Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość e_mięta

proszę o radę

Polecane posty

Gość e_mięta

Do sukni w kolorze jasny beż pasuje biały pełowy żakiecik? Potrzebuje coś do zarzucenia na nagie plecy w kościele, tak żeby mnie ksiądz nie wyprosił ;-) Co dziewczyny radzicie? Pasuje biały fikuśny żakiecik, bolerko czy szal? Jak kupię też w beżu czy nie zleją się kolory? Liczę na waszą pomoc. Aha, i jaki kolor kwiatów? I jaki kolor makijażu? Zupełnie nie znam się na tych sprawach. Help:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cień bez człowieka
dziewczyno gratuluję wyczucia!! tu są same ''wyzwolone małolaty"" które Ci doradzą,zebyś golymi plecami epatowała,i w ogóle co masz za problem,przecież mamy 21 wiek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e_mięta
Może być nawet XXII wiek, a ja nie chcę świecić gołymi plecami w kościele :D Co mi radzisz? Szal?Bolerko?Żakiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasinek
jakoś nie widze tego białego żakiecika na bezowym ...ale moze cos w bezu w jakis wzór proponuje bys wzieła sukienke by mona było dopasowac ładnie byłoby bez w białe wzorki lub brązowe kwatki moga byc wtedy białe z elementami naturalnymi a makijaz ... w brązie lub jasny zalezy jak masz cere czy opalona czy bladziocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cień....
wiesz,trudno mi radzić,to zależy od sukni,musisz poprzymierzać szal wydaje mi się bardzo eleganki,no nie wiem jak z wygodą ,ale wygląda dobrze bolerko ,ja jakoś nie przepadam żakiet,hm,mowiąc szczerze na żywca nie widziałam,tylko raz na filmie,do żakietu(raczej żakieciku)musi być suknia skromna,eleganka,bez żadnych bufiastych elementów-najlepiej jak byś znalazła w necie i pokazała jaką masz mniej więcej suknię ,no i fotkę z tym żakietem ale podkreślam,musisz poprzymierzać,wtedy najlepiej ocenisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli sukienka niejest jednolita, to mozesz dobrac do jednego zodcieni na niej bolerko/szal... (jestem za szalem!! :) ) makijaż naturalny :) zalezy co pasuje do Twojego typu urody.. kwiaty tez dobrane kolorystycznie, jakieś jasne.. osobiscie kierowala bym sie tez tym jakie kwiaty lubie.. (chyba ze Ty lubisz wszystkie ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e_mięta
Jestem blada, nie przewiduję opalenizny, bo słońca unikam. Wcześniej myślałam o żakieciku z koronki, no ale jak to bywa suknię kupiłam zupełnie inną niż wcześniej planowałam. Suknia cała pokryta jest naszywanym haftem, więc myślę że odpada góra wzorzasta, jest prosta dołem lekko rozkloszowana. Coraz częściej myślę o szalu, ale chyba powinien być jednolity prawda? bez żadnych wzorków. Z sukni jestem bardzo zadowolona, tylko męczy mnie ta góra, co z nią wykombinować :( dziękuję za rady, może jeszcze ktoś wpadnie na jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
77C6qyoDrTw1H4fCrFvvZPL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×