Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta 27

szukam kolesia ktory mnie porzadnie bzyknie- POWAZNE

Polecane posty

Gość Marta 27

Jestem z Radomia, uwielbiam sex nie wiem - moze jestem nimfomanka- wszystko jedno- mam faceta, kocham sie z nim codziennie, mam tez kolegow( swoich i jego).. z nimi tez zdarza mi sie "numerek".. ale oni mnie troche nudza;( szukam przystojnego czystego faceta, z penisem ok 18-20 cm, na jednorazowe spotkanie, sex z gumka, nie robie lodow( robie tylko swojemu narzeczonemu), bez anala( to tez dla narzeczonego zostawiam).. z gory dziekuje za zlosliwe komentarze- mam je w d... szczerze mowiac;) wiem ze nie robie dobrze, ze zdradzam faceta.. ale kiedy tego nie robie czuje sie niespelniona prosze o propozycje panow od 25-32 lat pozdrawiam cieplo;) na koniec ewentualnie podam @ i sie dogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ja akurat
jestem w wieku 26 lat i mam 20 cm ale z guma to ja nie lubie wiec odpada. Widze ze masz kurestwo we krwi skoro czujesz sie niespelniona bedac wierna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 27
dodam tylko ,że......KRADNE KUTASY I DO DUPY CHOWAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 27
nie komentuje krytyki ani podszywaczy:P:P czekam na powazne propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 27
sama mam 12 lat i robie kupe w majty......nie ma w domu rodziców dlatego z kolezanka piszemy glupoty na komputerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec lepiej
wyjdz z tego forum bo jak ktos pisze sensownie i prawdziwie to powinnas wziac to pod uwage. o podszywaczach nie mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harnas calkiem duzy
Odwalcie sie od niej! Zwolennicy Radia Maryja sie odezwali:P:P Sami trzepiecie fujary ogladajac szmaty w internecie podczas nieobecnosci waszych kobiet:P:P Wiec to jednoznaczne z chodzeniem na dziwki. A autorka lubi sex, pieniedzy za to nie bierze:P:P Robi zle ale to jej sprawa wiec popukajcie sie w glowy hipokryci. ja jestem z Warszawy mam 34 lata 19 cm, jestem w miare przystojny, moge podjechac do radomia;) Cos jeszcze chcesz wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 27
...oprócz narzeczonego..laseczkę ode mnie otrzymuje w prezencie jeszcze tylko jeden osobnik..a mianowicie mój ukochany 15 letni owczarek kaukazki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harnas calkiem duzy
...tak to prawda mam 34 lata i 19 cm penisa,który jak do tej pory spenetrował tylko podziemia palacu kultury i jaskinie niedzwiedzia w karpatach....oprocz tego spenetrowal 2 razy piwnice z winem u mojego kolegi Pankracego..z ktorym to wlasnie od lat zyje w zwiazku w ktorym jestem biernym gejem.....mam 25 cm odbyt...czy jestes zainteresowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 27
dzieki harnas ale nie potrzebuje adwokata;) mam ich w dupie i tyle:P sa tacy sami wiec jak ladnie to ujales to czysta hipokryzja;) chce wiedziec czy zdradzasz zone a jesli tak to czy uzywasz gumek, czy moglbys przyjechac na poczatku przyszlego tygodnia( narzeczony wyjezdza) jakby co to za pare godzinek podam @ bo musze wyjsc na chwile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 27
a teraz nie mam czasu zakladac "bezpiecznej" skrzynki ok do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 27
..ide kurwa stanac na rogu...moze przyjdzie chociaz jakis smierdzacy lump i mnie wyjebie...bo tak mnie pizda swedzie ze juz nie moge....chce huja do dupy...please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harnas calkiem duzy
..Marta..nie odchodz blagam...kocham cie..podaj mi maila..zostawie dla ciebie rodzine...nigdy nie mialem takiej kurwy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr29
Marto czy ja tez moge napisac na maila? ja tez moge przyjechac- mieszkam pod Kielcami wiec to niedaleko;) podaj @ wysle Ci swoja fotke, nie jestem zonaty- mam dziewczyne, pasuje mi sex w gumce, a wchodzi w gre minetka?? Tez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harnas calkiem duzy
przyprowadze ci tez moich kolegow i psa...nakrecimy zajebisty film..Marta nie odchodz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harnas calkiem duzy
hehehe zazdroscisz kolego?:P:P idz potrzepac kapucyna w kiblu:P:P faktycznie nie ma co dyskutowac z hipokrytami:P Marta - z niecierpliowscia czekam na @;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlojzyBbel
to samo powiedzialem twojemu ojcu kiedz chcial mi za 2 zlote zrobic laseczke na skrzyzowaniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomcio 32
zadzwoń 698853425

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartas
To mój nr telefonu:600 294 192. Proszę zadzwoń. Mam pięknego peniska: 21 cm. obwód 11cm. Jest duży i dość gruby, ale spodoba ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaam
Ten Bartas to niezła sztuka. Wysłał mi zdjęcie na komórkę. Na bank się z nim umówię na porządne ruchanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśminaa
zgadza się. Ma niezły sprzet i do tego bardzo sexy głos. Chyba się zakochałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluseczka.
Rzeczywiście, bardzo ładny penis a i właściciel niczego sobie. Głos bardzo męski, aż mi się w majtkach mokro zrobiło. Nic tylko brać i ujeżdżać ogiera Bartasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nagrzany Bartas
hej. Może to ja będę tym szcześliwcem. Proszę umów się ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 27
Co prawda mam zapelenie watroby tybu B ale gumka raczej jest dobrym zabezpieczeniem, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marty
MARTA 27 to kawal zdziry - bedziesz zdychac w zagnojonym smietniku na AIDS i nikt ci nie pomoze , oblesna ruchawico ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 27
Nie bede bo robie to zawsze w gumce z nieznajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 27
Czasami tylko maly wytrysk na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×