Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adziulka_00

Malowanie

Polecane posty

Gość adziulka_00

Witam...:) Chcialabym sie zaczac malowac, ale kompletnie nie wiem od czego mam zaczac...licze na jakies rady. Mam jasna karnacje i zielone oczy, nie wiem jaki typ makijazu bedzie la mnie najlepszy. Moge wyslac swoje zdjecie ;) mam nadzieje, ze ktos mi pomoze...albo da linki z ciekawymi makijazami ;) pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otoz...
... nie maluj sie za ostro, zeby nie wygladac nienaturalnie. Musisz sama wyprobowac kolory cieni, pomadek. Ktoregos dnia usiadz przed lustrem i sprobuj taki makijaz, pozniej inny. Raz sprobuj kreski pod oczami, raz kreski jedynie na gornej powiece. Makijaz to sprawa indywidualna i musisz sama poprobowac w czym ci najladniej, jakie kolory do ciebie pasuja. Jesli masz zielone oczy, dobrze jest uzyc niebieskiego cienia do powiek, ktory zrobi twoje oczy jeszcze bardziej zielonymi. Albo filotowy cien - mnie jest podobno bardzo ladnie w fiolecie, a tez mam zielone oczy. I pamietaj - przed malowaniem sie dobrze jest oczyscic skore, zeby nie nakladac kosmetykow i zatykac pory jeszcze bardziej. Nie probuj od razu od fluidow, pudrow, ciemnych szminek, bo bedzie to wygladalo dziko, smiesznie. Zacznij delikatnie i sprobuj znalezc swoj kolor, w ktorym ci najladniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.B
troche znam sie na makijarzu,wyslij zdjecie to sprobuje Ci cos doradzic a i ile masz lat jesli mozna wiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adziulka_00
16 lat mam...podaj mi maila to CI przesle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannawdowa
Nie daj się podpuścić I.B. Jeżeli tak się zna na MAKIJARZU!! jak na ortografii to marny twój los po jej radach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka z ksiezyca
kazdy ma prawo popelnic blad...nawet ortograficzny,slyszalas o czyms takim jak dysleksja,dysortografia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka z ksiezyca
nie lubie jak inni oceniaja innych ludzi po tym ze robia bledy ortograficzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jesli chodzi o malowanie to najpierw zdecyduj sie jakie barwy chcesz przybrac, na poczatek polecam obejrzenie ktoregos z odcinkow Winnetou - film ten mozesz potraktowac spokojnie jako poradnik dla poczatkujacych artystek i prawdziwa skarbnice wiedzy o historii makijazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styljola
Makijaż oczywiście ma podkreślać piękno kobiety a ukryć wszystko to mogłoby zaburzyc tę wspaniałą harmonię ... Na dzień delikatyny a zarazem zmysłowy makijaż postaram sie jak najkrócej przedstawić podstawy techniki wykonywania makijażu: Makijaż rozpoczynamy od nałożenia podkładu (gąbeczką) najlepiej lekko kryjący na dzień aby nie stwarzał efektu maski oczywiście w naturalnym kolorze, dobieramy go w świetle dziennym najlepiej na czole.Ciemnym odcieniem podkładu lub brązowym korektorem roztartym z podkładem doprowadzamy twarz do owalu i korygujemy np. płatki noska i jego grzbiet,nakładamy go również pod kości policzkowe w miejsce później nakładanego różu.Jasny korektor natomiast nakładamy zawsze pod oczy,w kącikach nosa i ust i na przebarwienia brązowe.Zielony korektor również roztarty z podkładem nakładamy na przebarwienia czerwone.Następnie pudrujemy twarz.Podkreślamy brwi które powinny powinny posiadać kształt:rozpoczynać się w miejscu lini poprowadzonej od płatka nosa/kącika wewnętrznego oka i zwężać się łagodnie ku końcowi-linia poprowadzona od płatka nosa/kącika zewnętrznego oka. Pociągamy je cieniem aby wypełnić przerwy między włoskami. Jak malujemy oko.Na całą powiekę nakładamy cień podkładowy w kolorze kości słoniowej matowy lub opalizujący który pokryje różnice koloru na powiece.Następnie kształtujemy odpowiednim cieniem "łuskę" .Kolorystykę cieni proponuję od oczu zielonych np brązy,bordo,złoto,fiolet i rozświetlenie powieki na środku nad źrenicą i pod łukiem brwiowym opalizującym cieniem np.złotem na wieczór.Kolor oczu możesz również wydobyć malując samą kreskę w kolorze a łuk brwiowy rozświetlać.Wykończenie oka kreska roztartą cieniem aby nie była zbyt wulgarna i nie odbijała się na powiece.Podwójne wytuszowanie.Na usta błyszczyk i na kości policzkowe róż. To pełny makijaż ale mozna go uprościć i zrezygnować z pewnych elementów :) ***************************************************************************************Pozdrawiam i zapraszam na stroną MODA & URODA gdzie mozna znaleść więcej info na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empi
Jaka to strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×