Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hejooooooo

gdzię mogę kupić b. niskie spodnie???-warszawa

Polecane posty

Gość hejooooooo

w jakim miejscu lub w jakim sklepie dostanę najlepiej dżinsy, choć niekoniecznie takie b. niskie biodrówki, bo wszedzie gdzie nie wejdę do sklepu to albo do pępka albo nieco niżej jak pepek.. a ja chce takie... b. niskie zaraz nad włoskamyyy łonowymi :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoskami jeśli już
:O Takie spodnie sa w orsay, pimkie o tym podobnych sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatamanka
big star bardzo niskie sama mam duuzo poniżej pępka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotinnka
jeśli i masz wąskie biodra to odradzam ,ja kupiłam sobie na wiosne takie niskie spodnie i niestety mi spadaja mimo tego że rozmiar jest ok.A nie lubie zbyt mocno zapietego paska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexxxxxxi
w sex-shopie i na rurę do Sofii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anyone
Takie spodnie z pewnością znajdziesz w sklepach Lee lub wrangler zwł. w letnich kolekcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnajakśnieg
Lee ma model Hailey - sa potwornie niskie, z tym ze maja zwezane nogawki, wiec nie wiem, czy takie cie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big star i w reducie naprzeciwko(prawie) diverse na piertze gdzie jest sam tam sa takie 2sklepy z cuchami, jeden z nich ma takie rozowe litery i chyba jakies motylki, tam sa niskie spodnie. pewnie sie nie zorientowalas wiele z opisu no ale jak trafisz do reduty to z pewnoscia znajdziesz te sklepy- sa tak miedzy APARTEM a CITYBANKIEM i HUMANTIC. i sa tanie bo od 90 max do119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audia4
poszukalabym na Twoim miejscu najpierw w Factory Annopol. nie ma tam tlumow, wiec latwiej cos upolowac, a dzieki s8 masz tam calkiem elegancki dojazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iniak
A może poszukaj w Internecie? Tak będzie na pewno taniej i szybciej. Duży wybór różnych spodni znajdziesz na http://www.cozacena.pl/spodnie-damskie a do tego porównasz sobie różne ceny i kupisz najtaniej jak się da ;) Polecam skorzystać ze strony, na pewno będziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×