Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kaskaa5

Piekna, trwała opalenizna!

Polecane posty

Gość bardzo blada zuzia i jej buzia
a ja mam pecha,zresztą jak zawsze ze choćbym co robiła i jak długo się opalała i co piła itd to i tak się nie opalę=[stosuję już balsamy brązujące,ale po nich i tak mam białe dłonie i one wszystko zdradzają=[ więc już ich od dawna nie stosuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne slonca
co bedzie za 20 lat to bedzie bede miala 40 lat meza i dzieci i bede gruba po ciazy to juz to jaka bede miala skore bedzie tylko szczegolem i tak bede stara i tak xD Z reszta zawsze mozna uzywac balsamow nawilzajacych, opozniajacych starzenie sie skory itd dlatego slonce rox xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usiaaa
Marchewka marchewką - trzeba uważać z ilością, bo zamiast pięknegi brązu byłam pomarańczowa i 2 tygodnie kolor schodził :D a brązu jak nie było tak nie ma. Więc 1l soku marchwiowego to za dużo jak na 1 dzień :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia15
ja mam dosc opalania lezałam na słoncu ponad 3 godziny i jeszcze opalałam sie na wode i trafiłam do szpitala bo zemdlałam,kreciło mi sie w głowie i chiało mi sie wymiotowac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleee
tak ja tez uwarzam ze na oliwke jest tez dobrze sie opalac ale tez na maslo kakaowe daje on ladny odcien opalenizny ,no i tez trzeba miec umiar oraz nie lezec na jednej stronie a jak jest oparzenie to najlepiej posmarowac sie maslanka ona daje ulge,pozdro.p.s blade dziewczyny to byly modne ale za kamienia lupanego,a slonce tak nie szkodzi na skore jak solarium wiec korzystajcie ze slonca rzeby w zimie nie biegac na solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VISAI
jak się tak bardzo spieczecie to polecam posmarowanie sie kremem Nivea Baby przeciw odparzeniom. jest bardzo gesty wiec może trochą piec jak się rozsmarowuje ale żadnego schodzenia skóry nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heyah2000
jeśli polecacie opalać się na marchewkę to niech ludzie próbują...;/ Ja spróbowałam i to wygląda tak; wszędzie wszystko jest ok ale łokcie i kolana wyglądają jak... brudne;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
by opalenizna byla trwała najlepiej jest robić 2 razy w tyg. peelingi no i oczywiście zdecydowanie nawilżać ciało :) moja utrzymuje sie nawet do pół roku, mimo że jestem blondyną o średniej karnacji to opalalm się na murzyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale opalanie się na oliwkę w ogóle nie chroni skóry przed promieniowaniem UV :/ ja polecam Soraya przyspieszać do opalania ( wprawdzie tez nie chroni, ale zdecydowanie skraca czas oczekiwania na upragniony brąz :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraczek lol2
wczoraj bylam nas sloncu ok.6 godzin i terazmam czerwone ramoina i nogi. nie chce zeby mi zeszla skora , co robic ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTIMAWO
Może posmaruj się Panthenolem w psikaczu, ew. dużo balsamu nawilżającego (np. Mleczko nawilżające NIVEA BABY) cały czas na skórę aby nie wysychała. Apropo, ja kupiłam olejek: Garnier Ambre Solaire olejek do opalania brązujący , jest on do cery już opalonej, pieknie pachnie i utrzymuje opaleniznę.(JA SIĘ NA NIEGO TEZ OPALAŁAM) Ma trochę brązowy kolor także jak się nim posmaruję to skóra jest nie tylko nawilżona ale ma także piękny odcień. POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana3344
a czy ktoś opalala się natryskiem samoopalacza u kosmetyczki? tak zwany air brush

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalanie natryskowe
Co sadzicie o opalaniu natryskowym? W internecie jest duzo pozytywnych opinii, generalnie poza kwestia ceny opalania natryskowego. Ceni sie bezpieczeństwo tego zabiegu i dobry efekt (brak wysuszania skory). Zastanawiam sie nad skorzystaniem z oferty (z serwisów zakupów grupowych) wlasnie opalania natryskowego. Nie, nie opalilam sie podczas ostatnich dni upałów i pieknej pogody, bo musialam pracować :) Pozdrawiam link: http://www.fastdeal.pl/oferta/tychy/zdrowa_opalenizna/2132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwatka
Ja się opaliłam ładnie podczas lata, moja skóra nabrała brązowego odcienia. Teraz by przedłużyć ten stan smaruję się balsamem bazującym Flosleku i jestem pewna, że mi pomoże zachować moja ładna brązową skórę na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulibka23
Mysle ze tutaj wazne jest też to aby odpowiednio zadbac o swoją skóre. Dlatego ja polecam najwyższy filt P20 http://sklep.aspen.net.pl/index.php zeby jeszcze lepiej dbac o swoją skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy spf 20 jest nawiększy??? nie wazne co bedziecie robic i tak cała opalenizna złuszczy się z naskórkiem, najpozniej za 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellka2
Chyba sie pomyliłaś - tu nie chodzi o filtr 20 tylko o kosmetyk który nazywa sie filtr P 20 i jest własnie odpowiedni jesli chodzi o najwyższą ochronę przeciwsłoneczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Ja myślałam o opalaniu natryskowym ale czytałam, że opalenizna utrzymuje się ok 3 dni a koszt jest dość wysoki - 100 zł. Dlatego wolę iść na solarium i utrwalać opaleniznę balsamem po opalaniu - https://sklep.farmona.pl/sun-balance/1091-sun-balsam-po-opalaniu-lagodzacy-250ml-5900117000809.html lub zainwestować w dobry samoopalacz. Z natury jestem strasznie blada co do mnie kompletnie nie pasuje i staram się być opalona cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zastosowanie preparatu na opalanie Sunea Skin który przyśpiesza efekt opalania dodatkowo wzmacnia i utrwala brązowy kolor skóry oraz chroni przed szkodliwym działaniem promienie słonecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzze na solarium- najprostsze rozwiazanie ;) ale tylko latem sie opalam, zeby nie chodzic z bialym cialem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam suchą skórę i bez kremu ani rusz. Zaraz pojawiają się suche i łuszczące płaty skóry oraz pieczenie. A dla tych, co nie wiedzą po co krem, to zachęcam do lektury źródła, a nie reklamy żadnej kosmetycznej marki: https://portal.abczdrowie.pl/krem-do-cery-suchej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed opalaniem trzeba przygotować skórę odpowiednio, bo potem kończy się to bólem i schodzeniem skóy a w najgorszym wypadku poparzeniami ;( jak ją chronić przeczytacie tutaj http://life7.pl/przygotowac-skore-opalania/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawitciak
niestety żadna opalenizna nie jest trwała :( dlatego ze smutkiem myślę o zbliżającej się jesieni :D bo to oznacza koniec opalania na słońcu :/ ale tym razem zaczęłam stosować żel samoopalający z Eveline, żeby skóra miała fajny złocisty zdrowy kolor. I w sumie to efekt jest dość naturalny- skóra wygląda na muśniętą słońcem, a właśnie o coś takiego mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetira
Ja lubię się opalać, ale jesienią i później zimą, żeby nieco utrzymać opaleniznę piję sok z marchwi i używam samoopalacza z St. Moriz - jest rewelacyjny, nie pozostawia smug i daje naturalny odcień opalenizny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira85
To czy opalenizna będzie trwała czy nie jest kwestią właściwie zaaplikowanych kosmetyków i odpowiednio dobranych. Filtry ochronne to jedno, ale i kremy po opalaniu są istotne, bo dzięki nim opalenizna będzie utrzymana na dłużej - tutaj więcej na ten temat http://www.vichy.pl/blog/wakacje-nad-morzem-jakie-kosmetyki-do-opalania-wybrac/vmag64430.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nessa1515
uwielbiam opaleniznę i zawsze chcę aby trwała jak najdłużej ;) i my w tym pomaga olejek eveline Sun care. Ładnie podkreśla, pogłębia i przedłuża brązowy kolor skóry :) warto dać do kilka złotych i cieszyć się opalenizną kilka tygodni dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×