Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalia1306

fvzcxz

Polecane posty

Gość uważam ze
na pewno fajniejszą niż kiedyś, ale to kwestia samoakceptacji, to siedzi w środku, w psychice, trudno się wyzbyć kompleksów i nabrać pewności siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile
ja wiem jak to jest, bo sam kiedys schudlem wiele kilogramow. Ale na prawde, np zona mojego brata ma taka, ze tak to nazwe, nadwage jak ty i mysle, ze nikt o niej nawet nie pomysli, ze jest gruba. Ma 160, a wazy jakies 65 kg i wyglada ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczekkkk
grube nie grube-kazdy musi byc zadbany, a i odrobina frywolnosci w ubiorze nie zaszkodzi. .Lubie jak kobieta ( pulchna lub nie) nosi sexi ubrania, bielizne, np Afroamerykanki- najczesciej to duze kobiety, ale nie przeszkadza to im by byc tez naprawde atrakcyjnymi-zalezy jak sie nosisz ze swoim cialem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udowodniono, że mężczyźni w pewnym wieku, poszukuja kobiet o pełniejszych ksztaltach. Argumentowano to tym, że budzi się w mężczyznach instynkt jaskiniowca, który \"nakazuje\" im aby właśnie taka \"pełna\" kobieta byla matką jego dzieci - dzieci będą zdrowsze, nie będzie kłopotów przy porodzie... jak dla mnie to trszeczkę nagięte, ale faceci rozrózniaja kobiety, na te do zabawy na imprezach i na te na żonę - matke polkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często mozna "zobaczyć", że dziewczyna nieco grubsza ma o wiele więcej powodzenia wśród płci przeciwnej, niż sucharek. wynika to z tego, ze ma ona więcej pewności siebie, przebojowości i jak napisaliscie wcześniej uroku osobistego. nie wszystko zależy od wskaźnika na wadze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do citronnade zgadzam sie z tobą. bo piękna kobieta to nie tylko super ciało, ale to coś, co sie ma albo nie, wewnetrzna dobroć, poczucie humoru,radość życia. a nie chuda laska, która cierpi katusz bo ciagle chodzi głodna. i co z tego ze super ciało kiedy wyraz twarz i sposób bycia odpycha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"bo piękna kobieta to nie tylko super ciało, ale to coś, co sie ma albo nie, wewnetrzna dobroć, poczucie humoru,radość życia. a nie chuda laska, która cierpi katusz bo ciagle chodzi głodna. i co z tego ze super ciało kiedy wyraz twarz i sposób bycia odpycha..\" wyobraź sobie że można mieć i piękno wewnętrzne i \"zewnętrzne\". i nie chodzić głodnym :o chyba już Paniom zaczyna argumentów brakować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszystabardzo
i niestety,,,jest mi bardzo trudno znależc partnera życiowego. Także zdecydowanie panowie wola szczupłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walkazwitrakamiiciekawecojeszc
nic nie stoi na przeszkodzie by wziąść się za siebie i zacząć siępilnować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinda
przede wszystkim, kobieta jest atrakcyjna, jesli czuje sie dobrze sama ze soba... po prostu i chudzielce moga byc atrakcyjne dla facetow i grubaski. wiem ze to frazes, ale tak jest. Ostatnio bylam na imprezie w klubie: moj spragniony kobiecego ciala kolega, nie rzucil sie o dziwo na szczuple lasnecje, ale na taka lekko zaokraglona z bioderkami:). Bo swietnie sie ruszala na parkiecie.. cala filozofia. Ja tez nie zauwazylam wiekszego lub mniejszego powodzenia w zaleznosci od wagi ( a z nia jest roznie..). Generalnie jak waze troszke wiecej to faceci sie za mna ogladaja na ulicy, jak mniej to inne dziewczyny mowia, ze swietnie wygladam, bo schudlam. Kobieta (nie 16-17 letnia dziewczynka), ale wlansie kobieta musi miec te cycki i dupe. Oczywiscie, zeby nie zlewaly sie w jedną wielką kulke, tylko byly fajnie zaznaczone. I musi dobrze sie ruszac, naprawde, na wielu przykladach zauwazylam, ze to wlasnie jeden z kluczy do sukcecu - gietkie ruchy a tych mozna sie nauczyc CWICZAC!! nie mowie o jakiejs silowni bez sensu i bez celu, ale np o tancu czy cwiczeniach aerobowych. POZDRAWIAM grubaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej
najlepiej powiedziec sobie ze problemy ze znalezieniem faceta wiążą się z wagą...znam grubsze które są szczesliwie zakochane ale też i super szczupłe które faceta nie mogą znaleźc ostatnio koleżanka sporo schudła ponad 20 kilo i co z tego jak była gruba faceta nie miała a jak schudła tez nie moze znaleźc a niestety prawda jest taka ze jej ciągłe narzekania odstraszają facetów...a ona ciągle mysli ze jej problem to waga...nie daje sobie nic powiedzie.. szukacie zródła swoich problemów w wadze a jaka jest prawda? jestescie sympatyczne? pozytywnie nastawione do zycia? czy tylko ciagle narzekacie i podswiadomie wszystkim wysyłacie sygnały ze jestescie bezndziejne bo grube? przemyślcie to pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja nie mam takich problemów no ale staram się żeby się nie spaść i nie być grubą ;) fakt nie ma co stawiać wszystkich pod jedną kreską... ale otyłe w rozm 52 przy 160cm wzrostu chyba nie są za piękne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×