Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka Opole

Powiedział mi że już nie kocha ale codziennie do mnie dzwoni .

Polecane posty

Gość Agnieszka Opole

Co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marei
Że nie ma do kogo dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Opole
To chyba zbyt duże uproszczenie tematu. Łączyło nas wielkie uczucie. Coś się w nim wypaliło. Tylko skoro nie kocha mnie już, to dlaczego codziennie do mnie dzwoni? Moze jednak nadal coś do mnie czuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rene_atu
ok do mnie tez dzwoni ale inne ma na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Opole
Mój nie ma innych na boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askąd wiesz powiedział ci
hahahahhhahhahhahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze czuje
a może nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Opole
Skoro dzwoni do mnie kilka razy dziennie to niby kiedy ma mieć inne na boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askąd wiesz powiedział ci
kochana dla chcącego nic trudnego uwierz mi wiem co mówie nie bądz naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Opole
Ok, to w takim razie po co do mnie dzwoni? Chciałoby ci się dzwonić do kogoś kilka razy dziennie gdybyś do niego nie czuł/a nic? Bo mi by sie raczej nie chciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze czuje
Agnieszka... skoro Ty sama nie wiesz co takie zachowanie może w tym konkretnym przypadku znaczyć (a znasz faceta chyba trochę lepiej niż my wszyscy tutaj razem wzięci), to skąd my mamy to wiedzieć?? Dziewczyno, zastanów się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askąd wiesz powiedział ci
niewiem może z jakiegoś powodu chce utrzymać tą znajomość np na wypadek gdyby nie miał nikogo albo no niewiem. Faceci to aktorzy podam ci przykład moj kolega dzwonił do mnie i pisał non stop a miał dziewczyne powiedz jak on to robił że ona się nie domysliła że ją zdradza ze mną oni maj to w krwi wszystko ukryją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Opole
Jak przestaje się kogoś kochać to raczej związek się rozpada i nie chce się utrzymywac kontaktu. ja to tak widzę dlatego nie wiem jak mam podchodzić do jego zachowania. Pytam, bo moż ektoś mi rozjaśni to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Opole
Ja mu powiedziałam żeby nie dzwonił i ze dla mnie tak będzie lepiej. Nie chodzi chyba o wyrzuty sumienia bo już się z tym uporałam i jest ok. może faktycznie się przyzwyczaił do mnie? Nie ma innych kobiet i tego jestem pewna na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze czuje
Agnieszka, powiedz, tak szczerze....co Ty konkretnie chcesz od nas usłyszeć? Że facet dzwoni, bo nadal Cię kocha i zrozumiał jaki straszny błąd popełnił i chce wrócić itd? Czy cos innego... bo wydaje mi się, że jeśli zadaje sie takie pytania na forum i prosi o opinię innych ludzi, to chce się potwierdzić pewne swoje przypuszczenia... więc jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze po prostu jego
o to zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To znaczy że
jest Narcyzem. On cie juz nie kocha ale nie może zyc bez twojej miłości. Lubi czuć się uwielbiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Opole
Ja wiem że on mnie nie kocha, bo gdyby mnie kochał, to by mi to powiedział. Tylko że on właściwie nigdy nie powiedział mi że mnie nie kocha tylko że nie wie co do mnie czuje. Dlatego się zastanawiam nad tym. nie szukam potwierdzenia, szukam raczej jakiegoś pomysłu na to wszystko. Chcę to zrobić dla siebie. Nie chcę żeby dzwonił do mnie z przyzwyczajenia. Jezeli o przyzwyczajenie mu chodzi, to niech się przyzwyczai do rozmów z kimś innym. ja gdybym do kogoś nic nie czuła to bym do niego nie dzwoniła tak często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facior
Dzwoni do ciebie zeby sie przypomniec. Jak przestanie dzwonic to moze znajdziesz sobie kogos innego a on na to nie moze pozwolic bo co bedzie jak on nikogo nie znajdzie ??? Wtedy najnormalniej w swiecie wroci do ciebie a ty go przyjmiesz z rozlozonymi ramionami i nogami.........Jak powiedzial ze cie nie kocha to po co odbierasz te telefony??? Chcesz wrocic do niego jak nic i on o tym wie,tylko po co jak on " juz cie nie kocha". Nie badz naiwna babka z klapkami na oczach. Nie odbieraj telefonow przez dwa dni a zobaczysz jak wroci na kolanach przeopraszajac. Wogole to juz staraj sie zapominac o nim.....chyba nie jest ciebie wart.Tego kwiatu to pol swiatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Opole
Ale ty głupia jesteś. Nie mam 10 lat i nie chodzi mi o zerwanie kontaktu ale sama chyba przyznasz że nie jest to codzienna sytuacja, gdy po zerwaniu kontakt się nie urywa i jest tak częsty. Dzwonienie kilka razy dziennie do kogoś jest chyba częstym kontaktem. Gdy ludzie sią rozstają to raczej kontakjt ograniczają, albo urywają. dlatego się nad tym zastanawiam. On nie może czuć mojego uwielbienia, bo traktuję go jak kolegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Opole
On daje mi do zrozumienia że nie będzie miał nic przeciwko temu ze będę się z kimś innym spotykała. jestem studentką i on wie że codziennie na uczelni mogę kogoś poznać. jeszcze bardziej się teraz pogubiłam w tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze czuje
do autorki............... ma całkowita rację. tego typu problemu rozwiązuje sie u źródła, a nie korzystając z "pomocy" ludzi, którzy na dobrą sprawę nie wiedzą nic o Twojej sytuacji. jak zadzwoni następnym razem , zapytaj go po co to robi i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Opole
Ale ty głupia jesteś dzięki za twoje rady ale patrząc na poziom twoich wypowiedzi i popełniane błędy ortograficzne nie będe brała ich pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka Opole ----> A ja uważam ,że dzwoni dlatego bo nadal Cię kocha. Jestem tego pewna. Ja też kiedys byłam w takiej sytuacji, mój jeszcze wtedy chłopak (obecnie od 3 lat mąż) powiedział , że nie chce się ze mną spotykać, bo nie wie czy jeszcze mnie kocha. potem dzwonił do mnie po kilka razy dziennie.Cały czas wysyłał smski i po tygodniu wróciliśmy do siebie. Ja wiedziałam że on mnie kocha, czułam to po prostu.i jesteśmy teraz małżeństwem od 3 lat, bardzo szczęśliwym. dlatego ja jestem pewna, że Twój chłopak żałuje teraz tego co powiedział, ale jak to facet nie chce przyznać się do błedu i dzwoni do Ciebie po kilka razy żebyś o nim nie zapomniała, bo on potrzebuje Twojej bliskości, chociaż rozmów z Tobą. ON CIĘ KOCHA!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×