Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wymyslilam

KWIACIARNIA czy to dobry pomysl na biznes???

Polecane posty

Gość wymyslilam

kto doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iriis
ależy w jakim punkcie, ale to dobry pomysł. kwiatki się jeszcze nikomu nie przejadły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymyslilam
Zadne kwiaciarnie jakie znam nie padaja....wiec chyba musi sie na tym sporo zarabiac....poza tym ta praca w tych pieknych zapaszkach to musi byc bardzo -przyjemna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymyslilam
no tak ale wiesz moze ile srednio sie na tym zarabia?jaki trzeba miec kapital zeby otworzyc porzadna kwiaciarnie i jak to wszystko wyglada tak naprawde??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iriis
tak sobie myślę, że oprócz kwiatków możesz też mieć tam do sprzedaży drobne upominki, a nawet serwować dla klientów kawę i drobne ciasteczka, oczywiście za opłatą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymyslilam
poza tym czy kurs florystyczny to koniecznosc?Prosze o porady bo nie mam pojecia czy to dobry pomys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymyslilam
iriis dokladnie mysle tez o upominkach i moze jakis bombonierkach a z czasem moze jakies kosmetyki??sama jeszcze nie wiem dokladnie jak to bedzie wygladac i czy wogole warto sie w to wszystko pakowac dlatego czekam na jakies rady od Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iriis
kurs Ci się przyda, zawsze to jakiś papierek niepodważalny, świadczący o umiejętnościach. Co do kosmetyków, nie stosowałabym ich w kwiaciarni, tym bardziej, że mają okres gwarancji i może się zdarzyć, że ich nie sprzedaż. W takim interesie dobre jest to, co może trochę postać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie zastanawiam
no wlasnie czy kwiaciarnia to dobry pomysl czy nie?sama sie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaciarnia
Ludzie co wy wypisujecie.ja prowdze kwiaciarnie 5lat o jakich wy zapachach mówicie chyba zgnitych łodyg.W obecnej chwili kwiaty to produkt wyprodukowany na potrzeby klienta nie pachna żadne kwiaty.Praca w kwiaciarni jest bardzo cieżka ,jest zimno, zimą pracuje sie tylko na opłaty bo trzeba grzać więc koszty wzrastają.A teraz przyszła moda na nie kupowanie kwiatów tylko na wesela biora karme dla psów,wino,środki czystości,maskotki,kupony totolotka,itd...na pogrzeby już na kapsydrach pisza że zamiast kwiatów dać na mszę,bo kler jest biedny.Wszystko to zbożny cel ale my kwiaciarze zdychamy to się w pale nie mieści jakie czsy nadeszły .już nie otwarła bym nigdy więcej kwiaciarni to brudny,śmierdzacy i mało opłacalny interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1234
wymyslilam skad jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgvcgbvchc
kwiaciarnia, a czemu mało opłacalny interes? Bo jak mam wydać 6 zł na różę, która nie pachnie, nastepnego dnia padnie to szkoda mi tych 6 zł. A kwiaty doniczkowe potwornie drogie, pojade to tesco i tam kupię jakaś taniutka biedna roslinkę w za małej doniczce, przesadze ją, a ona z wdzięczności pięknie rozkwitnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
alescie wykopaly temat sprzed 4 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym pomysłem na biznes jest sprzedaż / wynajem reklam na witryny sklepowe. Niski koszt zakupu uchwytów, prosty montaż, lekka bardzo trwała konstrukcja, wymienne grafiki. Reklamy można montować na witrynach sklepów mieszczących się na parterze oraz w galeriach handlowych. Jest to tez pomysł dla agencji reklamowych, które szukają pomysłu na dodatkowy dochód. Zapraszamy reklama-na-witryne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja2244
No pewnie że to dobry biznes. Wystarczy w necie poszperać ile osób w ten sposób osiągnęło. Idealnym przykładem może być kwiaciarnia internetowa o której już pewnie słyszeliście http://www.twojekwiaty.pl/do/page/kwiaciarnia-warszawa Coś więcej Wam wiadomo na temat tej kwiaciarni ? Jest bardzo popularna w Warszawie i wiele osób korzysta z jej usług :) Idealny przykład na to że jednak warto pomyśleć o takim biznesie jak ma się pasję jaką są kwiaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie! Kwiaciarnie mają potencjał. Obecnie prowadzi się ten biznes na starą modłę, często marnie i nieprofesjonalnie. Fajna kwiaciarnia, gdzie sprzedawca by doradził, znał mowę kwiatów i w ogóle, ciężko o coś takiego nawet w dużym mieście. A myślałaś już o wizerunku sklepu? W sensie - logo, wystrój? Logo nie jest problemem jak znasz programy graficzne, jak nie warto pomyśleć o grafiku. Natomiast z wystroju najważniejsza jest witryna. Masa ludzi narzeka teraz na to, że mija sklepy, a te zwyczajnie nie zachęcają. Tutaj warto zainwestować w ekspertów. Od siebie polecam: http://370studio.pl/projektowanie-witryn/. Wystrój wnętrza to powinna być już gratka i czysta zabawa dla Ciebie :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysł jest dobry, tylko warto zadbać o jego realizację, jeżeli nie masz dużej wiedzy to zdecydowanie powinnaś zapisać się na kurs do jakiegoś studia florystycznego np. w http://www.artico.com.pl/ w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od lokalizacji i oferty. No i od umiejętności również. Ja prowadzę kwiaciarnię już parę lat, ale zastanawiam się nad jakimś nowym kursem z florystyki. A co do samego wyposażenie kwiaciarni, to ja niedawno zainwestowałam w nową altanę kwiatową z tej firmy http://klimatyzacja.szczecin.pl. generalnie oni zajmują się wentylacją i klimatyzacją, ale maja spory wybór urządzeń chłodniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość our3
Jednym z ważniejszych obszarów działania każdej firmy jest odpowiednia promocja. Czynności podejmowane w tym zakresie są efektywne, gdy zleca się je agencji reklamowej Lublin. https://reklama-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla

Teraz jest modna na kwiaty, trzeba wykorzystać ten czas, jak najbardziej opłaca się teraz otworzyć kwiaciarnię. Dobry dostawca to Flora-Go. W ofercie kwiaty doniczkowe, cięte, różne dodatki. Od dawna u nich właśnie się zaopatrujemy bo mają ładne, zdrowe kwiaty no i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×