Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bibo

--czerwcowa doli - przyklad powaznych zaburzen psychicznych

Polecane posty

Gość bajobongo
Ja równiez boję sie wypowiedziec, gdyz osobiście bronię strony doli. Dziewczyna Bogu winna, a tu wypuszczają jej cytaty na wierzch. To juz jest chamstwo. Teram jeszcze bardziej jestem za nią. Zauważyć tez można ,że na topiku bardzo dużo nie pochlebnych słów padło pod doli imieniem i obrażliwych słów. Do poprzedniczki- uważam podobnie jak Ty,że uczepiły sie kogoś kto sie udziela na forum, zapytania puszcza, rozmawia. A na infantylne topiki odpowiada infantylnie. Jednak zna swoją wartośc i każdy z nas może o niej pisac co chce, ale nikt nie zabierze jej szczęścia , które ma, mężczyzny, wesela o którym tak marzy,welonu , który będzie rzucała. Kolejna sprawa, ktoś powiedział ,ze jest arogancka i złośliwa. Z tego co dostrzegłam czytając jej wypowiedzi i te cytowane tu i inne,że wcale tak do końca nie jest to prawdą. Pisała nie aby dogryżć komuś, ale swoje życie, swoje spostrzeżenia, swoje marzenia, swoje pglądy. Moze przebywa w towarzystwie , gdzie nie ma osób, które nie chcą wesela, moze nie przebywa w towarzystwie , gdzie są rozwody, gdzie niechcą rzucac tym welonem.Może faktycznie ma poukładane życiei nie rozumie ,ze można nie chcieć miec przepięknej uroczystości i wesele. Czyż jednak jest to kochani powód by zakładac o niej topiki? To zle o Was świadczy w tym momencie. Poprzedniczko ja również pozdrawiem jak i Ciebie, jak rózwnież doli i jej przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka z pietruszki
Czy tu trzeba mieć inne zdanie niż forumowiczka doli, aby nikt na mnie nie psioczył?:) Boję się tu odezwac bo spotkam sie z nieprzyjemnymi epitetami. W taki bądż razie muszę być tchórzem i będę przeciwniczką doli. P.S. Doli tak mi przykro , ale boje sie ,że i mnie spotka podobne potraktowanie. Podziwiam Ciebie, gdyż mamy takie same podejście do przyjęcia weselnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj doli
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kretynka pisze juz teraz pod kilkoma postaciami! No zgroza ogarnia, bo pustoglowe dziewcze nie wie, ze rozpoznawalna jest po stylu:( A wlasciwie niegramotnosci swojej! A najbardziej podoba mi sie straszenie prawnikiem! Golodupiec cholerny z Pcimia Dolnego, ksiazek sie naczytala (albo prasy babskiej, bo na ksiazki toto za glupie jest)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucę wianek
bibo czemu obrazasz wszystkich? zachowujesz sie gorzej niż ona. Przynajmniej nie wyzywa:O śmierdzisz bibo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jest szurnięta
heh , nasza piękna doli, kiszka , bajobongo , rzuce wianek,. kunegundka - i czort wie ile jeszcze będzie wymyślała tych postaci jest z OPOLA. I powiem więcej .... na tym weselichu to ja nie będę - ale będę mieć zdjęcia ..... HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten nick tez do ciebie, doli, pasuje:( Poziom ci sie, pannico, obniza. Rownia pochyla:) Co? Ruszylo cie wreszcie? Cisnienie ci podskoczylo? Proponuje w kolejnosci: wizyta u lekarza, dluuuga terapia, skonczenie sredniej szkoly (zakladam, ze podstawowke juz zaliczylas?) wziecie sie do roboty, poznanie normalnego faceta, albo jakiegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faktycznie
dziewczyna popełniła wielką zbrodnię - jest na tyle odważna by pisać co myśli na dany temat, a nie układa słodzących postów pod publiczkę. poważna zbrodnia - samodzielne myślenie! nie we wszystkim zgadzam się z doly, nie uważam jednak by jej poglądy były jakieś wynaturzone, niebywałe, chore. chyba komuś się nudzi na tym forum i nie ma nic lepszego do roboty niż wynajdywać czyjeś wypowiedzi wyrwane z kontekstu. i to nie doly jest żałosna, tylko pani co założyła ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faktycznie
właśnie pokazałam ten topik mojemu facetowi i kazał dodać od siebie, że autorka topiku musi być głupią, zakompleksioną, niedojrzałą zdzirą, skoro obraża dziewczynę, której wypowiedzi są zupełnie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukułka zdechłado spania
nie macie z facetem co robic o 1 w nocy, tylko na forum czytac głupie topiki????:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faktycznie
po seksie mamy dobry humor i lubimy się pośmiać z głupich wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukułka zdechłado spania
tez mi rozrywka:D Fajnie musicie miec:Da przed seksem co preferujecie? Tzn jakie topiki, bo że jakies topiki, to wiem napewno.Jakby moja baba o 1 w nocy mi czytac takie głupoty kazała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faktycznie
jakbyś miał babę to być o 1 w nocy nie siedział na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukułka zdechłado spania
a Ty siedzisz, a piszesz, ze z facetem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faktycznie
ale ja jestem kobietą i sobie przeglądam kobiece forum. jeśli facet z własnej woli tu wchodzi o 1 w nocy to baaaaaaaardzo musi mu sie nudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozi bobek
Nie chodzi o to , ze doli jest szczera , tylko ze obraza i wysmiewa ludzi. A to ze maja nedzne sukienki , z kiepskich materialow , a to ze za biedni i dziady , bo nie stac ich na wesele , a to domu nie maja , a ona ma , a to faceta nie maja , a ona ma - jak idiotka jakas. I to ludzi wkurwia. To teraz jej ludzie odplacili tym samym , w podobnym stylu. Wcale sie im tak bardzo nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faktycznie
przeczytałam zarzuty wobec doli i z przytoczonych cytatów wynika, że doli sama o sobie pisze że jest biedna, a nie nabija sie z ludzi co nie maja pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukułka zdechła=do spania
ale to nie znaczy od razu, ze nie ma baby:Dgeneralizujesz, A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faktycznie
oj nie musisz sie tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukułka zdechła=do spania
w którym miejscu sie tłumacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×