Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

Gdyby babcia miała wąsy...

Polecane posty

Ano wlasnie zastanawiam sie czesto,dlaczego faceci maja w wielu sprawach lepiej i wygodniej :) siusiaja na stojaco... maja lepiej w seksie....mniej im sie obrywa gdy cos przeskrobia:) Czasami zastanawiam sie jak to jest byc facetem.....i miec wasz narzad :D czy wy tez tak macie,ze chcielibysice na jakis czas sprobowac byc plcia przeciwna??? hehe...wiem,ze durne pytanie...ale ciekawi mnie czy was,facetow,nurtuje pytanie..jak to jest miec peknietego jeza...a babeczki kaktusika :D pytani conajmniej na miejscu,dlatego pytam :D w koncu jestem tylko czlowieczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem..ale zazdroszcze swemu facetowi..ze moze siusiac w kazdy mmiejscu...albo ze bawi sie ianczej niz my :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz22lat
ja na początku jak zaczynałem dojżewać to sobie często wyobrazałem jak to jest być dziewczyną i sikać w kucki i mieć krew z cipki to było bardzo podniecające ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie chdozi mi o wiek dojrzewania..chodzi mi o teraz..i o sytuacje dgzie chcielibyscie teraz byc babka/facetem...by ...no wlasnie..co :)) nie mowcie ze nie pociaga niko to..ze baba musi sciagac gacie z espodniami by sie wysiusiac.. a facet tylko rozporek rozpiac i cos wyjac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna donica
nigdy nie chciałabym być facetem, nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego :) nie chciaalbys na stojaco zalatwiac swoje potrzeby )) nie miec okresu itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jest dobrze tak jak jest! Jestem facetem, lubię babeczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×