Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lurdes

Ta odzywka chyba jest do niczego!!!!!!

Polecane posty

witam , kupilam ostatnio odzywke do wlosow kerastase resiestente age rechage( niewiem czy dobrze napisalam), opakowanie zielone. uzylam ja 2 razy i na razie nie widac efektow. mam cienkie i zniszczone wlosy, i po dwoch uzyciach nie widac poprawy. po jakim czasie mozna zauwazyc jakies zmiany?? acha i mam tez szampon z tej serii i nic. POMOCY , chyba pieniadze wyrzucone w bloto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak samo jak odzywka
z l'oreal ta zolta do zniszczonych wlosow ;/ syf nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ja mialam , i poza tym ze wlosy byly troche miekke , to nic mi nie pomogla w odzywianiu moich cieniutkich i suchych wlosow. do dup.... ale inni je zachwalaja, nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to zalezy od wlosow
ja kupilam zestaw odzywka + szampon i zaluje jak nie wiem ;/ teraz mam z fructisa i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to zalezy od wlosow
ja kupilam zestaw odzywka + szampon i zaluje jak nie wiem ;/ teraz mam z fructisa i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam juz chyba wszystkich z\"dolnej polki\" i dlatego zdecydowalam sie na drozsza, profesjonalna , i nic. mialam tez WAX, ale tez nie bylo jakiejs zmiany, juz niewiem co mam na te wlosy dawac...zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jest tak samo
ale to z mojej winy , rozjasnialam wlosy , potem farbowalam z koloru na kolor i mam skutki , chociaz scinalam wlosy to i tak nic nie dalo.. teraz uzywam wax i ( nafte kosmetyczna + olejer rycynowy + żółtko + cytryna ) nie ma zadnych super efektow ale moze cos pomoze.. lepiej mi sie wlosy rozczesuja po tym fructis ale i tak sa zniszczone i widac to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam wlosy zniszczone z mojej winy, farbowanie i farbowanie , a ostatnio mialam doczepiane wlosy, wykosztowalam sie , ale ze mam cienkie i malo to sobie doczepilam u fryzjera. i teraz mam jeszcze mniej, bo polowe mi wylecialo , i jak sciagalam te sztuczne to moje zaczely wypadac,. koszmar.... juz nie wiem jakiej odzywki mam uzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldwell
ja mam wlosy po wielokrotnym farbowaniu-- farbuje co m-c, ciazy i karmieniu piersia i gdy zaczely mi wypadac i sie kudlic to polecono mi goldwell treatment w takim niebieskim opak. kosztuje cos ok 60 zl, ale po 1 uzyciu jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest za odzywka ? mozna ja kupic w sklepie czy u fryzjera? ile kosztuje? cos nie moge wejsc na ta strone co podalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abulkaa
polecam swietna ozdywke RIGENOL firmy FRAMESI. 500 g kosztuje cos ponad 30 zl na allegro, jest bardzo wydajna, mialam ja rok i jest naprawde SUPER!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies na allegro jest w
cenie 29 z przesylka :) mozna ja kupic u fryzjera . kiedys ja mialam i jest swietna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc , dzieki za porade , ale niewiem czy wysla mi za granice ja 10 lat juz nie mieszkam w polsce, a na allegro nie za bardzo chyba chca wysylac za granice, hm.. wiesz cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz najlepiej do sprzedawcy
i zapytaj czy wysle za granice oraz jakie beda koszty wysylki :) niektorzy sie zgadzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj sprzedawce
czy wysle towar zagranice oraz jakie bybyly koszty wysylki niektorzy sie zgadzaja Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki , zapytam czy moga wyslac za graniece, dzieki bardzo papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pompka

Po wielu farbowaniach miałam zniszczone i suche włosy. Ale udało mi się trafić na ciekawy i fajny specyfik - Essenz do włosów, no i widzę znaczną poprawę. Na prawdę bardzo na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×