Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martynika_

TELEPRACA

Polecane posty

Gość martynika_

pracujecie w ten sposó ? jak to sie odbywa ? jak zawiera umowę ? jakie są wynagrodzenia ? skąd wiemy ze pracodawca nie jest jakims tam oszustem ? mam nadzieje ze moje pytania nie są głupie ;) niestety musze narazie byc w domu, a pieniązków brak, ciekawa jestem jakie możliwosci zarobki daje ta praca ???? śiwetnie znam komputer, z zawodu jestem socjologiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynika_
No co jest ? naprawdę nikt nic nie wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniGeograf
Witam, jestem studentką 5 roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim i w swojej pracy badawczej zajmuję się zachowaniami przestrzennymi telepracowników i w tym celu prowadzę anonimową, krótką ankietę skierowaną do telepracowników. Pytania są wyłącznie zamknięte, wypełnienie zajmie około 5 minut, a mi bardzo pomoże w pisaniu pracy magisterskiej i dokładnym zbadaniu tematu. Jeśli jesteś telepracownikiem bądź znasz kogoś kto w takiej formie pracuje, to bardzo proszę, wypełnij i udostępnij: http://www.ankietka.pl/ankieta/70603/wplyw-zatrudnienia-w-formie-telepracy-na-zachowaniaprzestrzenne-pracownikow.html Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×