Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość up_up_up_up

jestem dziewica i nie potrafie piescic swojego faceta

Polecane posty

Gość up_up_up_up

w najblizzym czasie planuje sie mu to powiedziec ale boje sie jego reakcji. jak Wy Panowie byscie zareagowali gdyby Wasza kobieta powiedzialaby ze nie umie Was piescic i czy moglibyscie ja nakierowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile bedzie jeszcze takich pyt
Hmm.. a skąd wiesz, że nie potrafisz? Kto Ci o tym powiedział? Może tylko Ty tak myślisz? Zresztą sama zobaczysz, żeto nie jest jakaś wielka sztuka, najwazniejsza jest bliskość między wami, romantyczne i piękne chwile które napewno będą!!! Po co więc te pytania do facetow jak by zareagowali? Dziewczyno, kazdy facet jest inny, jeszcze tego nie wiesz? Zreszta moim zdaniem jestes niedojrzala, bo o takich sprawach rozmawia sie wlasnie z ukochana osoba, a nie na forum, kazdy jest inny, kazdy reaguje innaczej. Ktos to patrzy na samo rzniecie pewnie bedzie sie smial, a czlowiek ktory z toba jest napewno ulatwi ci poznanie swojego ciala i wszystko bedzie ok. Blagam nie zakladaj juz takich topikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Hej No cóz nie jest to mila wiadomosc ,ale szczera wiec postaram sié odpowiedziec. Jak sié poddasz pocalunkom to nastépna faza to powolne sciágania odziezy od góry ( mozesz sie zatrzymac na chwilé na górze)odczuje ,ze ci na górze zalezy,bo masz cos w powonieniu,po kilkunastu sekundach rozbudzi w tobie chéc pozádánia ( jézyk ).Trzymaj go jak naj dluzej przy ustach (to bédzie twoje )pózniej juz tylko lez ,wlozy ci czlonka do srodka i sie potrzepotrze i to bédzie"' to''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
A jak bys miala dalej wátpliwosci to bylo bi mi milo zatopic sie w odchlani roskoszy,tylko,ze mieszkam w holandii ,ale jak trzeba to,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×