Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta w zielonej sukience

jaka sukienka na wesele do pantofelków na płaskim obcasie?? pomóżcie!

Polecane posty

proszę pięknie o pomoc! kupiłam sobie jakiś czas temu takie buciki: http://img63.imageshack.us/my.php?image=pantofelki4cq.jpg nie lubię butów na wysokim obcasie i nawet nie stać mnie w tej chwili na kupienie takowych, a pod koniec lipca idę na wesele. proszę, obejrzyjcie to zdjęcie i doradźcie mi, jaki ubiór pasowałby do takich butów? może od razu napiszę, że krótkie sukienki mnie nie urządzają, ponieważ mam problem z wrastającymi włoskami na łydkach, więc choć na codzień się tym nie przejmuję, na weselu jednak wolałabym te moje nieszczęsne łydki schować.. proszę, pięknie proszę o pomoc! aha - nie stać mnie na żadne drogie kreacje.. ale mam znajomą krawcową, więc po prostu bardzo, bardzo proszę o jakiekolwiek sugestie, podpowiedzi, bo nie wiem, co wypada, a czego nie, do takich płaskich pantofelków założyć. z góry ogromnie dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgasss
Niestety owe buty z pełną piętą są ze sztucznej skóry, obawiam się że nie przetańczysz całego wesela. Bedą cię obcierać z tyłu i na palcach, przy odrobinie szczęscia może nie będzie tak źle. Sukienka najlepiej w pastelowym czyli jasnym kolorze np. błękitna, beżowa, kremowa (nieco ciemniejsza od koloru butów). Może innci co coś jeszcze doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×