Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosiaaa

Krwotoki z nosa-pytanie

Polecane posty

Cześć! Mam do Was pytanie. Ostatnio od jakichś dwóch miesięcy zdażają mi się krwotoki z nosa. Przynajmniej raz w tygodniu. Czym to może być spowodowane? Miała któraś z Was coś takiego? Czy jest to niedobór jakiejś witaminy? Może to być w wyniku nerwów? Mam 26 lat Z góry dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam podobnie nagle i
niespodziewanie,poszlam z tym do laryngologa okazalo sie ze jakies naczynko krwionosne jest slabe i puszcza,sekunda roboty przypalil je czy jakos tak i mam spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikaka
moze jestes w ciazy-ja tak mialam na poczatku a jezeli nie to jest to spowodowane cisnieniem, raz jest cieplo i duszno a pozniej pada deszczyk. Kazdy ma inny organizm i inaczej reaguje na te zmiany. Mi lekarka kazala przez 14dni brac 2xdziennie rutinoscorbin +pic wapno 1xdziennie. Na pewno pomoze ta kuracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda myszka
Też tak miałam czesto nawet ale samo ustało powinnas jednak zgłosic sie do laryngologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikaka
a jak to nie pomoze to tak jak kolezanka wyzej pisala-przypalanko (nic to nie boli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz mieć polipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po niektórych lekach
tak się zdarza :o ale wtedy pisze w ulotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Spróbuję z tym rutinoscorbinem i wapnem! A jak nie zadziała to do lekarza się przejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do lekarza bo mój tata
tak miał i zwlekał z wizytą. pewnegj nocy dostał takiego krwotoku, ze aż musiał wzywać pogotowie. zabrali go do szpitala, ekarz mu to "zaspawał" i po kłopocie.:) krwotoki z nosa mogą też być objawem nadcisnienia lub osłabienia organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikaka
sprubuj ta kuracje 14 dniowa a jak nie zadziala to lec do laryngologa. Mysle ze to jest zwykle oslabienie organizmu, bo piszesz ze ok 1 raz w tyg leci krewka. Mi leciala praktycznie codziennie i nie bylo to nic powaznego. Bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
To może być objaw róznych dolegliwości,np:nadciśnienia,może też masz nadwyrężone naczynko w nosie i stale odnawia ci się ranka.Może też jesteś osłabiona,masz zbyt mało witamin,duży stres,jesteś przemęczona...,to może być wynik uczulenia na niektóre leki typu:polopiryna. Owszem rutonoscorbin jest bardzo dobry,jednak jeśli ci to nie przejdzie idż do lekarza bo może to coś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×