Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulQa

wielki bol

Polecane posty

Ale Anulqa....jesli jesteś twardą babką to zadzwoń na ten telefon zaufania bezpłatny i oni Ci powiedzą co możesz zrobić. Tam nikt Cię nie osądzi źle, a mogą Ci poradzić, co możesz zrobić, żeby chociaż trochę polepszyć swoją, a może i innych dziewczyn sytuacje. Spróbuj. Nikt Cię tam nie namierzy, dzwonisz jako anonimowa osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
Dlatego niech zadzwoni na telefon zaufania, tam anonimowo opowie wszystko czlowiekowi ktory z takimi sprawami ma do czynienia na codzien. Pozniej podejmie decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
GretaBe dziekuje , ja juz o tym zapomnialam , ale napoczatku myslalam ze wszystko dobrze bylo , a pozniej uswiadomili mi znajomi ze on mnei wykorzystal ,ze mnei zgwalcil , przeciez mialam prawo zmienic zdanie, moglam na gg chciec tego , bo poped wygral ale na zywo moglo byc przeciez inaczej, troszke sie go balam.. moja miejscowosc jest bardzo mala tu kazdy kazdego zna , a rodzice by zadobrze niezaragowali, jesli bede chciala to on pozaluje i bedzie musial zrobic komus loda , bo tez mni do tego zmusil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
ja nie chce nic z tym robic , bo wiem jak to wyglada , pozniej bede miala cale zycie spiepszone, on juz mnie probowal zastraszyc, podal komus moj nr kom i dzwoni do mnie ktos z celem umowienia sie bo slyszal od neigo ze dobrze robie loda, powiedzialam ze nie iwem czy bede miala czas i ze sie zastanowie i zeby napisal smsa, to nie napisal, bo dzwonil z zastrzeoznego nr.Mowil ze widzial fotki jak robilam loda, ze fotk ibyly robione telefonem , ale on wcale nie mial telefonu w rece, chcial mnie zastraszyc , ale ja sie go nieboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
tak naprawde bylo , ja mu wybaczylam i jestem naiwna , wiem jestem naiwna, ale przed drugim spotkaniem mowilam mu ze nei bede z nmi wspolzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
anulQa , Ty chyba masz niezłą zabawe ? Nie boisz się go , dziwne , bo powinnaś .... to taka normalna reakcja po gwałcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
troszke sie balam jak mnie szantazowal , ja wiedziala, ze nei mgoe nic powiedziec, jak za tamtym peirwszym razem powiedzialabym jego dziewczynie , powiedzial ze zabilby mnie.On wie gdzie ja meiszkam i tego sie boje :( , troszke sie boje ,ale staram sie byc silna , bo mam znajoymch , ktorzy sie nim zajmna jak mi zrobi krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulqa, czy powiesz rodzicom, czy nie, to jest już twoja rozterk, twoj zadanie. Nikt za Ciebie tego nie zrobi. Ale zastanów się nad tym...:) może to byłby dobry pomysł... może tylko mamie? Może nie koniecznie wprost, ale tak, żeby się mogła domyślić a ty wysondować jej reakcję? Np. opowiedz jej t historię, ale o twojej koleżance? zobacz jak zareaguje? zapytaj co by było, gdybyś to była ty? Może ich nie doceniasz? ;) Pozdrawiam Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
przesadziłaś/łeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
nie podszywaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
dzieki ale ja naprawde od pol roku mam z nimi zly kontakt a szczegolnie z tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
GretaBe - to było do autorki , jesli ona opisuje prawde to ..... hehe . Zostają jeszcze emocje . Tu ich nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
dosyc sie wycierpialam to bylo w maju 2005 roku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
dosyc sie wycierpialam to bylo w maju 2005 roku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
GretaBe gdybym opowaidala ze to koelzanke spotkalo zaczelabym plakac i mama dowiedzialaby sie ze cos sie stalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
sprawia ci przyjemnosc podszywanie sie pod innych?nie wiesz co to bol?co to cierpienie?co to krzywda?chec wygadania sie i potrzebuje pomocy a ty tak komentujesz , zastanow sie , bo jak ciebie takei cos spotka i inni beda z tego zartowac? zastanow sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywaczu
Ulżyło Ci? Nie masz uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
wiem , ze to jest dziwne aby bylo prawdziwe jednak tak bylo , nie musicie mi wierzyc, napisalam ten post z zapytaniem na co mgoe byc chora?skoro mnie boli i piecze ?wiecie co moze mi doelgac?powiedzcie co mzoe mi byc i jakie objawy temu towarzysza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzywdzona
to ja anulQa czy wasz keidys spotkalo takie cos?co zrobilyscie jak was bolalo ?co ginekolog wam powiedzial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitkata
laska jest zajebista: "dzwoni do mnie ktos z celem umowienia sie bo slyszal od neigo ze dobrze robie loda, powiedzialam ze nie iwem czy bede miala czas i ze sie zastanowie i zeby napisal smsa":P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to trochę
http://f.kafeteria.pl/preferencje.php?cmd=zaloz&id_f=8 Tutaj zarezerwuj sobie czarny nick, w pole "hasło" wpisz jakieś słowo. Nikt się nie podszyje. Swoją drogą czyżby to nie była prowokacja?? Rok po ciężkich przeżyciach ona już ma ochotę na kolejne igraszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×