Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelwitch

USA-WYJAZD NA STAŁE

Polecane posty

Cześć🖐️ Chciałąbym wiedzieć czy ktoś z Was wyjechał do USA z Polski na stałe, jak się za to zabrał, co teraz robi i jak mu się żyje:) Proszę od odpowiedzi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
A co chcesz wiedziec? Chetnie pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
no ja tu jestem, juz 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
Ja tez, w jakim stanie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym wiedziec jak Wam sie udalo wyjechac? Pojechaliscie w ciemno?Czy ktos juz tam na Was czekal? Ile kosztuje bilet w 1 strone? Czy jedzienie jest drogie?A mieszkanie?Czy trudno znalesc prace jesli ma sie mgr? Czy zycie tam sie Wam podoba?W jakim wieku wyjechaliscie? Macie zamiar wrocic? Pliiiz odp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja12345555555
Ja nie musiałabym wyjeżdżać do USA, ale byleby wyjechać. Po prostu. Gdzieś gdzie wszystko jest bardziej normalne, a 2 i 2 = 4. Oby to kiedyś nastąpiło. Boże - jak ja nienawidzę tego obrzydliwego kraju i obłudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa
NJ, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa
na mnie czekal chlopak, mialam 18 lat, teraz mam 23 i czeka mnie rozwod ;).....wiec pewnie dlatego ameryka mi zbrzydla, jest troszke latwiej niz w Polsce, z praca....codziennie tesknie za krajem i rodzina....mlodziencza glupota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja12345555555
Nie wiem ile kosztuje bilet w jedną stronę, ale jedź. tu wszyscy się ośmieszają i kompromitują. rządzą nami normalne półgłowki, a nowe już się urodziły. tu nigdy nie będzie normalnie. teraz będą w szkołach uczyć patrotyzmu. lepiej uciekać stąd do piekła nawet. i zapomnieć wszystko oprócz kilku rzeczy. na świecie są lepsi ludzie i można dostać normalną pracę. I nigdy tu nie wracać. czego sobie najbardziej życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja12345555555
W Polsce ludzie są świniami. Na tym forum spotkałam tylko jedną osobę, która była normalna i poszła już dawno. Też tyle przeżyła. Pozdrawiam ją bo teraz ma się już dobrze. A ja? też chcę żyć normalnie. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh dzieki. Sytuacja w naszym kraju mnie dobija😡Jakas okropna chrystianizacja!!😭 W jakich stanach mieszkacie? Dziekuje za odpowiedzi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa
zalezy od stanu w jakim mieszkasz, stosunkowo jak masz prace to male mieszkanko utrzymasz, jedzenie i oplaty drozeja jak wszedzie, a prace napewno znajdziesz, jesli masz SS i zielona karte to napewno....nie chce jeszcze wracac i pewnie dlugo jeszcze minie czasu niz osiade na stale w Polsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
A jak masz zamiar tam wjachgac? Masz wize? nie mozna kupic biletu w jedna strone, bo to jest ryzyko ze Cie cofna, jesli masz tylko wize turystyczna. W Stanach sa takie ceny jak w Polsce, w porownaniu z zarobkami, no chyba ze chcesz sie zywic byle jakim zarciem, bo tutaj ida raczej na ilsoc niz na jakosc :( Zyje sie tak samo ciezko jak wszedzie indziej, tyle ze do domu o wiele dalej. Masz magr wiec mozesz sibie nastryfikowac dyplom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja12345555555
oni są głupi. wyjdą na ulicę, poryczą i myślą, że to jest wielkie osiągnięcie. no - może dla krowy. pozdrawiam tę osobę, która mnie tu kiedyś pocieszyła. ona nie była głupia. jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja12345555555
no właśnie - jedź do Australli . tam jest znacznie taniej. albo do Kanady. po co zaraz do USA - Polacy to idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO NOWEJ ZELANDII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszło mi do głowy USA. Poza tym chcialam sie poproistu zorientowac w temacie,bo niewiadomo gdzie mnie nogi po studiach poniosa. I naprawde nei musisz mnie z tego powodu nazywac idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×