Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

a ja ściągnęłam Bojarską z sieci, i Callan też - i to w polskiej wersji językowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiućka
Ja jestem po 33 godz i jakichś szczególnych efektów nie widzę niestety...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła jestem, bo choroba mnie rozkłada i ćwiczyć nie mogę...eh...a trzeba się spieszyć bo sylwester za rogiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiućka - hmm...albo masz już od dawna ładną sylwetkę albo może coś niepoprawnie robisz...bo po mnie już 7 regularnie wyćwiczonych godzin widać..na początku wydaje mi się że było najlepiej widać różnice...a potem tylko te efekty się pogłębiały i dla mnie już trudno to było zobaczyć, za to Mój Ktoś widział te postępujące zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiućka
No nie wiem, może ja patrze na siebie zbyt krytycznym okiem. Niestety ja obecnie nie mam Tego Ktosia kto mógłby u mnie stwierdzić jakieś rezultaty. Nie mniej jednak dziękuję Ci za miłe słowo komentarza. Chcę powiedzieć, że mimo iż nie widzę efektów nie mam zamiaru rzucić tych ćwiczeń, a nóż nagle będzie wielkie BUM!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dopiero po 8 godzinach callana a widzę mega efekty szczególnie brzuch. nogą się tak bardzo nie przyglądam ale brzuch robi sie powoli miodzio. wiele osób zobaczyło że schudłam i już dwie osoby poprosiły mnie o te cudowne ćwiczenia. z poczatku sądziłam że mojego ciała nic nie jest w stanie ruszyc i tej słoniny a tu taka niespodzianka. jestem pod tak ogromnym wrażeniem że jak widzę tylko jakieś lustro albo witryny to podziwiam moja sylwetkę która już niedługo będzie boska. a i jeszcze jedno nie stosuję żadnej diety jak mam ochotę na słodkie to sobie nie odmawiam. staram się tylko nie jadać późno i nic więcej. także kobiety walka z ciałem jednak nie jest walką z wiatrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo i to chcialam przeczytac :) Wysoka gratuluje!!! Wychodzi na to,ze i bez aerobow i diety mozna miec superfigure :D TAk,te cwiczenia sa super i takie,,, skuteczne,ze ja jestem im wierna mimo notorycznego braku czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
Dziewczyny nie dajcie innym zdzierać na jakichś kasetach, ja mam niektóre filmy z Callan na moim chomiku, po ang. i po polsku albo jak któraś chce mogę wysłać/wrzucić na serwer (bo filmy sa duże) do ściągnięcia. Za free ;) Mam Am Callanetics, Pm Callanetics, Quick Callanetics stomac, i Bojarksą (na chomiku) oraz 10 years younger in 10 days, Supercallanetics dla zaawansowanych, Callanetics NEW po niemiecku na dysku ;) http://chomikuj.pl/goddess01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_plapis
Ani na Allegro, ani na Ebay nie ma oryginalnych płyt/kaset z Callaneticsem, wszystkie sprzedawane obecnie są nielegalnymi kopiami. Jedyne oryginalne nagrania może sprzedawać wyłącznie amerykański dystrybutor. http://shop.ebay.pl/pawelinko/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p4340.c0.m14 http://www.allegro.pl/item786936866_callanetics_vhs_callan_pinckney_okazja.html Skąd np. sprzedawca Mirmur miał 50 kaset z Callanetics? Bo je sobie sam nagrał... Dlaczego nikt nic z tym nie robi? Ci sami sprzedawcy w ciągu 2 lat (wtedy pojawiły się pierwsze pirackie nagrania) sprzedali kilkaset pirackich płyt... Zarobili na was niemało i nadal to robią. Kupując świadmomie pirackie nagranie sami stajemy się paserami, czy tego chcecie? Ja nie! i planuję złożyć doniesienie na Policję na Allegro i Ebay, że nie reaguje na informacje o takim procederze. Radzę się też zastanowić zanim zamieścicie coś na swoim chomiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molfarka
płytę calanetix szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaw01
Czesc dziewczyny od jakiegos czasu sledze wasze wypowiedzi i postanowiłam się dopisac.Szesc miesięcy temu urodziłm drugie dziecko i juz niestety nie tak łatwo gubię kilogramy jak po pierwszej ciąży.W ciązy do konca cwiczyłam codziennie pół godz. na orbitreku po porodzie tez duzo jezdziłam ale od jakiegos czasu waga nie spada a ja się zniechęciłam bo jak nie widac efektów to po jakiego diabła.Teraz postanowiłam zakupic płytkę co juz prawie uczyniłam czekam tylko na przesyłke i do roboty mam nadzieje ze pod waszym nadzorem bardziej się zmobilizuję , wytrwam i osiągne jakąs sęsowną wage. Jak tylko przyjdzie płyta to sie wam wyspowiadam z jakiej wagi startuję a jaki jest mój cel a was bardzo proszę o wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Misia
Witam Wszystkie osoby, które nie odkładają ćwiczeń na później... ja niestety nie mogę zmobilizować się do rozpoczęcia pracy nad swoją sylwetką. Jakieś 2 lata temu kupiłąm na allegro płytę z callanem z m.bojarską ( oczywiście okazała się płytą piracką) i dla mnie te ćwiczenia są tak nudne że nie mam siły i ochoty się za nie zabrać :( Tym bardziej Was podziwiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Misia, do podziwiania tu nic nie ma, albo się ćwiczy i się ma, albo się nie ćwiczy i narzeka, do wyboru. Callanetics może i wygląda na nudę, ale za to jakie są efekty! Można to bez przesady nazwać magią. Utrzymują mnie w nieustającej formie już od 20 lat. Jeżeli mogę coś poradzić, to gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Misia
Aniu66 dziękuję za posta no i jak tylko się zmobilizuję to na pewno dam znać :) 20 lat ćwiczeń... wooow !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiućka
Ja się pochwalę, że wyćwiczyłąm już 51 godz (wiem że marnie to wygląda na tle tych 20 lat), ale jestem z siebie dumna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaaasssiiiaaa
Hej ;) jezeli jest to mozliwe to prosze kogos o przeslanie mi filmu z callanetics na moj email kkkaaasssiiiaaa6@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaaasssiiiaaa
kkkaaasssiiiaaa6@02.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Od jutra zaczynam callanetics :) Właśnie jestem w trakcie ściągania ćwiczeń z Bojarska ( tych z pierwszej strony) - myślicie, że to dobry zestaw na początek? Mój cel to przedewszystkim ujędrnienie ciała, gdyz nie niedawno schudłam 5 kg i trochę na tym jędrnośc mojego ciała ucierpiała ;) Poza tym chciałabym jeszcze schudnąc 3 kg, zwłaszcza na brzuchu :) Aktualnie waże 63 kg przy wzroscie 165, w wieku 19 lat. Jeszcze mam pytanie co do regularności: jak często należy ćwiczyć(cały zestaw z filmu - 1h), by było widać efekty? Niestety obawiam się, ze cwiczenie codziennie może okazac się niemozliwie (studia dzienne, praca, zajecia dodatkowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Od jutra zaczynam callanetics :) Właśnie jestem w trakcie ściągania ćwiczeń z Bojarska ( tych z pierwszej strony) - myślicie, że to dobry zestaw na początek? Mój cel to przedewszystkim ujędrnienie ciała, gdyz nie niedawno schudłam 5 kg i trochę na tym jędrnośc mojego ciała ucierpiała ;) Poza tym chciałabym jeszcze schudnąc 3 kg, zwłaszcza na brzuchu :) Aktualnie waże 63 kg przy wzroscie 165, w wieku 19 lat. Jeszcze mam pytanie co do regularności: jak często należy ćwiczyć(cały zestaw z filmu - 1h), by było widać efekty? Niestety obawiam się, ze cwiczenie codziennie może okazac się niemozliwie (studia dzienne, praca, zajecia dodatkowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, myslalam ze ten sposob cwiczen juz dawno zostal pogrzebany, a tu mila niespodzianka! Cwiczylam Callanetics z 15 lat temu, jak nie wiecej, cwiczenia mialam poczatkowo z miesiecznika PANI, kupilam wszystkie z calym zestawem cwiczen, pozniej kolezanka pozwolila mi przegrac swoja kasete VHS z Bojarska, ktora mam do dzisiaj i czasem zmusze sie do tych cwiczen, choc nawet nie wiem czemu musze sie zmuszac. Byly rewelacyjne, jak tak sobie wspominam to faktycznie bardzo szybko- po tygodniu cwiczen czulam rewelacyjne efekty- latwosc utrzymania wyprostowanej sylwetki, wyraznie szczuplejsze uda i zgrabniejsze lydki. Hm, wlasnie jestem w trakcie sciagania filmow z 7 czy 8 strony tego topiku, mimo tego, ze od paru lat cwicze joge to wroce z przyjemnoscia do Callanetiku! Polacze je oba i dopiero odzyje. Joga mnie za bardzo wycisza, za to callanetics pobudzi do zycia. To jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, dodam jeszcze zebyscie nie przejmowaly sie waga- wiadomo, ze tluszcz ma wieksza objetosc ale jest lzejszy od miesni, za to miesnie sa bardziej zwarte po cwiczeniach, przez co ciezar ciala moze sie nie zmieniac- ale nie o wage chodzi, a o jakosc ciala, prawda? Trzymam z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejejuje
Ja cwicze kilka tygodni wytrwale i jestem z siebie ogromnie DUMNA :) Najwazniejsze,ze swietne sa te cwiczenia na talie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejejuje
A co do wagi to ja juz zalamalam sie....ale moze dorzuce diete i bedzie ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walicka
ufff właśnie przebrnełam prawie przez wszystkie wypowiedzi forumowiczek i jak mnie przyjmiecie do siebie to chętnie będę z Wami pisała na temat korzyści jakie przynosi callanetics, bo przynosi ogromne... ja zaczęłam cwiczyc cal jakis rok temu przez 2 mce i efekty były powalające:smukła sylwetka, jędrne ciało, zero cellulitu, mąz był zachwycony a koleżanki stwierdzily ze schudłam ale a wadze schudlam tylko 1 kg ale ciało było super, potem przestałam cwiczyc bo zaczelo sie lato i duzo spacerowałam z dzieckiem na dworze, i teraz znow powrócilam do calaneticsu , cwicze juz 8my dzien przez godz dziennie i juz widac efekt, spodnie są luźniejsze, lepiej się czuje, tylko od wczoraj boli mnie szyja - nie wiem czy to od cwiczen czy z przewiania ale znowu musze zrobic przerwe bo ból jest okropny, mam pytanko do Was, bo są rózne wypowiedzi czy cwiczyc wystarczy 3-4 razy w tyg, czy codziennie, ja cwiczylam przez 2tyg codziennie, a potem 3 czasem 2 razy w tydzien, ale nie iwem czy to nie za mało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Walicka, cześć! Jeśli mogę Ci coś doradzić, to nie ćwicz codziennie, na dłuższą metę się to nie sprawdza, po prostu te ćwiczenia są naprawdę męczące i po jakimś czasie się wysiada... Te 3-4 razy w tygodniu to super rozkład, ja też tak ćwiczę, staram się co drugi dzień, ale jak nie mogę, czy mi się nie chce, to dziura w niebie się nie zrobi, i tak wiem, że do tego wrócę. O zaletach callaneticsu nie muszę Ci pisać, bo widzę, że już je znasz, mogę Cię tylko zapewnić, że bez względu na wiek te ćwiczenia zapewnią Ci i formę i super samopoczucie. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiućka
Ja jeszcze dodam, że po tych ćwiczeniach zawsze czuję zastrzyk energii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britta86
to może ja podciągnę :) Witam wszystkie ćwiczące:) partiami przeczytałam chyba cały wątek.Ćwiczę callanetics od połowy października,jak do tej pory zrobiłam 17 całych,kompletnych godzin,miałam trochę dni bez żadnych ćwiczeń,i jakieś 7 jak ja to nazywam - półcallanów.Półcallan to dla mnie rozgrzewka callanowa,8min legs,i ćwiczenia na nogi,biodra i rozciąganie z Callanetics.Najbardziej zależy mi właśnie na nogach,głównie udach,poza tym już wiem,że jak robię jedno,dwudniowe przerwy dla brzucha ,to łatwiej mi później zrobić wszystkie brzuszki .Nie wiem jak dla Was ale dla mnie ciągle MASAKRĄ są ćw na brzuch,gdzie jedna noga ma być podniesiona do góry a druga tuż nad ziemią,dla mnie to niewykonalne,zawsze próbuję i po jakichś 10ciu powtórzeniach wracam do wersji z jedną nogą w górze.Jeśli chodzi o efekty to są naprawdę zdumiewające,nie wiem kompletnie jak z wagą,bo jej nie używałam od baaardzo dawna,żałuję ,że nie zmierzyłam obwodów,nie mam porównania.Jednak ubrania są o wiele luźniejsze,szczególnie w pasie i w biodrach.Nogi też mi widocznie zeszczuplały,jednak muszę dalej nad nimi pracować,żeby w końcu mi się podobały,wiadomo nigdy nie jest za dobrze :D Ostatnio boli mnie trochę górna,tylna część ud tuż przy pośladkach,czuję ją nawet jak siedzę,czy któraś tak miała?pozdrawiam Wszystkie Kobietki Callanki i polecam gorąco te wspaniałe ćwiczenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_paprotka
Hej dziewczyny! Ja też ćwiczyłam, ale bardzo nieregularnie, za to systematycznie przeglądałam ten wątek. Pomyślałam, że jeśli bardziej aktywnie się do Was przyłączę, to będę miała większą motywację do ćwiczeń! W końcu to moje ciało i kto o nie zadba jak nie ja? Mam nadzieję, że niedługo też będę mogła się cieszyć z takich osiągnięć, jak Wy :) Mam jeszcze pytanie: czy ktoś wie, skąd można ściągnąć callanetics dla zaawansowanych? Wiem, że gdzieś były jakieś linki, ale nie mogę ich znaleźć... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×