Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Hej! Ja cwicze nadal i nic nowego.Nie mierze sie,zeby nie wpasc wjakis dol ;) Wazne,ze jeszcze mam motywacje ;) A ja tak powiem-odnosnie uplywu czasu:przyjmuje swoj wiek z pokora i usmiechem.Nie boje sie starosci i nie mam zamiaru udawac nastolatki w wieku np.30 lat,bo to wyglada smiesznie... Kazdy wiek ma swoja urode,magie i swoje prawa :) Gdy patrze na np.40 latki wydekoltowane,w miniowie - noszace ciuchy wlasnej corki robi mi sie niesmacznie. I to nie chodzi o to,ze ta pani ma sylwetke nastolatki,twarz i oczy zdradzaja wszystko.Nawet p.Kwasniewska po wielu operacjach plastycznych nie wyglada wysmienicie,wrecz powiem...ohydnie. Natura jest na topie,zdrowie i radosc z kazdego dnia! I tym akcentem pozdrawiam wszystkie kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🌼 fajnie was poczytac bombasti mam cie na oku dowcipnisiu ty nie przeginaj z cwiczeniami bo sie pozniej zniechecisz i bedziesz miala awersie 🌼 guga masz racje czuc jesien guga bile ty masz wrostu🌼 50 latko ja tez ciwcze kwiatki niestety nie callana jutro rano biore sie do dziela🌼 bylam z rodzinka w kinie coca cola i reszta tego jedzenia zilodek mi wysiadl🌼 janga przykro mi z powodu twoich rodzicow zaczniesz cwiczyc jak bedziesz gotowa nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
Guga daję Ci słowo i założę o wszystko,że jeśli zastosujesz dietę i intensywne ćwiczenia-sukces murowany.Znam wiele takich przypadków nawet w moim wieku:-))Przyjmujesz zakład?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
P.S.Skąd ta pewność że p.Jola zrobiła sobie lifting?Szyja przynajmniej na to nie wskazuje.Kiedyś myślałam,że jak będę się starzeć to sobie zrobię,ale teraz myślę że nie,choć mnie na to stać.To nie zagwarantuje mi miłości a może wręcz przeciwnie bo mój partner jest wielkim wrogiem takich sztuczności:-))Muszę inaczej pracować nad sobą i raczej rozwijać ducha,by wyglądać pięknie jak Szymborska którą zdobi dusza,że nawet nie oszpeciły papierosy...🌻dlaczego ciągle mi nie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga przegladalam twoje wymiary robia wrazenie[kwiatek kwiatek kawiatek] na sronie 52 i bylam ciekawa ile mierzysz bo ja mam 164 i te twoje wymiary to naprwde wezne sobie gleboko do serca robia wrazenie dlugo cwiczylas codziennie ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga dla ciebie🌼 sprawdzalam czy mozna wpisac wiecej kwiatkow jeden za drubim ale nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
Guga wróciłam do Twoich wymiarów ze str.52 i-nic nie rozumiemToż Ty jesteś jak nitka,co Ty od siebie chcesz?To nienormalne.Ty idż do psychologa,niech Ci pomoże.Tu chyba nikt nie może się z Tobą równać.Stanowczo przesadzasz.A może cierpisz na anoreksję?{usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksa-dzieki za kwiatki:D juz dokladnie nie pamietam jak dlugo cwiczylam codziennie ale pisalam na forum i napewno jakis czas tak conajmiej miesiac-oczywiscie zdarzaly sie dni ze nie cwiczylam np mialm grype czy damskie przypadlosci starlam sie tez duzo spacerowac no i sb Piecdziesieciolatko-dzieki za mile slowa-mysle ze bede cwiczyc callana bo naprawde go lubie i jeszcze nigdy tak dlugo nie cwiczylam jak teraz a jesli chodzi o pania Kwasniewska tez mysle ze cyba nie robila operacji bo szyje ma niemloda a co najwyzej jakies zastrzyki a to jeszcze rozumiem -operacji nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
Marieta ile Ty masz lat że przyjmujesz ten wyrok losu z pokorą?Z tego co wiem to ja tu jestem nestorką(wątpliwy zaszczyt);-))Co ja mam powiedzieć jak się czuję jak archeo?muszę znieść to z pokorą:-o.Cwiczenia owszem ale kalendarza nie oszukam jak bym chciała👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[kwiate k]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 toz to takie latwe...:P.:P.:P.:P.:P.:P.:P.:P.:P.:P.:P.:P.:P.:P.:P witajcie.. callan-dzieki za pomocne wyjasnienia.. ja wlasnie z imprezki wrocilam.. jutro pozegnalna koklacja u mnie,i siostra wyjezdza.. do Francjill takze wroce do normalnosci 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[kwiate k]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 wczoraj nie cwiczylamm .. dzis jeszcze nie.ale glowa mi PEKALA okropnie dzis. po 4tabletce ustapilo.. nie jadam ich ale dzis nie dalo rady.. zajrze do was moje panie.. 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 chcialam powiedziec ze pozniej zajrze... malutka-no nie wiem co ci poradzic.bo u mnie te rysunki z callana wchodza.. przejrzyj jeszcze pierwsze linki..z tego forum.. no nie wiem.. dziewczyny-a wam wchodzi ten callan ktory wyslalam malutkiej????? buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
Z Marylą Rodowicz upływała cała moja młodość i jej piosenki najlepiej opisują co czułam i czuję,jej temperament jest mi najbli zszy-i teksty Osieckiej,wszystkie pełne autentyzmu...z nimi dojrzewałam i stawałam się kobietą...Zycie jak bal...Ona (Maryla) bynajmniej nie liana,ale jaka kobieca pełna temperamentu i ...zgody na siebie,a to cecha rzadka i do pozazdroszczenia.Gdzie tkwi tajemnica prawdziwej kobiecości,gdzie TO znależć?TO nie zależy od wymiarów,TO jest bardziej ulotne niewymierne..TO znależć to skarb🌻 każdemu życzę,ja ciągle szukam i jestem coraz bliżej WIEM👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
Nie odebrałam wykształcenia informatycznego nad czym boleję:-( Za bardzo mnie to nie interesowało:-))to pierwsze forum w którym uczestniczę ,więc się podszkolę mam nadzieję przy Waszej pomocy...Na razie nie umiem wpisać hurtem kwiatków:-( pomóżcie!🌻czy te klawisze ctrl+c naciskać jednocześnie czy raz za razem?Co wtedy widzę na ekranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piecdziesieciolatko juz nie wiem czy mam byc zadowolona po twoich slowach czy sie obrazic??? bo ja nie jestem wcale taka szczupla mam 59 kg i wymiary srednie nie przesadzaj a anoreksja nigdy mi nie grozila -widzials ile mialm na poczatku? po prostu chcialm wrocic do dawnej wagi i zeby to przyspieszyc chcialam cwiczyc cos fajnego i wybralam callana a anoreksja mi nie grozi bo za bardzo lubie jesc nawet na sb mozna dobr\\ze jesc a jestem na 3 fazie i sobie pozwalam na grzeszki np slodycze i lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie tak napisze raz ten kwiatek w nawiasie. potem najezdzam myszka i lewym klawiszem nasiskam i przytrzymujac ten klawisz przejezdza sie po tym napisie wlacznie z nawiasem... i potem pusc klawisz lewy jak juz zrobi sie na niebiesko ten kwiatek z nawiasami.. potem nacisnij prawy klawisz w myszce i wcisnij opcje KOPIUJ i gotowe.. potem zeby wkleic to musisz nacisnac prawym klawiszem i wyskocza opcje rozne-to wcisnij WKLEJ.. i tak wklej kilka razy,bo cos co KOPIUJESZ juz masz zakodowane,i nie musisz tego robic za kazdym razem.. WKLEJ tak kilka razy... np. 5 i potem znow zrob tak jak na poczatku-czyli lewym klawiszem nacisnij i najedz na te 5 kwiatkow az zrobia sie niebieski pasek... i potem prawym klawiszem KOPIUJ.. i w ten sposob masz 5 kwiatkow od razu skopiowane.. i mozesz znow prawym WKLEJ zrobic i automatycznie ci wklei ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka=wyslalalm ci maila i w zalaczniku rysunki callaneticsu.. no nie wiem czy tym razem sie udalo..:P 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callan pinckney

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
❤️erce]serce]erceserce]erce]]serce]erce]serce]erce]serce]erce]serce]erce]serce]erce]to dla Ciebie Bombastina dobry dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Czesc Dziewczyny 🌼 Widze, ze tu duzy ruch... Fajnie! Ja wlasnie skonczylam serie callana i nogi mam jak z waty. MIalam opstatnio przerwe, jakies 1.5 tygodnia i znow czuje male zakwasy. Ale gorsze jest to, ze powrocil wilczy apetyt na slodycze :( Pozeram je w zastraszajacym tempie i nie moge sie opanowac.Kazdego dnia obiecuje sobie, ze jutro juz bedzie inaczej. Niestety, jakos mi sie nie udaje :( Cholera! Kto w ogole wymyslil czekolade??!! I po co?? Nie dosc, ze centymetrow od niej przybywa to jeszcze cera okropna! A mimo to nie moge sie oprzec... No dobra, dosc juz tych smutkow. Ciesze sie, ze sobie tak razem cwiczymy i nowych osob przybywa! Piecdziesieciolatko - zyczylabym sobie miec choc w polowie tak silna wole jak Ty! Moze po latach cwiczen... Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY🖐️ ciwczylam cala godzineke dalam rade chociaz dostalam okres wszysko mnie boli ale to nic przejdzie u mnie burza wisi w powietrzu (bimbasti ale to nie ja guga nie przejmuj sie 50-latka poprostu martwi sie o nas mysle ze waga 58 kg u ciebie jest ok ja tez bym sie bzrdzo dobrze czula jak bym tyle wazyla poprostu z ciebie jest laska i tyle bombasti nie objadaj sie na tej pozegnalnej kolacji za duzo siostra na dlugo wyjezdza czy ona tam mieszka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaszu zacznij moze brac chrom 1 tabl. dziennie on hamuje apetyt na slodkie ❤️ masz widocznie taki okres napewno to minie dasz rade cwicz i zajmij sie czyms nie bedziesz wtedy myslec o slodkim 🌻 (;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Piksa - dziekuje za podpowiedz :) Wlasnie odpycham od siebie te ddreczace mysli!! Nie po to cwicze, zeby teraz napchac sie slodyczy! Dzieki! buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tunisia
Zastanawiała mnie jedna rzecz. Callanetics wiele lat temu był niezwykle popularny. Sama, jako nastolatka ćwiczyłam i przynosiło to zadziwiające rezultaty. Jednak na jakiś czas odszedł w zapomnienie. Co się stało? Teraz - jako dorosła kobieta z dwójką dzieci z przyjemnością, ale i niemałym wysiłkiem powróciłam do ćwiczeń. Spotkałam się jednak z teorią, że częsta powtarzalność bez przerwy powoduje niedotlenienie mięśni - co było przyczyną odejścia callaneticsu w zapomnienie. Czy któraś z Was spotkała się z taką teorią? Może wiecie dlaczego tak rewelacyjna metoda ustąpiła miejsca innym, mniej skutecznym? Nie do końca wiem jak się do tego odnieść. Ćwiczę nadal callanetics ponieważ dobrze się po nim czuję, mimo obciążenia poważną chorobą. Pięćdziesięciolatko chyba należy Ci pogratulować, że na zjeździe równolatków nie czułaś się dobrze. To raczej dowód, że nie przechlapałaś swojego życia i nadal będziesz z niego czerpać pełnymi garściami. Koleżanki już pewnie "zbabciały". Mam nadzieję w przyszłości również nie "zbabcieć" tak szybko :) Pozdrawiam wszystkie ćwiczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis nie cwiczylam -ale moze cos pocwicze tak sie zastanawiam Dzieki za komplement Piksa Agaszu ja tez ostatnio ze slodyczami przegielam-jednego dnia po kolacji zjadlam wszystkie ciastka i batony ktore byly w domu ale to przez zblizajacy sie @-jedyna rada to wytlumaczyc sobie ze tak nie mozna bo po co nam to-a z ta cera to sie zgodze jak jem slodycze to mi sie pogarsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Dzieki Guga! Moze ostatnio cos w powietrzu wisialo, ze tak nas na te slodycze bralo?? ;) Ja wlasnie oszukuje apetyt i wcinam winogrona. Idac za rada Piksy - zabieram sie za prasowanie. Jak czlowiek zajety to i nie mysli o bzdurach ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️[s❤️❤️❤️❤️❤️❤️[serc❤️❤️e]❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ale ciężko...ufff...To w podzięce za korepetycje🌻Cwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć!Jakie niedotlenienie mięśni!Jedyny problem to rozbudowa ich,czyli masa ciała nie spada:-p,ale nie o to chodzi.Sylwetka jest prosta sprężysta ,optymizm ostro w górę i to widać.Stawy sprawne,ciało rozciągnięte ale warto poszerzyć ten program o rozciąganie przodów ud i znacznie więcej powtórzeń bo 10 przysiadów to ..dla emerytów:-))Cwiczenia są bardzo bezpieczne dla stawów i mogą je leczyć(co sprawdziłam).Tylko wytrwałość zapewni sukces,czego wszystkim życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×