ze tak patrza na mnie faceci ktorzy mnie podrywaja:) nie wiem czy tak jest tez u lesbijek tez w ten sposob podrywaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coja mam zrobic
prosze Was napiszcie mi jak podrywa kobieta kobiete??? bo moze ja zle odczytuje jej sygnaly:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyleczek
nie wiem jak podrywa dziewczyna dziewczyne ale tez jestem ciekawa:):):) chce poderwac laske ale nie wiem jak :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nawet kiedys za mlodu wyrwalem calkiem fajna laske na przejsciu dla pieszych, niestety wlascicielka okazala sie bardzo do niej przywiazana i zlinczowala mnie publicznie, wlasnie owa laska po plecach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ja mam robic
czy ktos napisze mi jak podrywa dziewczyna dziewczyne??? prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coja mam zrobic
czy zawsze musi znalezc sie ktos kto napisze cos bez sensu???Ludzie nudzi Wam sie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
słuchaj, może masz problemy emocjonalne, jest ci źle w związku, szukasz jakiejś pomocy gdzieś na zewnątrz, w kimś, i zaczynasz się w tym gubić czasem zaczyna nam ktoś imponować, zazdrościmy komuś czegoś (opanowania, udanego życia seksualnego, spełnienia) a gdy dochodzą skojarzenia z seksem (gdy wiemy że jakaś kobieta jest lesbijką siłą rzeczy zastanawiamy się nad tym), może nam się wydawać że ta osoba jest przez nas postrzegana jako obiekt seksualny a to po prostu efekt stresu i pogubienia się w swoich emocjach i sposobach wyjścia z przykrej sytuacji to wcale nie musi oznaczać że jesteś lesbijką natomiast takie myśli to sygnał ostrzegawczy że psycha nam siada i musimy coś zrobić dla swojego dobra (ale też tak żeby sobie bardziej nie zaszkodzić) może przyjrzyj się swojemu związkowi i temu jak poprawić swoje samopoczucie z nim związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coja mam zrobic
Chyba masz racje:) w moim zwiazku brakuje czegos :( jestesmy razem ale ja mam wrazenie,ze osobno:(kazdy sobie .Potrzebuje aby ktos mnie przytulil powiedzial cos milego itd a moj chlopak chyba zapomnial o tym ,ze wystarczy kogos przytulic aby tej drugiej osobie zrobilo sie milo.Przykre ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coja mam zrobic
a przypomnialo mi sie ona ta kobieta ktora sie interesuje zaczea mnie pociagac jak ja tylko poznalam,a wtedy w moim zwiazku jeszcze wszystko bylo oki najnormalniej w swiecie wiec moze faktycznie siedzi w mojej psychice jakis pociag do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coja mam zrobic
🌼 moze ktos cos napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coja mam zrobic
nie moge przestac o niej myslec:( juz sie nie moge doczekac kolejnej imprezki na ktorej bedzie cal nasza paczka:)no i ona:)tylko,ze ona jest zawsze ze swoja laska:( no ale i tak mnie podrywa:)a to jest takie fajowe:) co o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób toooo
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coja mam zrobic
a mozejest tujakas kobieta ktora chcialaby ze mna popisac na gg:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coja mam zrobic
kurcze chyba oszaleje:(chyba naprawde obudzialsie we mnie les:) i to jak silnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coja mam zrobic
nie odszywaj sie bo to nie jest smieszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubie kobiety mam faceta od 4 lat ale lubie też kobiety... to chyba normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka .
to nie jest normalne . powinnas czuc potrzebe bycia z facetem i miec rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×