Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Green Tea.
Dzięki dziewczyny za miłe słowa, to mobilizuje :) Co do brzucha, myślę że właśnie te ćwiczenia callanetics mają świetną serię ćwiczeń na brzuch, bardzo szybko działają. Cellulit powinien zniknąć, na moim dvd z callan pickney są pokazane zdjęcia brzucha jednej z jej studentki, po 19 godzinach i nie mogłam w to uwierzyć, brzuch całkiem się zmienił i wyrzeźbił. Co do brzuszków, Callan wspomina też że brzuszki to w 80% plecy, i faktycznie, podczas brzuszków nie ćwiczy się tak intensywnie mięsni brzucha jak nadwyręża kręgosłup. A w tych z callanetics muszę podnosić cały swój tułow siłami brzucha. w dodatku z nogami do góry :p Ale właśnie dlatego są efekty.... Życzę Wam (i sobie) wytrwałości i mobilizacji! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiućka
Ja już jestem po 11 godz ćwiczeń i niestety nie zauważyłam jeszcze żadnych efektów:( Nie wiem czym jest to spowodowane bo staram się wykonywać wszystko jak należy, oczywiście w miarę moich możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaś
hej, jestem już na 10 godzinie... i jakby ciałko się trochę zmieniło.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. czytając wasze wypowiedzi strasznie się wkręciłam i bardzo bym chciała poćwiczyć. kiedyś ćwiczyłam call z książki ale nie za bardzo mi szło. mam prośbę. czy któraś z was która ma filmik mogłaby go wrzucić do sieci i podać linka? pościągałam według wskazówek z tego forum filmiki ale coś nie chce mi działać. byłabym strasznie wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti7405
witam wszystkich gorąco, zaczęłam również ćwiczyć callanetics od niedawna i wiem że daje efekty oraz że czasem ciężko się zmobilizować kiedy się ćwiczy samej, ale mam już filmik który mogę udostępnić na swoim chomiku: http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=156308155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti7405
witam wszystkich gorąco, zaczęłam również ćwiczyć callanetics od niedawna i wiem że daje efekty oraz, że czasem ciężko się zmobilizować kiedy się ćwiczy samej, ale mam już filmik który mogę udostępnić na swoim chomiku: http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=156308155 zapraszam i życzę sukcesów, bo każdy potrzebuje zachęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Tea.
Hej laski, jak Wam idzie? Ja oststnio ćwiczę co drugi dzien bo wypadają mi różne sprawy do załatwienia więc nowe foty dodam dopiero jak wszystko nadrobię, oby były chociaż jakieś zmiany... Póki co zaczynam się uzależniać od tych ćwiczeń i jestem na siebie zła kiedy ominę moją dzienną sesję, czuję się świetnie i ciałko takie inne, mmm... Tylko żebym jeszcze żreć tyle przestała! No ale wszystko po kolei... Ja bym udostępniła wszystko gdybym mogła, ale mam to na DVD więc nie da rady. Zyczę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiućka
Hejka Kobietki! Ja mam za sobą już 16 godz Callanetics. Po ciele nie widzę większych róznic (nie wiem może jestem zbyt krytyczna, bo pewnie jakieś tam są), ale za to poprawiła się już moja gibkość i bardzo mnie to cieszy. Ćwiczę codziennie i traktuje to już jako normalny dzienny rytuał;) Dodatkowo od wczoraj stosuję serum ujędrniające z Eveline, sprawdzimy czy działa. A od przyszłego tygodnia mam zamiar wrócić na dietę ONZ. Pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już mam filmik!!!w końcu mój total commander odbraził się na mnie i mi scalił te filmiki. mam bojarską. dzisiaj mam zamiar zacząć ćwiczyć. zobaczymy na jak długo zostanie mi zapału bo jest on bardzo słomiany. ale zobaczymy.powodzenia dziewczyny w walce z naszymi ciałami które bezczelnie nie chcą być takie jak byśmy tego chciały. wredne stworzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczyłam godzine i prawie umarłam. nie skończyłam bojarskiej bo mąż z bratem idzie a ja nie chce latać na gaciach przy nim latać i nie skończyłam ale i tak nie żyję.nie wiedziałam że trzeba być w stałym kontakcie z pogotowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoka :D Bedzie dobrze A ja sobie nadal cwicze 2 razy w tygodniu i choc mam dlugi staz w tych cwiczonkach,czesto zakwasy mam (teraz malutkie w sumie) i zrypana jestem juz po.Ale nie poddaje sie,tym bardziej ,ze bez diety jestem a kolezanka,ktora nie widziala mnie pnad 3 tygodnie mowi,ze schudlam.Jeszcze zeby dodac jakas dietke np.SB to moze zaczne wazyc tyle ile chce...55 (nie mam wagi ale chyba 60 waze). Pozdrowionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj czuję mięśnie pleców. masakra.wczoraj ciało trzęsło sie jak galareta podczas ćwiczeń. normalnie aż wstyd. dzisiaj sobie odpuszczę call bo bym nie wyrobiła za to poćwiczę na hula hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ćwiczyłam to momentami naprawdę robiło mi się słabo chociaż nie robiłam wszystkich ćwiczeń po 100 razy. dla mnie masakrą są ćwiczenia na mięśnie brzucha. mam wrażenie że cały czas opadam i nie wykonuję poprawnie tych ćwiczeń. najgorzej ostatnie to jest klęska.po 1 godz. byłam cała czerwona jak burak a bojarska nawet rumieńca nie miała. kurczaczek.dlaczego walka z ciałem jest aż tak strasznie ciężka. o zgrozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
Nie poddawajcie sie dziewczyny, a już niedługo będzie lepiej z formą . Nie od razu Kraków zbudowano. Zarówno kondycja jak i samopoczucie się Wam poprawi! Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti7405
Wiecie co kobietki, kiedyś ćwiczyłam z Bojarską na dvd i rzeczywiście te ćwiczenia były bardzo wyczerpujące, a teraz ćwiczę z Callan Pinckney i widzę różnicę (nie trzeba napinać wszystkich mięśni), więc wszystkim zaczynającym polecam zacząć od C.Pinckney a po nabraniu wprawy przejść na Bojarską (ja mam zamiar tak zrobić, ponieważ dopiero niedawno znów zaczęłam ćwiczyć i nie mam tej formy co kiedyś he he). Pozdrawiam wszystkie lejdis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiućka
Hej. Mam wrażenie że im dalej robię te ćwiczenia to bardziej bolą mięśnie a chyba powinno być odwrotnie. Mam 19 godz za sobą, a podczas ćwiczeń mięśnie tak mnie bolą, że mam wrażenie że nie dam rady wytrzymać do końca i jestem tak zmęczona jak nigdy. A jeszcze niedawno robiłam wszystko na luzie bez większych problemów. Może to tak właśnie ma działać??? Ktoś bardziej doświadczony w tej materii mógłby mi coś doradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsta
Witam czytałem wypowiedzi na temat - Callanetics z Mariolą Bojarską - może to was ucieszy za kilka dni będę miał nowiutkie kasety jeszcze we folii.To wydanie będzie poprawione w doskonałej jakości. A wiec zapraszam chętne do pisania do mnie jesli interesuje Was to doskonałe **dzieło** .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello... pojawia się tu jeszcze "stara ekipa"???...ja od dziś ruszyłam z programem 15minutowym czyli tym na podtrzymanie efektu... na dłuższy trening nie mam w tygodniu czasu...ale w weekendy będę dalej kontynuować ćwiczenia godzinne od ostatnich wpisów trochę się zapuściłam i moje biodra nabrały tłuszczyku,a wcześniej przecież tak ładnie zmalały...zatem czas nadać im odpowiedniego kształtu... pozdrawiam wszystkie ćwiczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiućka
Reve czy możesz napisać jakie wtedy uzyskałaś efekty i w jakim czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopiuję tu moją wypowiedź po 8. godzinie z callanem (ćwiczyłam dzień za dniem program 1-godzinny) ..... po pierwsze...dziś moja 8 godzina ćwiczeń.. po drugie...widzę już na sobie pierwsze efekty ćwiczeń... najbardziej zmieniają mi się biodra...a wytłumaczę to w ten sposób..jak stanę w rozkroku i wychylę się w bok, to mój bok- ten zginający się - już się nie wylewa, wszystko jest tam zwarte i napięte...a uwierzcie mi...nigdy, przenigdy tak nie było...mam bardziej jędrne, takie zbite ciało szczególnie pośladki i uda...ta cała strefa..moja problematyczna strefa się ujędrniła...brzuch też jest inny, bardziej smukły..chyba tak bym go określiła...zauważyłam jeszcze jedną ważną zmianę...a zauważyłam dopiero jak wsmarowywałam balsam po kąpieli na ramiona...a zatem te naramienne poduszki - tak bym je nazwała - przestają być poduszkami mam nadzieję że kontynuując ćwiczenia te zmiany będą się tylko pogłębiać... ...... ogółem ćwiczyłam wtedy codziennie lub przynajmniej 5 razy w tygodniu...przy okazji odchudzałam się, ale rozmiarowo najbardziej się pomniejszyłam... pierwsze efekty już po tygodniu po sobie widziałam, a potem już tylko było lepiej najbardziej widać było jak spadły mi biodra, wyszczuplały plecy (rewelacyjnie było zobaczyć swoje własne łopatki nieoblane warstwą tłuszczu), zniknął podbródek (to moja problematyczna strefa).. potem były wakacje i inne różne wyjazdy i zaprzestałam ćwiczeń...ale już sobie uświadomiłam że to był błąd więc wracam do regularnego callanowania w planach pon-pt program skrócony 15 minutowy (mi zajmuje koło 20-25 bo dodałam kilka elementów i robię go w swoim tempie)do tego codziennie cardio w weekendy program godzinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efekty...czyli jak to jest przy kolejnym podejściu... dziś mamy 7 dzień odkąd powróciłam do callana ćwiczyłam w tym czasie w pon, wt, śr po 30 minut - program skrócony czw, pt - przerwa sob - program godzinny który zajął mi 50 minut nd - ćwiczenia przede mną zauważcie że to 4 treningi i kochane już są efekty miejsca na których najbardziej widać to biodra - bardziej zbite, tak jakby zaczęły się wklęsać do środka brzuch - ten najniżej łona, płaskość, wychodzą kości biodrowe brzuch - ten najwyżej, zaraz pod piersiami, utwardził się i bardziej zbił środek trochę bardziej płaski, ale to oponka wyhodowana więc trzeba ją pomęczyć plecy - łopatki, znika otłuszczenie no i szyjka - ujędrniona i mniej się uwidacznia już ale to dopiero początek..tyle na razie piszę...wymieniłam te strefy którym się zawsze baczniej przyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po 5 godz callana i moja waga jeszcze wczoraj widziała że ćwiczę ale bezczelna zauważyła dzisiaj że nie stosuję żadnej diety. na pewno się popsuła bo innego wytłumaczenia nie widzę;) ogólnie to mam wrażenie że mój brzuszek juz nie jest tak wylewny jak wcześniej. najfajniejszy jest rano. wiadomo.będę walczyc rano. po ostatnich ćwiczeniach byłam spocona jak mysz al już nie muszę dzwonić po karetkę jak to było po bojarskiej.walczmy dalej kobiety z tym wrednym tłuszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiućka
Ja już ćwicze 25 godz i widze zmianny. W tali np zgubiłam 4cm. Poza tym zaraziełam tymi ćwiczeniami koleżanki z mieszkania i teraz w 5 ćwiczymy razem;) A śmiechu przy tym co niemiara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsta
Witam wszystkie Panie... Zachęcam wszystkie, które nie mają tej wspaniałej kasety do jej kupna po okazyjnej cenie. Kasety są nowe we folii - a więc nówki, a w sklepach już nie dostępne, więc to jedyna okazja aby ją nabyć - może być też wspaniałym prezentem.Więcej informacji i temat ceny proszę pytać - zsta@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tygodniu tylko raz zrobiłam godzinnego callana...mało ale i tyle robi różnicę...w następnym się poprawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez i strasznie mi z tym zle.Ale mialam wymowke,ze kobiece dni sie zaczely,wiec... :( W pon.zaczynam co dwa cwiczyc!Obym wytrwala w postanowieniu. A co do kasety z Bojarska.Az prawie 100zl za kasete sobie osoba zyczy??Toz to zdzierstwo 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsta
Pani Marieta1 - o ile przypominam sobie nie pytała mnie P.o nic na TEN TEMAT - to skąd może tak pisac niewiarygodnie bez żadnej wiedzy dotyczące tej unikatowej kasety ? Po informacje proszę pisać - zsta@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsta
Marieta1 - na allegro to co innego - cena dostosowana jest do innych - widziała też P.inne aukcje tej kasety ???????? Tak że na przyszłość proszę raczej się upewnic niż pisać ...... Oferta moja tutaj jest o wiele niższa i podaje adres meila aby się dowiedziec . Jesli jest P.zainteresowana lub ktoś prosze pisać i pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×